Jump to content
eints

Kui tihti vahetad treeningkava

Recommended Posts

et siis milline on see nn optimaalne aeg, mis aja tagant tuleks kava vahetada. Saan aru, et see on individuaalne mingil määral, kuid siiski mingi ajavahemiku oskab ehk keegi ikka öelda, eriti ootaks OTI kommentaari.

Ja seda ka veel, et kas keegi treenib treeningkavade all olevate 4-päeva kavade järgi veel peale minu? Kuidas kommenteerite neid kavasid. Just hakkasin tegema selle teise kava järgi, kus ühel päeval on Rind, biits, käsivars ja köht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll asjatundja ega Ott, aga arvan, et vahetada võiksid siis, kui arengut enam märgata pole või siis, kui tekib nö rutiin. Siis ju hea võtta uus ja huvitav ette :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen sisetunde järgi. Kui ikka tunnen et asi toimib ei hakka ma seda lihtsalt vahetamise mõttes vahetama. Ja tavaliselt kui vahetangi, siis baasharjutused jätan tavaliselt samaks, kus kasutan suuri raskusi nii paar esimest seeriat. Kui ikka kuuaega aint viimistleda, siis max tulemus ikkagi langeb - vähemalt mul. Aga nö viimaseid pumpamis-seeriaid ... seal teen vist peaaegu igakord erinevaid harjutusi ja kordusi. Vahest teen ühte lihast päevas ja korrlaikult vahest 3 lihast päevas ja kah korralikult :rolleyes: Ühesõnaga sisetunde värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõustun jokkeriga....

ise vahetan päevi kuna elu nõuab seda... ja tuleb leida päevad mis trenni võimaldavad... samuti vahetan harjutusi kui tunnnen et nad ei tööta... kuid baasharjutusi enamasti ei asenda ja ei jäta välja ka tavaliselt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahetan kava iga 4-nädala tagant. Tundub et toimib paremini kui varem ühe kava järgi tehes.

Kava ise välja mõelda ei viitsinud, vaid kohandasin netist leitud Aastakava Tegemist on päris vaheldusrikka kavaga ja eriti meeldib et kavasse on läbi aasta planeeritud nii massi kui ka kuivatus periood :rolleyes:

Ise olen 6.-7. kuu kava lõpus ja kui ma 3kuud tagasi sain 110 kilo rinnalt surudes üles, siis praegu teen 5*6 sama raskusega :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tim, kus sa pumbi trennis käid?

Räägi oma kogemustest ja tähelepanekutest seoses selle treeninguga.

Millised treenerid sulle meeldivad enim?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kuni raskusi suudan lisada ei vaheta eriti midagi aga ega tervet kava ei peagi vahetama-vahel piisab korduste/seeriatega ja harjutustega manipuleerimisest ja ümberpaigutamisest :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tim, kus sa pumbi trennis käid?

Räägi oma kogemustest ja tähelepanekutest seoses selle treeninguga.

Millised treenerid sulle meeldivad enim?

pumbi trennis käin Tallinna klubis Stuudio99 ja hetkel natuke üle 3 kuu käidud. esimene trenn käisid küll pidevalt mõtted peas, et kurat ma siia üldse tulin. kui oled kergejõustiklane siis tegele kergejõustikuga ja mitte BP-ga. lihtsalt ei saanud kohe kõigele pihta. järgmised trennid sai asi selgeks ja mida enam ma BP-s käisin seda enam meeldima hakkas.

suurt massi selle trenniga väga ei kasvata võrreldes jõusaaliga aga jõudu ja vastupidavust tuleb juurde nagu mühinal. trenn väsitab ikka lihased väga hästi ära kuid kunagi pole trennijärgsel päeval lihased valusad olnud.

treenereid on erinevaid. hea on, et ka meestreenereid on. mina pole veel kohanud ühtegi ebameeldivat BP treenerit. kõik nad on lahedad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×