Jump to content
Arnold

"Toidurevolutsioon" aitab

Recommended Posts

Hmh. See suhkru sõltuvusttekitav potentsiaal on natuke samasugune, et me saame lihtsasti tõestada, et ka õhk on väga tugevalt sõltuvust tekitav aine rottidel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sealt selgu ikkagi tõde, õun on küll tervislik aga ki päevas 40 õuna süüa siis andke keegi teada nädalasest kaalumuutusest ?

Kui pähkleid päevas süüa vöhemalt pool kilo ei ole ka päris hea

Ehk siis kõiki asju (oma lemmik maiuseid) mõõdukalt tarbida ei ole hullu mitte kui midagi

Life is short, use it!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljuti näidati ETV2'lt filmi, mis väärib vaatamist: http://etv2.err.ee/v...ff-ff45ffd85aea

Sellest veel paremgi saade on BBC kolmeosaline The Men Who Made Us Fat ja 2.osa

LCHF erineb Atkinsist ja Ketost selle poolest, et on neist liberaalsem (Atkins piirab asju mida lchf ei piira, ja lchf puhul ei ole ketoos eesmärk omaette).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab kedagi või suudab kasvõi netist leida kellegi loo piltidega, kes on lchf järgi toitudes saanud rasvaprotsendi 30 pealt 7-8% peale?

Kõik mis ma suudan leida, on ülipaksud saavad tavalisteks paksudeks.

Mõtlen just tavainimesi, mitte neid, kes sellega raha teenivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen saanud ca 8 peale. Kaal oli 92 ja 6 kuuga tuli 77 peale(kukkus liiga kiiresti). Rasvaprotsent ennem võis olla 15 ringis. Veresooned tulid välja kõhu pealt, õla sai ilusti triibutama. Aga kogu aeg nii madalat rasvaprotsenti hoida pole päris minu rida .... Ettevaatlik peab olema valgu ülesöömisega. See mõjub siis kui sa tõesti hoiad süsivesikud madalad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×