Jump to content
martinkink

Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

Recommended Posts

Ma olen väikeste laste puhul seda täheldanud ( endal 2-aastane tütar), et palju rohkem tulemusi annab see kui lapsi keelamise asemel suunata. Ehk ma saan aru, et sinu tööks on inimesi rööpasse suunata, aga rongiga peavad nad ise sõitma. Sina võid ju kullast teid ehitada, aga kui ei viitsita rongi käimagi panna on sinu tööst vähe kasu. Kahju nendest inimestest, kes su teadmistest 110% ei võta. Sinu teadmised antakse süles kätte ja inimesed ei kasuta neid. Kurb

Muidugi üks super saade Eestis üle pika aja

Tänan, saates oli kasutusel mitmeid metoodikaid ka IF.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erik, kas sa pole mõelnud teha sellist saadet kus on koos ülekaaluline ja ülikõhna inimene.

Ma veel UK elades nägin sellist saadatet TV , ülekaaluline mees kes armastas väga pasta toite ja sõi neid peaaegu 3x päevas ja ülikõhn mees kes toitus peamiselt energiajookidest ja proteiini batoonidest ( polnud anoreksik ) , lihtsalt väitis et ta ei vaja rohkem toitu.

Huvitav oli vaadata ja hea meel oli et mõlemad said pärast enam vähem normaalsesse kaalu.

Eestis võiks ka midagi sellist teha, ma usun et vaatajad läheks vaimustusest hulluks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erik, kas sa pole mõelnud teha sellist saadet kus on koos ülekaaluline ja ülikõhna inimene.

Ma veel UK elades nägin sellist saadatet TV , ülekaaluline mees kes armastas väga pasta toite ja sõi neid peaaegu 3x päevas ja ülikõhn mees kes toitus peamiselt energiajookidest ja proteiini batoonidest ( polnud anoreksik ) , lihtsalt väitis et ta ei vaja rohkem toitu.

Huvitav oli vaadata ja hea meel oli et mõlemad said pärast enam vähem normaalsesse kaalu.

Eestis võiks ka midagi sellist teha, ma usun et vaatajad läheks vaimustusest hulluks .

Olen ka vahest seda saadet näinud. Üks saade oli naisest, kelle enamus toitumisest sisaldas küüslauku ja seda ikka kaunade viisi

Erik sul on Eesti telemaastikul käsi sees ja hunnik vaatajaskonda ka taga. Võiksid küll veel mingisuguseid taolisi saateid teha/lasta teha. Sa kohe sobid televisiooni ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka vahest seda saadet näinud. Üks saade oli naisest, kelle enamus toitumisest sisaldas küüslauku ja seda ikka kaunade viisi

Erik sul on Eesti telemaastikul käsi sees ja hunnik vaatajaskonda ka taga. Võiksid küll veel mingisuguseid taolisi saateid teha/lasta teha. Sa kohe sobid televisiooni ;)

Tänan, vaatab mis teha annab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärane saade järjekordselt, emotsionaalselt kui ka motiveeriv.

Hea on kohe vaadata kui hea inimene saab oma tervise koos oma eluga põhimõtteliselt tagasi. Nagu Erik saateski ütles: " Ma vaatasin, et kes see noormees seal trepist tuleb".

Inimene võtab kõik, mis Erik pakub ja sealt ka tulemus. Vägev, lihtsalt vägev.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks üks väga tubli ja motiveeritud inimene. Ei otsinud mingeid vabandusi vaid oli orienteeritud eesmärgile ja reaalselt tegeles selle saavutamisega. Väga positiivne viimane osa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna juhtusin seda saadet vaatama. Erik tegi tublit tööd. Ei tasu asju liiga keeruliseks ja raskeks ajada. Muidu lihtsama inimese jaoks asi liiga raskes minna, võidaksi lihtsalt käega lüüa.

Tähtis on kliendile algtõed selgitada ja teda motiveerida.

Kõige sittemad treenerined on need, kes saadavad kliendile mingi toitumiskava raha eest interneti teel.

Klient vast mingi aja jälgib seda kuid varsti on kopp ees.

Minu meelest tuleks klientidele konsultatsiooni müüa, mitte toitumiskavasi. Treener suhtleb kliendiga mingi 2 tundi. Õpetab õige toitumise algtõed. Mida süüa ja mida mitte. Kuidas ülesöömisest hoiduda jne..

Mina olen seda praktiseerinud ja teen ka edaspidi. Ma just soovitangi enda klientidele konsultatsiooni kuna tihti on just konsultatsioon, mida nad vajavad. Kuna leidub paljusid, kes ei taha järgida karmi kava vaid tahavad osata teha õigeid valikuid.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka vahest seda saadet näinud. Üks saade oli naisest, kelle enamus toitumisest sisaldas küüslauku ja seda ikka kaunade viisi

Erik sul on Eesti telemaastikul käsi sees ja hunnik vaatajaskonda ka taga. Võiksid küll veel mingisuguseid taolisi saateid teha/lasta teha. Sa kohe sobid televisiooni ;)

Kaalul on rohkem kui elu Vol. 2 on tulemas, registreerimine on juba alanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalul on rohkem kui elu Vol. 2 on tulemas, registreerimine on juba alanud :)

Reklaami ka siinsetele inimestele, et kus nad saaksid registreerida. Asjakohane oleks fitness.ee juhtkonnaga läbi rääkida, et ehk saad omale mingi banneri vmt. Samuti tuleks seekord parem sõelumine teha, et logardid ja muidusööjad aastast kaalulangetuspaketti ja eetriaega niisama raisku ei laseks. Soovitaksin ka sellist kontseptsiooni (lisaks uutele inimestele), et jätkad koostööd mõne agarama tegelasega esimesest hooajast, kelle viid lõpuks ideaalvormi ;) Ilmselt oleks mingiaeg asjalik personali juurde palgata, kes hakkavad paksukestel seljas elama, et ei tuleks sellist massilist feilimist, nagu esimeses hooajas. Variant oleks korraldada ka aegajalt nö. "boot-campe", kus saad mitu inimest korraga käsile võtta - see säästaks sul endal ka ressursse. Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalul on rohkem kui elu Vol. 2 on tulemas, registreerimine on juba alanud :)

Võiks jah kuidagi seda siin foorumi inimestele ka reklaamida, usun, et on siin luusimas nii mõnigi osavõtja.

Üks ilus reklaam sobiks Fitnessi pealehele küll ;)

post-29847-0-20108800-1363979799.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×