Jump to content
bacardi

kehakaalust rohkem

Recommended Posts

kange on mitmeid erinevaid ... minul jõusaalis on 2 suurt kangi üks on 25 kilo koos lukkudega teine on 20 kilo koos lukkudega ... ja väikeseid on päris mitu ... koos lukkudega 10 ja 15 kilo ... seega kangi raskus oleneb kangist ... ja selle üle ei saa siin foorumis küll arutleda ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja milles siis sinu probleem on ?

Kui sa oled pikk ja kõhna kondiga, siis on see juba sinu enda probleem, keegi ei käsi sul suruda.

Kas sinu arvates kükk ei ole ületähtsustatud ? Mine mõnda välismaa raskejõustiku foorumisse ja vaata jala vms alateemat. Sealse jutu ja teemade põhjal arvaksid sa, et ka kükk on liialt ületähtsustatud.

Lamadessurumine on üks kõige lihtsamaid harjutusi, mis teebki ta populaarseks.

Selle sama näite kõrval proovi teha tõstmist. Ma ütlen, et kõvasti tehnilisema ja raskemate sooritustega on tegemist. Ja mis siin salata, pealtvaatajana ka ilusam vaadata.

KUULE EI OLE VAJA SÕIMU PANNA,

kusjuures osad on geneetiliselt või mingit paremini surumises paremad kui teised, mitte aint lihastest sõltuvat ma olen oma silmaga siukest võrdlust näind ka :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUULE EI OLE VAJA SÕIMU PANNA,

kusjuures osad on geneetiliselt või mingit paremini surumises paremad kui teised, mitte aint lihastest sõltuvat ma olen oma silmaga siukest võrdlust näind ka :rolleyes:

geneetika tuleb mängu alles siis kui raskused ületavad 200 ... enne seda on küll kõik võrdsed .... et mida öelda tahan on see et keskmise ja hea taseme peaksid suutma kõik saavutada kui palju treenivad ... väga head maailmataset saavutavad need kelle on geneetilised eeldused ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja sellegipoolest tulevad oma arust targad mehed hüppama, et kulturistid on tegelikult nõrgad ja peale massi neil midagi pole :rolleyes:

aga tegelikult on ikka teisiti, igaüks ikka 1200kg jalapressi ei tee ega lükka rinnalt üle 2 kordset enda kaalu üles.

Jõumehed on lihtsalt lühi sooritustes paremad kui kulturistid aga kulturistid see eest vastupidavamad.

Niukest lolli juttu küll ei tasu ajada , et kulturistid nõrgad on :o

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd natuke üle aasta treeninud ja viimati surusin maxi 2 kuud tagasi, siis oli kehakaalust rohkem 25kg (ise kaalun 85kg ja 110kg max) nüüd peaks umbes 10kg rohkem tulema sest treening raskus on kasvanud 10kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

-5 :rolleyes: paari nädalapärast või kuupärast vast jõuan mõne kilo üle kehakaalu lükata :

kaal 75, pikkus 193

trenni teinud 4 kuud.

Muudetud kasutaja BHS poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×