Jump to content
bacardi

kehakaalust rohkem

Recommended Posts

Järjekordne LAMP teema, mismoodi need tulemused saadud on? puhtalt rinnaga surudes? silla ja muu kõige pasaga? te ei pane elusees seda paika kes nyyd siis ikkagi kõva mees on.

tegu on foorumiga ... ära nüüd nii pöördesse ka mine ... kogu tekst mis siin on on iga inimese enda arvamus .... seda polegi võimalik kontrollida .... teksti õigsus jääb ika mehe enda südametunnistuse peale ... ja see foorumi teema pole siin kohe kindlasti selleks et kõva mees olla ... see on niisama huvi pärast ... ja kui siia oma tulemust kirjutada ei soovi siis ei ole vaja üldse midagi kirjutada ... veel vähem viriseda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjekordne LAMP teema, mismoodi need tulemused saadud on? puhtalt rinnaga surudes? silla ja muu kõige pasaga? te ei pane elusees seda paika kes nyyd siis ikkagi kõva mees on.

Ma küll ei tea millega te kõik surute, aga mina ikka eelistan lihaseid kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ei tea millega te kõik surute, aga mina ikka eelistan lihaseid kasutada.

arvad et olen naljakas või ..... mis mõte oli sul selline teemaväline postitus siia kirjutada ???? kedagi ei huvita sinu arvamus selles teemas tee oma teema ja räägi palju tahad ... sellesse teemasse kirjuta ainult palju sa üle oma keharaskuse surud ja ongi kõik ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
+0

see rinnaltsurumine on minu arust kõvasti ületähtsustatud. Ja mõnel on geneetiliselt juba soodumus rohkem suruda kui teised (lühike ja jässakas, jämeda kondiga isik ntx)

Kõik on arendadatav.Olen näinud küllalt peene kondiga tüüpe,kes varsti enam polegi peene kondiga.Samas olen näinud ka peene kondiga tüüpe,kes palju suruvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te jamate, kõigil kõvad "pluss"-numbrid ja mul mitukümmend kilo miinus. ;):lol: Aga võtke teadmiseks, et viimati surusin rinnalt kangi (ja üldse tegin mingit trenni) 7 a tagasi (va. kui nüüd 1-1,5 kuud tagasi uuesti alustasin) :ph34r: Mäletan nagu, et 60 vist surusin ära, kehakaal oli siis 75 kandis, nüüd aga pekki juurde tulnud ja u. 87 kg. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×