Jump to content
navitrol

Väljas söömine

Recommended Posts

Njah..eks see pitsa ole veits rasvasem toit ikkagist mis seal vahe on kas rohkem kana või vähem juustu...poest ostetud toitu omal valikul ei anna võrrelda pizzaga :rolleyes: vähem rasva rohkem valku.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel ikka võib. Mul endal juhtub seda kas nädalavahetuseti hommikul, kui ei viitsi ise hommikusööki kodus teha või siis õhtuti, kui niisama välja kutsutakse.

Kui söögiaeg ei ole, siis võtan alati rohelist teed meega (seda neil puhkudel, kui õhtuti väljas olen ja kõht täis või siis olen just trennist tulnud)-seda on enamus kohtades ja midagi üleliigset see ka ei anna.

Kui süüa, siis eelistan suppe, kus pole koort vms sees, seega uurin ülitäpselt ettekandjalt, millest keedus koosneb (kui nad ei tea, siis saadan kööki uurima, sest muidu ma ei telligi midagi :rolleyes:). Praadi ei julge võtta, kuna sealt võib ju rohkem igasugu jama (rasv jne) saada, kui supist, st supid ikka reeglina lahjemad. Noh, salatit võib ka võtta, mingit toorest, aga tavaliselt ei ole need eriti maitsvad söögikohtades.

Näksimiseks on väga head igasugu lihavaagnad (muidugi enne jälle uurin, mis liha seal on, mismoodi valmistatud jne--aga enamasti on sobival kujul ikka st pole mingid õlis praetud pihvid vaid ikka taine ja lahjam kraam) Kala oma võiks ju ka võtta, aga see tavaliselt nii soolane, et ajab pärast hirmsasti jooma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina võtan tavaliselt kanapasta, kuna pasta on keedetud ja kana ka vist niiet ei tohiks väga hull olla...tavaliselt üritan vältida väljas söömist aga kui tüdruk tahab kangesti minna siis võtan pasta piimaga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina võtan tavaliselt kanapasta, kuna pasta on keedetud ja kana ka vist niiet ei tohiks väga hull olla...tavaliselt üritan vältida väljas söömist aga kui tüdruk tahab kangesti minna siis võtan pasta piimaga :P

oh mehed ... mis te peenutsete :rolleyes: minu isiklik arvamus ,aga vahepeal on ikka ilgelt mega tunne üks rasvane steik sisse vintsutada ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×