Jump to content
Rebane

EKV ja Balti Matš 2013: sōnas, pildis, mälestustes

Recommended Posts

Ootame huviga kõiki kategooriate tulemusi. Lõppu nägin, et Kuusnõmm tuli teiseks, aga teistest ei tea kahjuks midagi- olin eemal.

B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib kindlalt väita, et võistlus oli läbivalt huvitav hommikust õhtuni. Seda nii võistlejate, pealtvaatajate kui fotograafi silme läbi. Atmosfäär särises elektrist ja teadmata-tundmata energiast ning emotsioonid olid enamikel kõrgemas kaares positiivselt laetud.

Hetkel veel väike valik fotosid lava tagant:

http://pilt.delfi.ee/user/HenryKyla/

Galerii täieneb taas pühapäeva lõunast alates.

Fitness.ee lehele jõuab omakorda terviklik galerii lavatagusest melust ilmselt pühapäeva pärastlõunal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jah - Johhaidii! Taastun, taastun ja toibun... :D Rohkem ei ole hetkel suuteline kirjutama ja ka mõtlema " Teater" jättis oma jälje... ;) . Tahan tänada kõiki kes olid võistluste korraldusega seotud - te tegite supertöö ja minu sügav lugupidamine ja tänu teile! ;) . Iga kord mõtlen, et milleks seda jama vaja on ja hommikul ärgates mõtlen, et mida edasi teha järgmisel korral... :D .

Ma loodan ,et leedukad on ka lõpuks dopingukontrollist välja saanud, eile nad meist maha jäid 24.00 siis oli osa seltskonda veel käimata... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jah - Johhaidii! Taastun, taastun ja toibun... :D Rohkem ei ole hetkel suuteline kirjutama ja ka mõtlema " Teater" jättis oma jälje... ;) . Tahan tänada kõiki kes olid võistluste korraldusega seotud - te tegite supertöö ja minu sügav lugupidamine ja tänu teile! ;) . Iga kord mõtlen, et milleks seda jama vaja on ja hommikul ärgates mõtlen, et mida edasi teha järgmisel korral... :D .

Ma loodan ,et leedukad on ka lõpuks dopingukontrollist välja saanud, eile nad meist maha jäid 24.00 siis oli osa seltskonda veel käimata... :D

Nii palju kui nägin-kuulsin, siis oli kõik super! Kui palju rahvast dopingukontrollidesse saadeti? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui nägin-kuulsin, siis oli kõik super! Kui palju rahvast dopingukontrollidesse saadeti? :rolleyes:

Kõik oligi väga super. Dopingukontrolli saadeti 4 inimest - 3 Leedukat kui ma ei eksi ja Janar. Janar käis sops ära ja tuli sööma. Leedukad jäid veel sinna istuma :D

Väike tarkusetera ka: "Ega lihas ei kasva aastaga, leedukad tegid ka 2 aastat trenni."

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hästi korraldatud üritus, kiidusõnad kõikidele kes andsid selleks oma panuse!

Erilised tänud Hr. Presidendile eriauhinna eest :)

Ei saa mainimata jätta, et bikini fitnessi tase on teinud ikka mega hüppe kõrgeima taseme suunas!

Fitnessi taset hoiavad ka meie võistlejad Kristina ja Endla väga kindlalt väga kõrgel, tulevik selles vallas tundub helge ja paljulubav :)

Mis seal salata, nautisin fitnessi kavasid kõige rohkem, kuna tõid "kananaha" ihule :P

Auhinna reklaami ka :)

531973_10200108644781331_1985906859_n.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hästi korraldatud üritus, kiidusõnad kõikidele kes andsid selleks oma panuse!

Erilised tänud Hr. Presidendile eriauhinna eest :)

Ei saa mainimata jätta, et bikini fitnessi tase on teinud ikka mega hüppe kõrgeima taseme suunas!

Fitnessi taset hoiavad ka meie võistlejad Kristina ja Endla väga kindlalt väga kõrgel, tulevik selles vallas tundub helge ja paljulubav :)

Mis seal salata, nautisin fitnessi kavasid kõige rohkem, kuna tõid "kananaha" ihule :P

Auhinna reklaami ka :)

531973_10200108644781331_1985906859_n.jpg

Laagriloosi võit on veel puudu, siis on jackpot... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa mainimata jätta, et bikini fitnessi tase on teinud ikka mega hüppe kõrgeima taseme suunas!

Fitnessi taset hoiavad ka meie võistlejad Kristina ja Endla väga kindlalt väga kõrgel, tulevik selles vallas tundub helge ja paljulubav :)

Mis seal salata, nautisin fitnessi kavasid kõige rohkem, kuna tõid "kananaha" ihule :P

Minu meelest on fitnessi suur probleem võistlejate vähesus. Kahekesi laval olla on iga maru kesine seis. Iga sportlase unistuseks on võita tugevas konkurentsis. Siin võikski heita kivi paljude bikiinifitnessistide kapsaaeda - võiks mõelda enda reaalsele arendamisele ja täiendada neid ridu, milles täiendust ka tõesti vaja on. Bikini fitness kahjuks ei ole arengukategooria - seal tuleb piir vägagi kiiresti ette. Õnneks on näha, et mõned üksikud neiud on siiski valmis liikuma kõrgetesse kategooriatesse.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik oligi väga super. Dopingukontrolli saadeti 4 inimest - 3 Leedukat kui ma ei eksi ja Janar. Janar käis sops ära ja tuli sööma. Leedukad jäid veel sinna istuma :D

Väike tarkusetera ka: "Ega lihas ei kasva aastaga, leedukad tegid ka 2 aastat trenni."

Miks need leedukad üldse võistlema tulevad, kui on teada, et dopingukontrollist läbi astuda paratamatult tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päev oli pikk aga see eest põnev, kahju et rahvast nii vähe oli, pealtvaatajaid siis, aga nagu ma kuulsin siis oli linna peal mitmeid teisigi üritusi nagu raju ja zumbapidu...

aga oli näha et trenni on tehtud ja vaeva on nähtud - palju õnne kõigile võitjatale !

ja mis veel, no need vabakavad - kui vormid olid veel suht nii sarnased, siis vabakavad tundusid küll siuksed, et kes teeb lihtsalt miskit ära ja olid kavad mis on läbimõeldud ja harjutatud ja nii nagu peaks olema :D aga eks seal andis tunda kui keegi vanameister oli asjaga seotud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tahaksin kindlasti ära märkida meie suurepärased vabatahtlikud, ilma kelleta see üritus nii hästi sujunud ei oleks. :) Aitäh teile! Selle Liisuga koos panime Teile, võistlejatele, auhinnad valmis.

post-25435-0-98209900-1366554891.png

Dop.kontrolli läksid Balti matši kategooriate võitjad - bodyfitness, juunioride kulturismi võitja, klassikalise kulturismi võitja ja kulturismi võitja.

Eks rahva kohta oskan öelda vaid seda, et kuna üritus kestis nii kaua, siis pole ime, et kogu aeg full house ei olnud. Ise olin seal hommikust õhtuni ja ütlen ausalt, et Balti matšil oli juba väsimus ja raske kaasa elada. Igale ühele oma, kes soovis athleticut näha, kes panustas keskmisele osale, kes õhtusele.

Millest mul on kahju - paljud võistlejad, kes Karika keskmisest osast edasi võistlema ei saanud, ei jäänud Balti Matši vaatama.. Võiks ju ikka vaatama jääda, millised on teiste maade võistlejad ja kohtunike hindamisstiil, eriti mõtlen siin just bikini fitnessiste.

Sügisel kohtume Meistrikatel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täielik valik pilte elust ja olust lava taga asuvad aadressil:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=554174

Osaline valik suuremas formaadis ja kvaliteetsemaid pilte asub aadressil (galerii täieneb samm-sammult):

http://pilt.delfi.ee/user/HenryKyla/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tahaksin kindlasti ära märkida meie suurepärased vabatahtlikud, ilma kelleta see üritus nii hästi sujunud ei oleks. :) Aitäh teile! Selle Liisuga koos panime Teile, võistlejatele, auhinnad valmis.

post-25435-0-98209900-1366554891.png

Dop.kontrolli läksid Balti matši kategooriate võitjad - bodyfitness, juunioride kulturismi võitja, klassikalise kulturismi võitja ja kulturismi võitja.

Eks rahva kohta oskan öelda vaid seda, et kuna üritus kestis nii kaua, siis pole ime, et kogu aeg full house ei olnud. Ise olin seal hommikust õhtuni ja ütlen ausalt, et Balti matšil oli juba väsimus ja raske kaasa elada. Igale ühele oma, kes soovis athleticut näha, kes panustas keskmisele osale, kes õhtusele.

Millest mul on kahju - paljud võistlejad, kes Karika keskmisest osast edasi võistlema ei saanud, ei jäänud Balti Matši vaatama.. Võiks ju ikka vaatama jääda, millised on teiste maade võistlejad ja kohtunike hindamisstiil, eriti mõtlen siin just bikini fitnessiste.

Sügisel kohtume Meistrikatel!

Ühinen sinu mõtetega ja Liisud olid tõesti tublid! Samuti kõik vabatahtlikud - super inimesed, suured tänud!

Tõsi ta on ,et isegi autasustamisele iniemsed ei ilmu ,siis ma ei tea mis seal peas toimub, sõltumata kohast olen alati ise tasu vastu võtnud ja seda on ka teada, et me iga kord kõiki sportlasi autasustame, kui keegi tulemuses pettub, siis ei ole sellel inimesel küll lavale edaspidi asja, sest see sport on selline, et tulemust ei saa ette planeerida ja see sõltub kohapeal teistega võistledes.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rääkides EKV tulemustest, siis protokollist võime näha naiste pikema bikiini kategooria punkte - ehk mõni targem inimene oskab põhjendada neid seinast seina hindeid. Kuuldavasti hinnatakse ka bikiinis üha enam kuivust. Kui järjestada kuivuse järgi võisteljaid, siis Reet ja Egle olid nende parameetrite järgi esimesed kaks (vähemalt minu silmis). Kui nüüd jälgida hindeid, siis tundub täiesti absurdne see, et kuuenda koha saanu on pandud ühe kohtuniku poolt teiseks.Lisaks on üks kolmanda koha saanu pandud kuuendaks. Näiteks Reeda nime tagant leiame kohad 2432422 - imestan, et keegi üldse on pannud teda neljandaks või kolmandaks. Sellised seinast seina numbrid on ka teiste nimede taga. Selline olukord tekitab minus küsimusi, et kas kohtunikel on ikka selgeks tehtud kriteeriumid mille alusel paremusjärjestust moodustada ?

Lihtsalt selguse huvides uurin.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×