Jump to content
nasfal

Taastumispäev

Recommended Posts

Teen siis komplekstreeningut 6 päeva nädalas E-L (jõusaal + ujumine/jooksmine) ning kui nendel päevadel söön 40% süsivesikuid ja 30% ja 30% valke ja rasve, siis mida peaks söögis muutma taastumispäeval, kus füüsiline koormus on 0 ning eesmärk on kehal täielikult üks päev rahus puhata. Kas peaks jooma mahla, sööma kiudaineid? Paluks abi siis:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt mõtle välja, et kas tahad süüa rohkem, vähem või täpselt sama palju kui kulutad. Puhkepäeva jaoks arvuta treeningkaloraaž maha. Kiudaineid tuleks niivõinaa süüa igapäev ~25-35g. Mahl sobita oma ülejäänud menüüga kui soovid, see pole "menüüst eraldiseisev."

Kui eesmärk on tõesti kehal lasta täielikult puhata (et ei liiguta üleüldse?), siis tuleks ehk BAVi järgi toituda (eeldusel, et tõesti ennast üldse ei liiguta).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei oska Sulle vastata, et mida ja kui palju Sa taastumispäeval sööma peaksid. Aga toitumisdefitsiit on ka taastumisdefitsiit. Seega kui Sa sööd defitsiidis, on Su taastumine ka defitsiidis. Mina pigem sööks taasutmispäeval pisut üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkepäevadel 12,5% vähem üldisest kaloraažist. Aga ma ei saa aru, miks nii palju trenni? Ületreeningusse ei karda langeda?

Nii konkreetne number kohe? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult oleneb see, kui palju sa trennis kulutad, aga see on protsent, millega on raske eksida.

Niisiis kui sa tead inimese parameetreid (vanus, sugu, pikkus, kehakoostis, kaal), siis tead eksimatult juba ette öelda, et kui palju neist keegi iga päev treeningu peale energiat kulutab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×