Jump to content
Kirsi-Mari

Külmetus ja trenn

Recommended Posts

Ärge nüüd jumala eest väga tõsiselt mu juttu võtke aga mina arvan, et suurem osa meie haigusi on tekitatud meie peas. Nö kui vähekenegi haiglasem olla, siis mõtleme end haigeks-haigemaks. Seepärast olen mina küll 37.0 palavikuga veel julgelt trenni läinud. Minu puhul on kord nii, et kui ignoreerin algusstaadiumis haigust ja ei lase tal nö endale ligi (pähe) tulla, siis ei jää ka haigeks. Nii pea kui mõtlen, et "oi oi, oleks vist targem ikka pikali visata", siis võin kindel olla, et kolmepäevane pikutamine garanteeritud. Väga palju on siiski meie peas ja mõtlemises kinni.

Muidugi, kui tunnen juba, et pikutamine on vältimatu ja palavik ka suurem, enesetunne kehvem, siis ei vea ennast trenni...aga piiripealse oleku korral võib mind siiski enamuse kordadest trennis leida. Ja no nohu on mul 24/7, ei loe seda haiguseks :D

37,0 ei ole veel palavik.

http://www.kodutohter.ee/arhiiv/0104/main2.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on nohu õnneks taanduma haknud, kuid kurguvalu iga hommik üha suurem. Mulle meeldib väga trennis käia ja olen pahur, kui pean koju jääma mingi nõmeda külmetusviiruse pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×