Jump to content
aamann15

suur ülekaal(soov langetada)

Recommended Posts

tere olen umbes aasta aega kodus olnud peale töötuks jäämist ja kogunud väga palju kaalu hetkel kaalun 125 kilo(ennem oli kaal 90)juurde siis tulnud 35 kilo mida on väga palju ja veel arvestades,et ma olen 22 aastane.

Soov oleks asi väga tõsiselt ette võtta aga kuna ma pole asjadest eriti teadlik mis ja kuidas,et pole mõttet päris niisama ka rahmeldada.Küsiks siis abi ja nõu soov oleks loomulikult kõike muuta toitumine ja kõvem trenn,et ennast vormi saada koralikult,saan väga hästi aru ,et selle jaoks tuleb väga kõvasti vaeva näha:) kõik soovitused on väga oodatud.

Muudetud kasutaja aamann15 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kasulik on vaadata saadet kaalul on rohkem kui elu. Just järgmises saates läheb asi huvitavaks. Mis on trenn ja mis pole, mis on toit ja mis pole. Niipalju sain ma aimu eelmise saate lõpust, kus ta näitas järgmist saadet ;)

Karmen Pritson Tamme saates näitas ta ka ükskord kuidas toituda, kus härra Argo Ader tegi naisele toitumiskava.

Kõige lihtsam on tõesti üks korralik toitumis ja treeningkava tellida. See lahendaks kohe mõlemad su mured, oleneb ka kuidas sa neid jälgid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülekaal on kerge tulema, kui pole midagi tarka ette võtta ja mott täiesti maas --- söömine ju meeldiv ajaviide, ainuke tegevus mis toidab :P Tean seda omast käest, sest olin samuti hädas suure ülekaaluga. Esimese asjana ütlen kohe, et kiireid tulemusi ei tasu loota.. ise langetasin kaalu 40 kg ja seda 3 aasta jooksul. Toitumis- ja trennikava on kindlasti suurepärane lahendus, kuigi ise seda varianti ei kasutanud. Minu puhul aitab kalorite arvutamine. Kaloridefitsiit on ju võtmesõnaks ehk siis tuleb kulutada rohkem kui tarbida, loomulikult ei tasu unustada baasainevahetust ehk siis minimaalset kalorite kogust mis meid elus hoiab :) enesedistsipliin ja tahtejõud on ka olulised, kuigi kui hakkad tulemusi nägema/tundma tekib motivatsioon iseenesest! mina oma elu enam ilma trenni ja normaalse toitumiseta ette ei kujuta kuigi Oma eesmärgini kaalunumbris/välimuses ma siiski veel jõudnud ei ole, kuid tasa ja targu on tervise seisukohalt minu arvates parim lahendus :rolleyes: Suure ülekaalu puhul soovitan kindlasti targematega nõu pidada, sest kergesti võib endale liiga teha, jooksma minna alguses ei soovita! Ise sain ka oma trennigurult õpetust, et suure hurraaga oma põlvi mitte ära koormata. Suurepärane oleks kui leiad mõne sõbra, kellega koos trenni teha, siis on väike sunnimoment ka taga :P Ja lõpuks minu moto : Kui sa tunned, et enam ei jõua, siis jõuad vähemalt sama palju veel B) Edu ja jaksu, kergem elu on pingutust väärt! :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja lõpuks minu moto : Kui sa tunned, et enam ei jõua, siis jõuad vähemalt sama palju veel B)

Ma sain sõjaväes selle selgeks, et see nii on. Seal ei olnud muidugi, et jõuad sama palju veel, aga et sa PEAD jõudma VÄHEMALT sama palju veel :D

See on väga hea moto ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain sõjaväes selle selgeks, et see nii on. Seal ei olnud muidugi, et jõuad sama palju veel, aga et sa PEAD jõudma VÄHEMALT sama palju veel :D

See on väga hea moto ;)

Täiesti nõus.. inimloomusel on piirid aga nendeni jõuda vist võimatu.. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti nõus.. inimloomusel on piirid aga nendeni jõuda vist võimatu.. :P

Kaitseväe puhul ei ole asi niivõrd inimvõimete piiride katsumises, vaid kutsealuste kesises vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaitseväe puhul ei ole asi niivõrd inimvõimete piiride katsumises, vaid kutsealuste kesises vormis.

Pidasin pigem oma moto mõtet silmas.. :) aga kutsealuste seas ka super heas vormis isendeid, eks see ole igaühe enda teha, pealegi pidi ümmargune ka vorm olema :P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis selle saate "Kaalul on rohkem kui elu" kohta paar mõtet. Kuidas hindate tema toitumise soovitusi? Minule tundub pisut liiga ekstreemne, suurem osa kappi tehakse kõigil tühjaks ikka. Ma lihtsalt ise eeldaks, et ei ole täiesti keelatud toite, kui suudad kogused kontrolli all hoida.

Teine mõte tekkis sealse kaalulangetuse kohta. Mitmetel inimestel soovib ~10kg kuus kaalulangust, samas tundub see ikkagi väga ekstreemne variant. Kui tervislik see üldse on? Või on see pigem TV jaoks show mõttes, et oleks suurem üllatusmoment.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis selle saate "Kaalul on rohkem kui elu" kohta paar mõtet. Kuidas hindate tema toitumise soovitusi? Minule tundub pisut liiga ekstreemne, suurem osa kappi tehakse kõigil tühjaks ikka. Ma lihtsalt ise eeldaks, et ei ole täiesti keelatud toite, kui suudad kogused kontrolli all hoida.

Teine mõte tekkis sealse kaalulangetuse kohta. Mitmetel inimestel soovib ~10kg kuus kaalulangust, samas tundub see ikkagi väga ekstreemne variant. Kui tervislik see üldse on? Või on see pigem TV jaoks show mõttes, et oleks suurem üllatusmoment.

Erik võiks ise vastata.

Aga muidugi neil paksudel on väga palju kaotada ka ja see kaob kui võluväel. Ise ka nii suurt kaalukaotust ei soovitaks ja mullegi jäävad mõned keelatud toiduained arusaamatuks, et miks? Lisaks on veel saates liiga suur koormus esimestel trennidel, tänu millele võivad tekkida kergelt vigastused ja suur motivatsioonilangus.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erik võiks ise vastata.

Aga muidugi neil paksudel on väga palju kaotada ka ja see kaob kui võluväel. Ise ka nii suurt kaalukaotust ei soovitaks ja mullegi jäävad mõned keelatud toiduained arusaamatuks, et miks? Lisaks on veel saates liiga suur koormus esimestel trennidel, tänu millele võivad tekkida kergelt vigastused ja suur motivatsioonilangus.

Noh, kui inimene on ise õppinud ja spordimeditsiinist ei tea suurt midagi, mis seal ikka tahta. Nt. 120 kg mees, kellel on kõrge vererõhk, pannakse jooksma, jääb ühe käega rippu jne. Inimese elu võib trauma tagajärjel muutuda tundmatuseni, seda aga ei osata ette näha ega arvestada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis selle saate "Kaalul on rohkem kui elu" kohta paar mõtet. Kuidas hindate tema toitumise soovitusi? Minule tundub pisut liiga ekstreemne, suurem osa kappi tehakse kõigil tühjaks ikka. Ma lihtsalt ise eeldaks, et ei ole täiesti keelatud toite, kui suudad kogused kontrolli all hoida.

Teine mõte tekkis sealse kaalulangetuse kohta. Mitmetel inimestel soovib ~10kg kuus kaalulangust, samas tundub see ikkagi väga ekstreemne variant. Kui tervislik see üldse on? Või on see pigem TV jaoks show mõttes, et oleks suurem üllatusmoment.

Kui inimene kelle kaal on 130 ja + siis korralik vetsus käik võib juba 3-5 kg kergemaks teha !!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×