Jump to content
KarlS98

Toitumine ja toidulisandid

Recommended Posts

Tere!

Jutt on järgmine, et käin nädalas 3 korda jõusaalis ja 2 korda jooksmas. Jooks on sellepärast praegu juures, kuna rasva on liiga palju peal ja üritan seda siis natukene maha joosta. Aga põhiline ikka jõusaal. Olen ise 14. aastane ja kaalun 65 kg ning pikkus on 170. Jõusaali kohta küsimusi pole, aga küsimus toitumise ja toidulisandite kohta.

Praegu söön, siis nii, et:

Hommikul-soesai ja tee

Lõuna-see söök mis koolis on

Õhtusöök-praad/supp, mis ema valimistanud on

Aga olen lugenud ja see mis ma söön on ikka ilmselt väga vähe ja ebatervislik. Ei ole sellist raha, et endale tellida toitumiskava. Nii, et küsin teilt milline peaks välja nägema korralik ja tervislik päev. Mis hommikul? Mis lõunal? Mis ennem jõusaali? Ja mis õhtuks?

Ja kas peaks ka kasutama pulbreid? Kas 14. aastasele on neid vaja?

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lase oma emmel hommikuks korralik kausitäis putru teha ja ära söö saia.

Pärast trenni söö kõht korralikult toitu täis, et lihas saaks areneda. Ehk see peaks sisaldama valku, rasvu ja natuke ka süsivesikuid.

Pulbreid sul vaja ei ole, lihtsalt söö korralikult valku(Lihad, kohupiimad, juust, kodujuust, MUNA jm)

Sa oled veel kasvav ja vohav organism, nii et söökorralikult, mitte ära söö saia, ega seal midagi asjalikku ei ole.

Niimoodi paugust midagi muud ei oskagi kohe öelda kui mingit tausta ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Jutt on järgmine, et käin nädalas 3 korda jõusaalis ja 2 korda jooksmas. Jooks on sellepärast praegu juures, kuna rasva on liiga palju peal ja üritan seda siis natukene maha joosta. Aga põhiline ikka jõusaal. Olen ise 14. aastane ja kaalun 65 kg ning pikkus on 170. Jõusaali kohta küsimusi pole, aga küsimus toitumise ja toidulisandite kohta.

Praegu söön, siis nii, et:

Hommikul-soesai ja tee

Lõuna-see söök mis koolis on

Õhtusöök-praad/supp, mis ema valimistanud on

Aga olen lugenud ja see mis ma söön on ikka ilmselt väga vähe ja ebatervislik. Ei ole sellist raha, et endale tellida toitumiskava. Nii, et küsin teilt milline peaks välja nägema korralik ja tervislik päev. Mis hommikul? Mis lõunal? Mis ennem jõusaali? Ja mis õhtuks?

Ja kas peaks ka kasutama pulbreid? Kas 14. aastasele on neid vaja?

Ette tänades!

Pulbritest nii palju et kui raha on miks mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo esimene samm oleks see hommikune kukkel võssa visata ja midagi korralikumat valmistada nagu omlett või puder munadega vms :) Ja rohkem valgurikkaid/rasvarikkaid asju ka meenüüsse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×