Jump to content
kadri23

kalorikalkulaator

Recommended Posts

Tere, kysimus siis selline, et kas on netis olemas selline asi?

Kunagi oli ampser aga enam ei leia seda kahuks yles v on toimimise lõpetanud.

Et sisestan toiduaine ja koguse ning rasvaprotsendi ja see automaatselt lööb mu päevase tarbitud kalorite arvu kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas viga on minus v ma siiski ei leia sellist kalkulaatorit sealt, muidu väga asjalik lehekülg

.

Kas Fitnessi enda kalori-kalkulaator ülevalt tööriistade alt ei sobi? Eestimaiste toitude puhul sageli parem, kui välismaised valikud. Muidu aga ise olen kasutanud ka: nutritiondata.com - Küll inglise keelne aga valik on metsik. Kui oskad oma tarbitud toidu õigesti üles kirjutada siis on väga suur tõenäosus väga spetsiifiline vaste saada, lisaks kõik mikro-toitainete sisaldused ka hulka arvutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas viga on minus v ma siiski ei leia sellist kalkulaatorit sealt, muidu väga asjalik lehekülg

.

Seal pead sa lihtsalt kasutajaks registreerima, siis näed olemasolevate toitude nimekirja ja samas saad ka ise konkreetseid toite sisestada. Seal on enamus asjad küll olemas, aga mulle meeldib, kui ma saan kasutada täpselt selle toidu makrotoitainete väärtuseid, mida ma parasjagu söön :) Saab ka ise välja arvutada, aga milleks ratast leiutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, kysimus siis selline, et kas on netis olemas selline asi?

Kunagi oli ampser aga enam ei leia seda kahuks yles v on toimimise lõpetanud.

Et sisestan toiduaine ja koguse ning rasvaprotsendi ja see automaatselt lööb mu päevase tarbitud kalorite arvu kokku.

Soovitaksin oska köögikaalu, mille kaudu saad kõik ise välja arvutada. Viskad toote peale, vaatad palju kaalub ja siis vaatad mis toote pakil kirjas (vaatad kalorsust, rasva, valgu ja süsivesikute sisaldust). Väike arvutus ja ongi olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, fitnessi kalkulaatorit on abi väga palju :)

Ja oma köögikaaluga nii, et aga puu- ja juurviljade kalorsus?? :) Koore peal nagu pole eriti kirjas vist :P

No siukseid tooteid pole vist eriti raske internetis leida või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, fitnessi kalkulaatorit on abi väga palju :)

Ja oma köögikaaluga nii, et aga puu- ja juurviljade kalorsus?? :) Koore peal nagu pole eriti kirjas vist :P

Justnimelt, internetiavarused on täis puu- ja juurviljade kalorsusi. Kindlasti ei ole need 100% (oleneb viljast) kuid mingigi ettekujutuse saad ikkagi. Ise olne siiamaani kõik üles leidnud, peale rabarberi. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Justnimelt, internetiavarused on täis puu- ja juurviljade kalorsusi. Kindlasti ei ole need 100% (oleneb viljast) kuid mingigi ettekujutuse saad ikkagi. Ise olne siiamaani kõik üles leidnud, peale rabarberi. :(

Tap.nutridatas on rabarber täiesti olemas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×