Jump to content
Ivz

Tervisekontroll

Recommended Posts

Tervist

Olen treeninud jõusaalis juba kokku kaks ja pool aastat järjest. Ilma suvedeta, kuna siis pole töö tõttu võimalik käia. Olen 21 nüüd ja hiljuti on üks õpetajatest soovitanud mul minna ja ära käia nn. spordiarsti juures tervisekontrollis. Selle vajadus oleks teha kindlaks kui palju süda talub koormusega töötamist jne.

Kui vajalik see arsti juures käik olla võib? Olen kaalunud minna "www.kehavormi.ee" tervisekontrolli, mis maksab soliidsed 15 eurot.

Aga kas see tasub ära ennast? Mitte, et rahast kahju oleks aga tahaks teada mida see endast kujutab.

Päikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitan käia ikkagi arsti juures - seal tehakse olenevalt paketist erinevaid asju, aga asja vaatab üle spordiarst, vereproov, koormustest, vererõhk pulss koormuse ajal, kopsumaht, vere biokeemia jne. Saad asjakohast infot enda vormi kohta, kuidas treenida edasi ning mis peamine - kuidas su tervis on.

Audentese spordiarstid

Tere tennisekeskus

Minu postitus Audenteses käigust. Ise soovitan käia arsti juures, sest seal tehakse EKG enne koormust, pärast koormust, jälgitakse koormuse ajal südametööd, sealt võib avastada nt vahelööke jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas on alates 2015 aastast võimalik koormusteste ning teisi tervisesportlastele suunatud terviseuuringuid teha Ülemiste City kvartalis, kus asub Health Tests terviseuuringute kabinet. Rohkem infot veebist: Koduleht: http://www.healthtests.ee/terviseuuringute-paketid

"Page not found. This page at terviseuuringute-paketid is either deleted or the link directing here was broken."

+ kulturistidel palja ASTi ja ALTi pealt vaadates maksapaanikat ei ole ilus tekitada, GGT võiks ka olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×