Jump to content
kasekene

kui palju võib süüa kesise trenniga

Recommended Posts

Tere! olen 165 pikk ja kaalun 49 kg ning minu bav on ca. 1300, tahtsin küsida, et kui ma söön päevas selle täis, kas siis pigem kaal tõuseb/langeb/seisab? sest trenni teen ma umbes 3 korda nädalas, mitte väga intensiivselt, rohkem selline 20min jooksu ja hommikuvõimlemine iga hommik. Kaalu otseselt alla ei tahaks, aga juurde ka võtta ei taha... Sobiks selline kuldne kesktee, mis oleks tervislik ja säilitaks kaalu. kui palju mul siis päevas ikkagi lubatud süüa on? siiamaani olen ma söönud alla 1000 ja kaal langeb ja kõht jääb tühjaks.. ei taha nagu näljutada ka ennast, aga hirm juurdevõtmise ees on kui rohkem söön. Trenni ei saa ka eriti kodus teha, ainult võimelda ja joosta ja suure luume/vihmaga ikka jooksma ei kisu kah väga :/.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nälga tunned on toitumises ilmselgelt midagi valesti.

Nonoh, seda küll väita ei saa :D

Konkreetsel juhul muidugi on nii 1000 kui 1300 kcal Kasekesele vähe aga üldiselt on enamikul inimestest kontrollmehhanismid kaalu/rasvavaru alandamise vastu aga mitte selle tõusu vastu ja kui korra tõusnud rasvaprotsenti uuesti alandama hakata, punnib organism vastu sest ta stabiliseerub hea meelega kõrgema rasvaprotsendi juures.

Kogu evolutsioon on eelistanud rasvavarumist. Isegi C-vitamiini sünteesiraja katkiminek 48 mln a tagasi oli soodne mutatsioon ilmselt tänu sellele et aitas rasva varuda. Meie oleme kõik selle rasvavarujast mutandi järglased :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonoh, seda küll väita ei saa :D

Konkreetsel juhul muidugi on nii 1000 kui 1300 kcal Kasekesele vähe aga üldiselt on enamikul inimestest kontrollmehhanismid kaalu/rasvavaru alandamise vastu aga mitte selle tõusu vastu ja kui korra tõusnud rasvaprotsenti uuesti alandama hakata, punnib organism vastu sest ta stabiliseerub hea meelega kõrgema rasvaprotsendi juures.

Ma mõtlesingi pigem Kasekese juhtumit,kus ta soovib kaalu hoida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin antud nõu kuulda ning hakkasin rohkem sööma. Sõin ca 1600-1700 kalorit, aga mis juhtus oli kaalutõus.. Nüüd olen jälle kimpus omadega, sest kui saangi jälle kaalu tagasi sinna, kus enne oli, siis kuidas ikkagi hoida seda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×