Jump to content
Alexander Andrusenko

34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

Recommended Posts

Sagor tegigi Rausile ära, ehk siis Kelneril on lootust Kiivikast võita :ph34r:

Ärme tõsta lootusi liiga kõrgele, muidu võib komeet veel väga kiiresti maapeale tagasi kukkuda. :ph34r:

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi naiste absoluudi järjestuse pani järsku kirja?

Mitteametlik naiste absoluut wilkside järgi, kel on kiire tahtmine teada:

1. Bogdanova

2. Laan

3. Siimenson

4. Lepp

5. Ellam

6. Kurvits

7. Sügis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore sportlik päev õhtus. Nii põnevat EMV jõutõstmises mina ei mäleta, kus kuni viimase katseni oli üleval, kes absoluutseks meistriks tuleb.

Rait oli täna mees kes realiseeris ennast rohkem kui 100% ja neid mehi täna palju ei olnud, kes nii õnnestunud võistluse tegid ehk veel Taavi Pehme, naistest kindlasti Laura. Raidiga rääkides, kinnitas ta ka ise et see tema tõenäoliselt parim võistlus üldse oli, kus katsete realiseerimise protsent nii kõrge oli.

Varem minu poolt ennustatud vastasseis Sagor/Raus sai kinnitust, kuid ma ei kuku siinkohal kellegile näpuga näitama, kes mind pea, et ogaraks pidasid,et ma üldse julgesin neid kahte meest võrrelda. Ma pean väga lugu mõlemist mehest ja jõutõstjatest üldse, seega ei olnud minu jaoks mingit kahjurõõmu, et Raus pidi Sagori paremust tunnistama, isegi kui Raus oleks võitnud 20 kiloga oleks see pea 1000 kogusumma juures olnud 2%, mis ei ole teab mis suur vahe. Usun, et tänane raputus mõjus kõigile hästi, nii Raidile, kellele see peaks andama juurde enesekindlust ja Alexile, keda peaks see parasjagu 2 nädalat enne EM üles raputama, sest tal ei olnud täna kindlasti parim päev: Kükk tulemus korralik 375 kilo - kuid megapingutus, ime et üles tuli. Surumine 245kg teisel katsel ja megaraskelt ja tõmme 342 kuid see oli küll varuga. (Kindlasti näen nii tõmbes kui eelkõige surumises edasiminekut - ehk ka uut särki mis paremini töötaks, sest 260 surujana on 245 ikka tagasiminek), loodan et Alex paneb kahe nädala pärast kõik välja mis sees on.

Raidi kükk 355 mis ei olnud väliselt kõige kergem ,kuid selgus et põlvesidemed olid erinevalt seotud ja sealt ka tehniline puudujääk. Surumine 252, seal usun ,et on varu ja 358 tõmme oli ka kerge kui nii tohib öelda, seega reaalsed numbrid õnnestumise ,korral võiks olla kogusummale lisaks 15-17,5 kg. Hoian pöialt ja loodan ,et tekkinud konkurents - kui seda tänase põhjal võib väita, viib kõiki edasi.

Muus osas üldine tase väga hea, Siimu 1001 kg ajalugu! (Kindlasti jäi täna seal realiseerimata nii 400 kg kükk) 386 kerge, surumine samuti usun ,et mees on enamaks suuteline ja tõmbes napilt 350 kg realiseerimata, seega kogusumma jõu mõttes mis sees on - oleks juba täna õnnestumise korral olla 1040 kg...

Hommikuse ploki ajal olin eksamikonisjonis ja ei näinud võistlust seega raske kommenteerida, kuid Laura on kindlasti kes üllatas, aastaga praktiliselt kogusmaale 100 kilo juurde... :o .

Argo Erit - ootasime kindlasti enamat, kuid mul on jätkuvalt veendumus, et varustus ei ole tema jaoks, mina keskenduksin tema asemele Raw võistlustele ja tuleks seal kunagi maailmameistriks.... :D

Tore võistlus ja usun, et kes kohal olid ei pidanud pettuma.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärme tõsta lootusi liiga kõrgele, muidu võib komeet veel väga kiiresti maapeale tagasi kukkuda. :ph34r:

Kui ma luban endale samasugust sõnavabadust nagu anonüümsed netikommentaatorid, siis miks pean ma jätkuvalt välja lugema mingit ilkumist antud teemal?

Kas Tartu mehed on võimetud kellegi teise paremust tunnistama? Täna juba tõestati vastupidist. Või on see mingi ääreala hälve, et iseendaga võisteldes on lihtne hakata asju ette kujutama. Pooled mehed on keemikud ja näevad ikka välja nagu hunnik ..., teine pool lihtsalt ei arene.

Siim on oma järjepideva töö ja korraliku arenguga tunnustuse ära teeninud, rääkimata sügisesest absoluutsest juuniorite meistritiitlist.

Olenemata sellest, mis vanu võrdlusi keegi välja toob, on Siim ikkagi hetke parim juunior ja kui on soovi vastupidist tõestada, tuleb tulla võistlema ja asi paika panna, mitte kodus kõvatada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast võistlust võib hinnata küll ülivõrdes! Võistlejaid ei olnud palju, aga üleüldine tase oli kõva! Tagasiteel lugesime kokku, et teoreetilisi 350kg jõutõmbajsid on hetkel Eestis 7. Eestlased on kõvad tõmbajad maailmatasemel. Meile nagu sobiks see ala ideaalselt.http://www.ustream.tv/channel/estonian-powerlifting-championship-2013 Siit näeb ka erinevaid salvestusi. Üleüldse otsepilti vaatas seekord 267 unikaalset vaatajat. Jah, ei pea kohale tulema, sest jõutõstmist saab nautida ka kodus diivanil olles. <_<

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast võistlust võib hinnata küll ülivõrdes! Võistlejaid ei olnud palju, aga üleüldine tase oli kõva! Tagasiteel lugesime kokku, et teoreetilisi 350kg jõutõmbajsid on hetkel Eestis 7. Eestlased on kõvad tõmbajad maailmatasemel. Meile nagu sobiks see ala ideaalselt.http://www.ustream.tv/channel/estonian-powerlifting-championship-2013 Siit näeb ka erinevaid salvestusi. Üleüldse otsepilti vaatas seekord 267 unikaalset vaatajat. Jah, ei pea kohale tulema, sest jõutõstmist saab nautida ka kodus diivanil olles. <_<

Ma ise mõtlesin sama, et 350 + tõmbajiad on juba üksjagu tulnud ja varsti usun, et ka eraldi seltkond kes on suutelised 370kg tõmbama.... ;) .

Kahju, et pealtvaatajaid kohapeal vähe oli, sest oli mida vaadata. Ma arvan ,et EJTL peaks ka seda poolt arendama, et saada kohapeale nii vaatajaid, näiteks õhtune plokk, kus tõsteti tõesti suuri raskusi kestis sama kaua kui kulturismivõistlus 16-19.20 ja oli täpselt nii pikk, et ei väsi ära vaatamisest. Kindlasti oleks saanud ka meediat kohale kui sellega tegeleda, sest - välja oleks saanud reklaamida esimest korda 400kilo küki tegemise ja esmakordse 4 kohalise kogusumma ehk 1000 kilo ületamine - need katsed ju kõik ka toimusid ja 1000 sai täis ka... ;) . Ma arvan ,et võistlejatel oleks ka huvitavam kui oleks vähemasti paarisajane publik kohal ja ka spordiuudistest asi läbi käiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim ikkagi hetke parim juunior ja kui on soovi vastupidist tõestada, tuleb tulla võistlema ja asi paika panna, mitte kodus kõvatada!

Oot.. kas ma magasin võistlused maha!?!? :blink:

Teemasse ka. Kunas protokoll valmib? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot.. kas ma magasin võistlused maha!?!? :blink:

Teemasse ka. Kunas protokoll valmib? :)

Teises teemas üritasid Otile tõestada end kui jõutõstmise spetsialiste ja nüüd ei tea millal võistlusedki toimuvad

Hea töö :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×