Jump to content
martinkink

Jõusaali kõige hullemad harjutused

Recommended Posts

Viimasel ajal olen käärkükki teinud. See on peale küki tegemist ikka väga kole harjutus.

... ja järgmine päev ei saa mitte unustada, et eile sai trenni tehtud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hantlitega ( või kangiga ) surumine üles, Military press jm surumised õlgadele. Peale õlavigastust ja oppi läheb haige õla soojaks võimlemisega nii palju aega ja energiat, et kohati on selline tunne, et selleks ajaks, kui kätega on tühjalt soojenduseks vehitud ja esimese kettakese kangile peale saab ( või hantli kätte võtta ), on juba korraliku treeningu jagu energiat kulutatud:)

Sama ka rinnalt surumise kohta kangiga. Kusjuures hantlitega on hoopis parem, saab natukene õla nurka muuta ja kohe on parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surumine.

Tore, et ma pole ainuke, kes nii arvab :).

Hantlitega käsivarte kõverdamine on ka nõme harjutus.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et ma pole ainuke, kes nii arvab :).

Hantlitega käsivarte kõverdamine on ka nõme harjutus.

+ Lamades surumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole ka veel aru saanud, mida mõned mehed kõigis nendes biitsepsi kõverdustes leiavad. Jube tüütud harjutused, ükskõik kas kangi, hantlite või masinaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole ka veel aru saanud, mida mõned mehed kõigis nendes biitsepsi kõverdustes leiavad. Jube tüütud harjutused, ükskõik kas kangi, hantlite või masinaga :D

Kangiga talun veel ära, aga hantlitega (vaheldumisi) on puhas eneseületamine... Sellegi poolest on see hetkel kavas sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus ongi vastikud harjutused, mida "ei meeldi" teha. Ise teades, et krt kui hästi ta mõjub. Eks peabki ikka ennast sundima ja asjad LIHTSALT ÄRA TEGEMA. Ei ole nii, ah mulle ei meeldi ma ei tee üldse ;)

Takistused on ületamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on üsna vastumeelne kogu jalapäev :P Lihtsalt ei meeldi ja ei ole kunagi meeldinud teha jalaharjutusi (aga ega ma sellepärast seda tegemata ei jäta). Võibolla on põhjus ka selles, et see võtab kõige rohkem võhmale. Samas kõik ülakehaharjutused, mida siiani teinud olen, meeldivad väga ja ülakehapäevad on väga oodatud alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on üsna vastumeelne kogu jalapäev :P Lihtsalt ei meeldi ja ei ole kunagi meeldinud teha jalaharjutusi (aga ega ma sellepärast seda tegemata ei jäta). Võibolla on põhjus ka selles, et see võtab kõige rohkem võhmale. Samas kõik ülakehaharjutused, mida siiani teinud olen, meeldivad väga ja ülakehapäevad on väga oodatud alati.

Eks ta nii kipub olema jah :D

post-29847-0-96143000-1368712968.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×