Jump to content
martinkink

Jõusaali kõige hullemad harjutused

Recommended Posts

Huvi tuli sõbraga trennis rääkides igasugustest ebameeldivatest harjutustest, mida peab/võib tegema kuid väga ei taha. Harjutus mis ei ole meelepärane nagu enamustel kindlasti rinnalt surumine. Usun, et 'kki mõnedel on see harjutus nt jõutõmme vms.

Küsimus olekski teile mu kallid spordisõbrad, milline on teie üks harjutus, mida te teate, et see on väga hea teie kehale ja te teete selle kindlasti ära kuid see on igati nõme harjutus ja pigem teeks midagi muud?

Endal on selleks harjutuseks selili lamades ületõmbed hantliga või kangiga.

Millised on siis teie ebameeldivad harjutused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ebameeldivad harjutused võivad tulla nii laiskusest kui aga ka inimese füsioloogilisest eripärast. Mõnele inimesel ongi mõni harjutus ebameeldiv jas nii võibki jääda. Seda on ka siin varem elukutselised kulturistid rääkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prantsuse surumine ja selle analoogid, kuna tekib küünarliigestes pisut ebameeldiv tunne. Lisaks veel biitsepsiharjutused, kuna neid on lihtsalt väga igav teha. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kukk , kuna kunagi kakeldes taoti polv ara ja nuud kukkides kaib selline ragin labi. Eelistan surumist.

Mul on sama ka säärtetreenimisega, jalad igakord kannas naksuvad, pikapeale läheb üsna vastikuks, aga sellega olen juba päris ära harjunud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka biitsa trennis ranne natuke valus sirge kangiga, kuid z-kangiga valu kaob. Sama olen tundnud ka prantsuse surumisel, sirge kangiga on palju raskem teha kui z-kangiga. Ostsin suurepärasest fitshop Robocopist uhked randmesidemed ja valu kadus täielikult. Väga hästi toetavad randmeid. Randme trenni teen ka väiksema raskusega ja ilma sidemeta ja ranne on tunduvalt paremaks läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×