Jump to content
AnneP

IFBB Men's European Championships 2013: tulemused, fotod, meenutused

Recommended Posts

Ott Kiivikas - 2

Rain Kuusnõmm - 5

Raigo Kuusnõmm - 4

Janar Rückenberg - 7

Edited by Bailey

Share this post


Link to post
Share on other sites

The competitor lists are out;

2913 EUROPEAN BODYBUILDING CHAMPIONSHIPS – CHISINAU, MOLDOVA

LIST OF NOMINATED ATHLETES (as per May 7
th
, 2013)

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG
  1. Yalchin Mammadov Azerbaijan
  2. Teymur Aslanov Azerbaijan
  3. Radoslav Angelov Bulgaria
  4. Christos Lazarou Cyprus
  5. Ashley Sajithkumar Ireland
  6. Miroslav Skadra Slovakia
  7. Fredrik Spång Sweden
  8. Kenan Yildiz Turkey
  9. Isa Kaya Turkey
  10. İbrahim Efe Turkey
  11. Roman Iushchenko Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
  1. Danijel Miklečić Croatia
  2. Raigo Kuusnomm Estonia
  3. Jalal Rahman Ali Germany
  4. Jan Sotak Slovakia
  5. Mustafa Genç Turkey
  6. Mahmut Irmak Turkey
  7. Vyacheslav Makogon Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
  1. Georgi Yordanov Bulgaria
  2. Thomas Gerblinger Germany
  3. Thomas Askeland Norway
  4. Krzysztof Skryplonek Poland
  5. Aleksei Denisov Russia
  6. Milos Disic Serbia
  7. Murat Tonya Turkey B
  8. Selim Tarakçi Turkey B

MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG
  1. Vladimir Yakovlev Moldova
  2. Alexey Sergheev Moldova
  3. Artur Stanczak Poland
  4. Mirco Ercolani San Marino
  5. Nikolai Chernetsky Russia
  6. Cengizhan Iğdir Turkey
  7. Vitaliy Kalensky Ukraine
  8. Andrii Koliada Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
  1. Siarhei Spilau Belarus
  2. Ott Kiivikas Estonia
  3. Francis Haley Ireland
  4. Francesco Fox Italy
  5. Linas Racas Lithuania
  6. Stephen Borg Malta
  7. Patrycjusz Wroblewski Poland
  8. Sergei Spichenkov Russia
  9. Milan Savic Serbia
  10. Marian Cambal Slovakia
  11. Christofer Nober Sweden
  12. Yiğit Kuşbeyli Turkey
  13. Ömer Döger Turkey
  14. Sergiy Chernyak Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 95 KG
  1. Mikhail Biaspalau Belarus
  2. Aaron Cannon Ireland
  3. Ralph Decelis Malta
  4. Przemyslaw Owczarek Poland
  5. Wojciech Pieczaba Poland
  6. Vladislav Kuznetsov Russia
  7. Sergei Marutik Russia
  8. Ladislav Kuzder Slovakia
  9. Görkem Gürsoy Turkey
  10. Pavlo Prontenko Ukraine
  11. Andriy Kukharchuk Ukraine

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
  1. Reza Zinatlov Azerbaijan
  2. Georgi Slavov Bulgaria
  3. Peter Baers Germany
  4. Relu Giani Gauca Ireland
  5. Daniel Racoveanu Romania
  6. Alexei Tronov Russia
  7. Arne Lundell Sweden
  8. Enes Erkan Turkey
  9. Melih Yildiz Turkey B

MEN’S BODYBUILDING UP OVER 100 KG
  1. Krasimir Sarafov Bulgaria
  2. Stanislav Struzberg Moldova
  3. Gleb Cocorin Moldova
  4. Andrzej Kolodziejczyk Poland
  5. Mikhail Sidorychev Russia
  6. Paata Petriashvili Russia
  7. Ersin Kuruel Turkey
  8. Bilgehan Koç Turkey B
  9. Bogdan Kravchenko Ukraine
  10. Sergii Iatsiuk Ukraine

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 168 CM
  1. Tomas Lukac Czech Republic
  2. Piotr Zaniewski Poland
  3. Abdulgani Erbezirgan Turkey
  4. Kubilay Korkmaz Turkey B
  5. Serhii Tkachenko Ukraine
  6. Stanislav Vizenher Ukraine

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM
  1. Rain Kuusnomm Estonia
  2. Gabriele Giansante Italy
  3. Antonio Primiceri Italy
  4. Angelo Pischedda Italy
  5. Denis Titu Moldova
  6. Robert Kozielski vel Koziak Poland
  7. Nicolae Cristea Romania
  8. Sinan Baba Turkey
  9. Algan İdris Başaran Turkey B

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
  1. David Plachy Czech Republic
  2. Tuukka Heikkinen Finland
  3. Trevor Conway Ireland
  4. Antonio Ludovico Italy
  5. Przemyslaw Zokowski Poland
  6. Andrei Maliutin Russia
  7. Vitalii Valeev Russia
  8. Sinan Aydemir Turkey
  9. Kostiantyn Taramaly Ukraine

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
  1. Siargei Matusevich Belarus
  2. Aleh Babinich Belarus
  3. Bohumil Stepanek Czech Rep.
  4. Mohamed-Ali Aziz Denmark
  5. Janar Ruckenberg Estonia
  6. Tuomas Kuronen Finland
  7. Dean St. Mart Ireland
  8. Paolo Sgro Italy
  9. Giedrius Abeciunas Lithuania
  10. Robert Majewski Poland
  11. Andrey Shmidt Russia
  12. Alexei Shaev Russia
  13. Patrik Stiglic Slovakia
  14. Patrik Larsson Sweden
  15. Ali Emre Turkey
  16. Volkan Altunbas Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
  1. Andrei Svirid Belarus
  2. Yan Hubenko Belarus
  3. Ivan Ivanov Bulgaria
  4. Pavel Georgiev Bulgaria
  5. Dražen Vrbančić Croatia
  6. Vytautas Teresevicius Lithuania
  7. Krzysztof Rodkiewicz Poland
  8. Dmitry Krylov Russia
  9. Mihajlo Vesic Serbia
  10. Peter Bella Slovakia
  11. Johan Saxerud Sweden
  12. Serdar Teker Turkey
  13. Ceyhun Tokmak Turkey B
  14. Denys Kuznietsov Ukraine
  15. Oleh Kakorin Ukraine

WOMEN’S BODYBUILDING
  1. Branka Njegovec Croatia
  2. Alina Cepurniene Lithuania
  3. Jacqueline Borg Malta
  4. Adriana Zavacka Slovakia
  5. Isil Aktan Turkey
  6. Ayşe Senem Serhatli Turkey
  7. Maryna Melchenko Ukraine
  8. Olga Belyakova Russia

MIXED PAIRS
  1. Nicoleta Chioreann – Relu Giani Gauca Ireland
  2. Jacqueline Borg – Ralph Decelis Malta
  3. Adriana Zavacka - ? Slovakia
  4. Ebru Çalişkan - Melih Emre Yildiz Turkey

Competitors: 141 in total

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjas olevad nimed ei tähenda midagi, loeb see mis kaalumisel mõõdetakse ja kaalutakse, seega sõbrad võtke rahulikult, seal tuleb kategooriate vahel alati liikumisi, kes üles kes allapoole, kuid mingi pildi saab palju üldse võistlejate suurusjärk on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii oleme kohal, sõit sujus ilma eriliste vahejuhtumiteta, välj arvatud Eesti turvakontroll, kus Janarit ei tahetud grimmidega käsipagasist läbi lasta ja mees oli juba loobumismõtetega koju jäämas... :D Kus häda kõige suurem ,seal abi kõige lähem, üks kõne oma heale sõbrale Etsile ja kohe aeti asjad jonksu, grimmid läksid suurde ppagasisse järgi ja meie õigele lennule. ;)

Üks ümberistumine Riias kohe otse järgmisele Kišinjovi lennule ja suts ja kohal. Kohe oldi ilusasti lennjumaas vastas, suts ja hotelli - siis selgitasin ,et meil on omal bronnitud teine hotell ja võtsime takso ja nüüd oleme korralikus 4 tärni hotellis - Kuusnõmme poistel on suur Jakusi toas, poisid elavad nagu kuningakassid... :D

Hotell on ilus suur välibassein, saunad - wifi kõik olemas, seega algus on hetkel ülihästi sujunud ja ka Moldova üldmulje väg positiivne, hein on põlini ja rohelist on linna täis , silmale harjumatu ja õues nagu eestiski 28 kraadi sooja.

Paneme kindlasti pilte ka elust olust ;)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karupojad mugistasid juba koos esimeste päikesekiirtega

post-22-0-04961500-1368109222.jpg

Janar vaatab ka hämmeldunult, kuidas kaks meest kes eelkõige kaalu sisse peavad saama osutuvad suurimateks sööjateks...

post-22-0-02351000-1368109231.jpg

Elupäästja Eduard - Aitäh vana , et eluvaimu sisseppuhusid...! :D

post-22-0-41137400-1368109235.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii käisime jalutamas tunnike, peab tunnistama ,et Moldova on reaalselt ilusam kui temast eelinfona saadud pilt. Olles külastanud mitmeid endisi NSVL vabriike, siis Kišinjov on küll mitte viimases otsas sellest nähtud pildist. Tegime pilte ka ja paneme varsti üles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hotelli poolt toodi meile tuppa ka kaal, et saame ilusti numbrid kontrolli all hoida. Minu õhtune kaal on hetkel 75,2 tunduvalt madalam oodatust ja ka Janar on tiba kergem kui ootas. Kuumus ja reis teevad oma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väikse jalutuskäigu jooksul jäi kusagil kõrval tänavas silma üks huvitav asi. Huvitav kuidas need sinna riputati, kas on tegu nöörilkõndijatega või teab mis süsteemid seal tehtud.

post-18592-0-36634100-1368122628.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×