Jump to content
Asko

Mida on mul vaja teha???

Recommended Posts

Tere! Olen käinud üle poole aasta jõusaalis,ennem tegin vähem kordusi umbes nii 8-10 algajate kava järgi,siis soovitas arst mulle et treeni rohkem vastupidavust ja tee rohkem kordusi,nüüd teen neid 15-20,mõnel harjutusel isegi rohkem.Ikkagi tahaks ma teada,et kui ma olen keskmise kaaluga,et kuidas mul vaja teha oleks,kui tahan ikka korralike ja väljapaistvaid lihaseid.Mida on mul vaja kõigepealt teha ,kas massi,või midagi muud?Kuidas ma seda teen kas pean tegema vähe kordusi,keskmiselt umbes 10 võis siis palju umbes 15???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks, et lihased hakkaksid nii öelda väljapaistma, tuleb oma rasvaprotsenti vähendada. Selleks tuleb muuta oma toitumist ja treeningut. Ise olen võistlustevahelisel perioodil ka üsna sardelli välimusega. Need kordused siin selles osas ei loegi nii väga. Võistlusteks valmistudes lihtsalt seeriate vahelised pausid muutuvad järkjärgult lühemateks. Võistluste vahelisel perioodil panen kordamööda rõhku nii massile kui ka jõule, ehk kuu aega on kordused umbes kuni 8 ja järgmine kuu umbes kuni 12 ja nii vaheldumisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas keegi oskab öelda kus seda NOX3 tallinnast on võimalik saada ja mis hinnaga????

Ja kui keegi oskab ka veel seda öelda kus on infi NOX3 kohta aga eestikeele????+

Suurimad tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×