Jump to content
vend vähk

Vanemad Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused

Recommended Posts

V Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, lisatud ka Men's Athletic Physique kategooria

5508_thumb.jpg

V Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused kulturismis, finessis, klassikalises kulturismis, body-fitnessis, athletic-finessis, bikini-finessis ja Men's Athletic Physiques

Võistlused toimuvad 13. aprill 2013, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubis, aadressil: Ujula 4, Tartu

Võistlustele registreerimine ja kaalumine 10.30 - 12.00.

Võistluste algus: 13.00. Võistluste orienteeruv lõppaeg: 17.00

Registreerimine avatud kuni 8. aprill 2013.

Registreerida saab Fitness.ee foorumis: V Lõuna-Eesti Karikavõistlused

Liitu võistlustega Facebookis.

Sissepääs pealtvaatajatele 2.00 eurot!

Uudis Fitness.ee veebilehel, siin.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kõik kategooriad kokku ja sain 32 kategooriat....ma ei tea kas teist seesugust võistlust üldse IFBB on? Saaks igasse juba 1 võistleja oleks kokku 32 võistlejat mis ei jääks alla EKV osalejate arvule, igal juhul jõudu! ;) . Arnold Classic on endale saanud igal juhul väga kõva konkurendi. ;)

Olgu öeldud, et selle aasta athletic fitnessi EM -l on kaks kategooriat 1 meestele ja 1 naistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on samuti, et pannagi juhendisse sisse kategoorite kokkulükkamise võimalus vastavalt registreerunute arvule. Ei usu, et inimesed sellepärast võistlema tulemata jätavad. Proovime auhindu otsida nagunii niimoodi, et kõigile jagub ja hea on ennast teistega koos laval võrrelda:)

Vaatame, mis Imre arvab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on samuti, et pannagi juhendisse sisse kategoorite kokkulükkamise võimalus vastavalt registreerunute arvule. Ei usu, et inimesed sellepärast võistlema tulemata jätavad. Proovime auhindu otsida nagunii niimoodi, et kõigile jagub ja hea on ennast teistega koos laval võrrelda:)

Vaatame, mis Imre arvab:)

Nagu ma Estaga arutasin võistluste kokkupanemisel, peaksime kindlasti eraldama päris algajad edasijõudnutest. Tuletan meelde, et päris esimesed LELKV-d olidki mõeldud ainult algajatele. Nüüd on aeg edasi läinud ja paljudest tookordsetest algajatest on rahvas korduvalt laval käinud. Samas tean, et kui teeksin üldkategooriad kus on läbisegi nii algajad kui edasijõudnud, lühikesed ja pikad, siis jääb lihtsalt palju rahvast tulemata. Mind on tuldud palju kordi tänama, et ma just selliselt olen kategooriad lahendanud ning peale esimest positiivset kogemust tulevad noored uuesti võistlema! Mina isiklikult tunneksin ennast korraldajana halvasti kui lükkaksin näiteks kõik juuniorid (algajad ja edasijõudnud) ühes kategoorias lavale. Arusaadav, et tase oleks väga erinev ning piisab ainult sellest kui ebakindlate ja peenikeste juuniorite vahele tekib maailmatasemel Mikk Raudsepp ning ajakirjanik sellest rivist pilti teeb ja Postimehes üles riputab. Internetil on tänapäeval suur jõud ning nõrgemate kulturistide üle on pärast suuremaid võistluseid ennegi irvitatud ning see võib jätta jälje noore inimese tegemistele. Mäletan ühte vägagi hea raamiga noorkulturisti, kellel oli vägev vorm ja mees oli tõeline tulevikulootus ning pärast võistluseid keegi juhtis tähelepanu, et vennal üks kell paistis võistluspükste vahelt ja oh seda rõõmu! Minu teada see vägev mees pärast seda vahejuhtumit kadus jõusaalist ning ei vaadanud enam tagasi. Vormi kohta on ka küllalt materdatud nii algajaid kui edasijõudnuid ning kõiki neid asjaolusid arvestades panin ka kokku nende võistluste kategooriad, mis võrreldes varasemate aastatega on niigi kärbitud. (Näiteks 1-l LELKV-l oli vist 4 erinevat noorte kategooriat ja sama palju juuniorite kategooriaid). Absoluutses finaalis saavad parimad algajad(kui nad on peakohtuniku arvates piisavalt heas vormis) ja edasijõudnud nagunii kokku! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellised kenad neiud olid eelmine kord ja ilmselt on ka seekord platsis ;)

post-25435-0-93852500-1359560391.jpg

Arnoldil jagus õpetussõnu kõigile!

post-25435-0-09493300-1359560395.jpg

..ja õnneks ei ole Mikk see aasta enam nii tõsise ja kokkukuivanud näoga. :D

post-25435-0-75627600-1359560396.jpg

ILUSAT VALMISTUMIST KÕIKIDELE!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui algajal on soov võistelda edasijõudnutega?

Kui ta on piisavalt hea, siis saab kindlasti võimaluse nendega võistelda finaalis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin peab siia võistlusele minema: LINK

Aga mingi üldarvestus peaks ju ka olema? Ehk kui on piisavalt tasemel sportlane, saab absoluuti.

Loomulikult! Viimased korrad on absoluuti kutsutud 6-8 võistluste parimat ja kõik saavad ka eraldi absoluudi karika. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks avanes sul võimalus? :D

No tõesti, kui nüüd mõtlema hakata. Ma pole jalgu treeninud operatsioonist saati, mis oli kevadel.

Peaks ennast vist kirja panema Mens Physique üle 90kg.

Loodan, et Andrei Abrossimoviga samasse kaalu ei saa :D

Mul on isegi vormipilt kunagi ettenägelikult tehtud:

-TANK-FR860.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tõesti kui nüüd mõtlema hakata. Ma pole jalgu treeninud operatsioonist saati, mis oli kevadel.

Peaks ennast vist kirja panema Mens Physique üle 90kg.

Loodan, et Andrei Abrossimoviga samasse kaalu ei saa :D

Tõesti Ambross on ju ka alatas oma jalgade pärast materdada saanud, jätku püksid jalga ja vaatame paljud veel ütlevad et lihast pole... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna paljud on hakanud küsima võistluspõkste kohta, siis palun siia teemasse teada anda, kas kulturismi meeste poseerimispõkse on saada fitshoppides või tulemas lähiajal?

Meeste athletic fitness püksid - väikese säärega mustad ujumispüksid.

Menś Athletic Psyhique - kirjud pikemate säärtega rannapüksid.

Naiste bodyfitness - värvilised kaunistatud selja pealt risti paeltega bikiinid.

Bikini fitness - värvilised kaunistatud bikiinid, paelad ei ole tagant risti.

Paneksin pilte kah aga attachmendina lisamise koht kadunud:(

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistluspüksid on mul plaanis õmblejalt tellida märtsi alguses, seega enne võistlusi saab meeste poseerimispükse kindlasti Fitshopist. Lasen lõike teha veel ümber, et oleksid parema lõikega. Naiste osas aga aidata ei saa, kuna seal mingit stampmudelit ei ole ja vastavalt rinna suurusele on korvid natuke erienvad. Tüdrukud on need ise õmblejail valmis teha - konsulteerige nendega ,kes on võistlenud ja kus nad teha on lasknud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlsteks ettevalmistused käivad küsijaid ning huvilisi on.

Panen ka kirja võistlsute praegused toetajad, siis on ehk huvi ka juba registreeruda.

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt karikad-medalid-diplomid. Seal kodulehel ka võistlusalade tutvustused ja muud uudised!

http://www.kulturism.ee/

Fitsop paneb välja auhinnad toidulisandite näol kategooriate võitjatele. Tutvu pakkumistega:

http://fitshop.fitness.ee/

Kindlasti Fitsoppi müügile tulemas ka grimm ja võistluste poseerimispüksid.

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spodiklubi toetab ruumide ja personali kasutada andmisega võistlusteks. Tutvu TÜ ASK võimalustega:

http://www.tysk.ee/

Toetada on lubanud väikeste auhindadega Nosterrex.

Nende tooted ja võistlsugrimm saadaval:

http://www.nosterrex.ee

Myfitness Spordiklubi paneb väkja spordikotte, T-särke, käterätikuid, sokke. Nende tegemised:

http://www.myfitness.ee/

Varsti avatakse ka uus spordiklubi Tartu Kesklinnas.

Kohe-kohe ka kindlasti kindlaid toetajaid lisandumas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Motivatsioonipreemia parimale noorele kulturistile 500 eurot paneb välja Marek Kalmus.

Loodame, et motiveerib noori treenima, võistlusel osalema!

https://www.facebook...raining?fref=ts

MBT treening ja toitumiskavad

Hind on TAAS 30.-

Saada kiri: marek.kalmus@mail.ee ja pane pealkirjaks MBT.

Saad vastu info kuidas edasi tegutseda, et need kavad endale saada.

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, siis et tuleb eraldi noorte parima valimine. Sest pooled noored arvatavasti algajad ja pooled kogenud. :)

Muidu algajad noored ei pretendeeri sellele auhinnale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×