Jump to content
vend vähk

Vanemad Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused

Recommended Posts

Ülinapilt kaotasin oma kategoorias Nikolaile:( Absoluudis oli lihase tunnetus ja poseerimine parem... Ikkagi parim kulturist ja absoluudis edestasin jällegi Nikolaid ning olin teine Janari järel! Lubasin ka väikse shoksi tüki ja 2 stritsliviilu, mida Tartus pakuti. Homsest tagasi rutiinis ning vaja veel kuivemaks saada, et pakkuda ka head lahingut Eesti karikal ja lisaks loodan, et pääsen Balti matsile!

Arvestades, et hr Jaksoni vorm läks LELKV võistluste lõpuks suure punnimisega järjest paremaks, siis peaks mees enne Eesti KV lavale minekut lava taga 4-5 ringi poseerimist ette tegema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailmameister Taavi Koovit korraldas publikurahvale ka eraldi poseerimisvõistluse auhinna peale ning kolm meest astusidki publikust välja ja hakkasid andma :D

post-50-0-99895500-1365887615.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olemas FB-s vabakavad:

Siim savisaar

Kaido Allikas

Aleksandr Kononov

Allar Vaet

Allan Nikopensius

Martin Absalon

Ahti jakson

Kornõšev

Rait Veski

Andres Abrossimov

Aleksei Hüpin

Sergei Põlme

boris Blinov

Sten Richard Oskar

Edmund Pilt

Aimar tamm

Erkko Ilves

Siimo Sikut

Margus Raag

Andres Valgma

Maarius lemming

Lauri Ööpik

Videoid lisandub järjest:)

Siim Savisaar:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, kauaoodatud uue kategooria Men`s Psyhique esinajate video:

Kindlasti oleks hea, kui keegi saaks noormeeste lavalist liikumist natuke Tallinnas korrigeerida, et esindajad Balti Matšile välja panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, kauaoodatud uue kategooria Men`s Psyhique esinajate video:

Kindlasti oleks hea, kui keegi saaks noormeeste lavalist liikumist natuke Tallinnas korrigeerida, et esindajad Balti Matšile välja panna.

Tänud Estale väga põhjaliku tagasiside eest! Püüan täna õhtuks siia üles panna ka ametliku fotograafi albumid. ta saatis mulle facebookis lingi, aga sellel arvutil, mis hetkel minu valduses on, ma seda linki avada ei saa...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures siiani ei ole ühendust saanud põhikaameramehega. Vana saatis mulle mingi lingi, aga seda ei õnnestu mul mitte üheski arvutis avada. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×