Jump to content
IRONBULL

Alexey Lesukov - new russian ifbb pro

Recommended Posts

Alguses ma olin selle mehe vormist vaimustuses, aga viimasel hooajal ei mõjunud eriti hästi võrreldes ühe teise vene vägilasega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
This is my shape tonight @ 117kg - I was 122kg and a bit harder one month ago but it's time for me to relax a little and enjoy food before to start the prep formy first pro contest next month

post-6888-0-70308500-1365446701.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Новости FBFR:

Алексей Лесуков и Андрей Скоромный. Peak Bodybuilding Challenge и FIBO POWER 2013.

5dbed113bad1.jpg

Интересные, на мой взгляд, новости для пользователей портала HARDMUSCLES, от наших дорований Алексея Лесукова и Андрея Скоромного. Фото, стественно от Игоря Копчека и от EASTLABS.BIZ

Читать дальше «Алексей Лесуков и Андрей Скоромный. Peak Bodybuilding Challenge и FIBO POWER 2013. →»

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2013 Nordic Pro Championships & Nordic Fitness Expo.

d35f3c7058b2.png

С чего это вдруг так рано мной анонсирован этот ПРО турнир? 31 августа - дата шоу, а сегодня только 18 апреля? Не просто так, заверю я Вас, пользователи портала HARDMUSCLES. Причины ДВЕ. Первая касается меня лично, ну а вторая...

http://hardmuscles.ru/2013/04/2013-nordic-pro-championships-nordic-fitness-expo.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Filmi põhiosas rääkinud Aleksandr Feodoroviga olen ka isiklikult tuttav ja mäletan hästi 2003 EM kui mees absoluudi võitis, võistlesin ise kuni -87,5kg kategoorias ja ka seda kus 2004 Moskvas koos Colemani ja Cutleriga laval müdistas ja oli supervormis, need kaks võistlust tema hiilgehetkedeks jäidki nagu aeg näitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×