Jump to content
jakkru

Xtreme Power?- "imelisandi" pettus

Recommended Posts

Loe neid kommentaare ja vaata pilte, ilmselgelt ei ole tegu eestlaste ja normaalse leheküljega. ;) Ainult lisand sellist keha ei saavuta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaline scam nagu ikka. Räägitakse nii mesimagus jutt kokku, et läheks või ise ostma. :D - Aastate ja aastatega kokku pandud müügimetoodika, mis garanteeritult lehe omanikule/lisandi valmistajale nutsu sisse toob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlustasin ise kah sedasama ja kindlasti ei ole tegemist antud toote reklaamiga minu poolt. Pigem olen arvamusel, et kui üks asi on nii hea, siis ei kõlba ta millekski aga igaks petteks küsisin targematelt järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samad pildid olid ka eelmine aasta, nüüd on kuupäevad muutunud. Pildid ei puutu üldse teemasse, need on mingist fotopangast, tekste vorbib sama ahv, kes seda soga müüb. Kirjutasin sinna paar negatiivset kommentaari katseks, need kadusid kiirelt. Moraal siit - midagi ei tule kergelt, vaeva tuleb ka näha.

Muudetud kasutaja IVARK poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtusin ka sellele lingile...naerda sai kõvasti, 100 protsenti positiivsed kommentaarid ja nendest 99 prossa google translate`iga tõlgitud või muidu vigases emakeeles kirjutatud, arvatavasti tollesama juuuuuuuri poolt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks peaaegu sama teema teinud kuid ennäe: üks juba olemas.

See näitab veelkord, et see Extreme Power lööb laineid.

Ühesõnaga: minult on viimaste päevade jooksul korduvalt küsitud kas FitShopis või meili teel, et mida ma arvan sellest "imelisandist" Extreme Power.

Selle algatajale tuleb au anda: sellist poleemikat pole viimasel ajal ükski teine toode tekitada suutnud.

Ilmselt on asi selles, et selle taga seisev inimene on ostnud Facebooki vigase grammatikaga reklaami, kust oma kergeusklikke kliente püüda üritab.

post-3216-0-09830400-1358426585.png

Juba esmapilgul võib näha, et lehekülg on tehtud nö Google translate stiilis ja ei ärata erilist usaldusväärsust.

Toote enda koostist uurides avastate kiiresti, et tegu on lihtlabase arginiini seguga, mis kindlasti ei anna sellist kõikehõlmavat, kiiret ja põhjalikku efekti nagu antud raha väljapetmise skeem väidab.

Niiet palun mõelge!

Nagu pole veel leiutatud igiliikurit või olemas tarkade kivi, samamoodi ei ole ka võimalik toode, mis sellise ajaga selliseid tulemusi annab juba puht inimese organismi füsioloogiat tundes.

post-3216-0-42383600-1358426947.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dr.Ozi VAARIKA KETOONID on teine imeteema... :P

post-25435-0-70393400-1358428237.png

Siin blogis üks Eesti naine katsetab ketoone enda peal hetkel.

Ma pole kunagi uskunud mingitesse imerohtudesse, mis peaksid inimese rasvast tühjaks imema ja sealjuures igavesti säilitama kena tulemuse. Võtame näiteks tuntud Herbalife’i, mis jah tõesti mõjub. Mul on paar tuttavat seda kunagi kasutanud ja millega see kõik lõppes? Meeletute tervisehäirete ja kõrvalnähtudega. Ausalt öeldes ma arvasin, et seda jõledust enam ei eksisteeri, aga kus sa sellega – täitsa olemas.

Nüüd aga paelus mu tähelepanu uus üllitis – Rasberry Ketone (vaarika ketoon) ja seda just seelpärast, et kauni reklaami juurde oli lisatud ka lõik kuulsa Dr. Oz’i saatest. Vaevalt, et Oz laseks end kinnimaksta, et reklaamida üle terve maailma toodet, mis oleks ohtlik ja mis lõppkokkuvõttes tooks talle kaasa ülimad pahandused ja ebameeldivused. Samas on teada, et sellel tootel puuduvad pikaajalised uuringud inimeste peal, on vaid katsed loomadega. Ja mis pikaajalisusest me siin saamegi rääkida, kui toode ise on suhteliselt uus.

post-25435-0-76940900-1358428142.png

Üks neiu just eile helistas murelikult ja uuris vaarika ketoonide kohta, tellis endale need super ketoonid ja kaks kuud on oodanud, ilmselt kohale ei jõuagi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua, kui lolle leidub, ringlevad ka sellised reklaamid ja skeemid. Neid lolle maailmas ikka piisavalt, 60-grammi arginiini eest 35 eurot maksta...samas ega ilmaasjata ei öelda, et lollidelt tulebki raha ära võtta! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegijale - Sa oled kahjuks natukene valesti arusaanud - ma ei katsetanud ÕIGEID ketoone, vaid ikka seda Eestis pakutavat "sitta" ja sedagi vaid katsetamise pärast ja peale 4. päeva loobusin. Kirjutan seal küll õigetest ketoonidest, ent ise neid tarbinud ei ole. Ei soovita neid kellelegi, ei õigeid ega valesid. Krt, teab mis tagajärjed neil võivad tervisele olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegijale - Sa oled kahjuks natukene valesti arusaanud - ma ei katsetanud ÕIGEID ketoone, vaid ikka seda Eestis pakutavat "sitta" ja sedagi vaid katsetamise pärast ja peale 4. päeva loobusin. Kirjutan seal küll õigetest ketoonidest, ent ise neid tarbinud ei ole. Ei soovita neid kellelegi, ei õigeid ega valesid. Krt, teab mis tagajärjed neil võivad tervisele olla.

Selge, parandasin enda postituses ära. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin seda teemat liiga hilja,krt.nüüd on see asi ostetud,mitte et ma nüüd usun et 4nädalaga saab seda keha mis seal pildil aga see uudishimu midagi uut proovida,võttis nõrgaks kas on tõsine saast? on mõtet üldse proovida või kohe prügikasti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin seda teemat liiga hilja,krt.nüüd on see asi ostetud,mitte et ma nüüd usun et 4nädalaga saab seda keha mis seal pildil aga see uudishimu midagi uut proovida,võttis nõrgaks kas on tõsine saast? on mõtet üldse proovida või kohe prügikasti?

Eino kui info vastab tõele, siis on tegu arginiiniga. Enne trenni võttes peaksid tundma paremat lihaste täitumist verega, aga totaalsest muutumisest võid vaid unistada.

Mis see toode maksis ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

35.- neid igasuguseid pille mis nägu peaks toimima on meeletult palju,saan aru et need tulemused nii kergelt tule,tahtsin lihtsalt veits kiirendada arengut.see mulle siis õppetund.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

35.- neid igasuguseid pille mis nägu peaks toimima on meeletult palju,saan aru et need tulemused nii kergelt tule,tahtsin lihtsalt veits kiirendada arengut.see mulle siis õppetund.

No siis said umbes 10€ pügada.

FitShopis on ka arginiin müügil ja 120 tbl ca 25€.

Selles mõttes, et nagu öeldud, mingit imetulemust ära oota, aga ära visata ka ei tasu. Arginiini efekt on verevarustuse parandamine ja lihaste parem varustatus hapniku ja toitainetega. Otsest rasva põletavat või nii võimast anaboolset efekti sellel aga kindlasti pole.

Alustada võiks minu arust alati lisaproteiinist, kui on vajadus. Arginiin on lisaaine, mis tuleb hiljem mängu, kui on vajadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arginiini effekt algab sisuliselt 7-9 grammi päevas, see 4 grami mida seal doosist saab ,vaevalt et mingit imet teeb. Mind paneb lihtsalt imestama ,kui kergekäeliselt inimesed loodavad tulemuseni jõuda. Mul on kuhjas kirju nii mailis kui facebookis selle "Imetoote" kohta - see näitab kui palju neid kergeusklike on, kes usuvad, et süües vaid neid imetablette muutuvad nende kehad nagu võluväel... :D . Ei sõnagi sellest et võiks normaalselt toituda ja ehk trenni ka teha... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.menfitnessnews.com/ee2/

http://www.xtremegain.com/ee2/

Siin veel üks huvitav toode. Taaskord palju "Eesti" mehi räägivad oma kogemustest ja alla on kirjutanud Professionaalne kulturist – Andre Vaarik. Ei ole küll kulturismiga väga sina peal, aga seda nime pole küll kunagi kuulnud ja google ei anna ühtegi vastet tema kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ikka...

Aga mulle meeldivad need nimed ja pildid all. Pole kunagi ühtegi sellist inimest kohanud/tundnud...

Kõik postitused on uute nimedega, keegi ei kirjuta 2x.

Tekstist ma ei räägigi, suurendasin lihasmassi 5 nädalaga 6,5kg...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaak Mändmaa Raplast rääkis, et ta on vähendanud hulgaliselt rasva suurendades samas lihasmassi XtremeGain abil 5 nädalaga 6,5 kg.

...kui ikka Jaak Mändmaa Raplast ütles, siis müts maha...lõbus lugemine need leheküljed, kus tõmmu ja Mehhiko teleserjaali osatäitjat meenutav Toomas oma steroide täis keha näitab ja samas on pilt Teedust ja Nikolaist, kes ilmselgelt mulle kuskil netiavarustes vastu jalutavad hoopis teiste nimedega. Heal lapsel mitu nime nagu öeldakse. Kunagi paneks kaante vahele isegi, raamatu nimeks saab "Lõbusaid lugusid internetiavarustest".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et need enne ja pärast piltidel poseerijad pole rohkem kui pooltel juhtudel vahepeal vaeva näinud rohkem kui üks päev. Selle aja jooksul on siis orgunnitud teistsugune valgus, tehtud grimm (määritud õli), palutud kõht sisse tõmmata, pohmell välja magada, teised trussikud panna ja veitsa pumbata - ja ongi "pärast" pildi jaoks figuur olemas.

Huvitav on ka see, et revolutsioonilist uudistoodet on mingi taat Antslast või Raplast juba kuus nädalat kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×