Jump to content
Hypix

Muusika trennis!

Recommended Posts

Vabandan kui sama teema on juba olemas.

Mis muusikat trennis kuulate. Kes kodus,kellel oma klapid kaasas jne...

Ise treenin õnneks kodus...õnneks selles mõttes et ma ei suudaks kuulata mingid FM raadiot sest need on lihtsalt kohutavad minujaoks, pean seda POP muusikat niigi 12h tööjuures taluma. :D Kuna ise olen ka muusika produtsent siis naudin vahest täieliku vaikust. Saab keskenduda hetkele ja kehale, aga kui kuulamiseks läheb siis dubstep on mõnus andmine, sobib ideaalselt koos pumpamisega või siis reedeti ja laupäeviti kui õhtul trenni teen siis hirmo faktor on samuti "in" ;)

Samas kui ise produtseerin Schranz/Hard Technot ja Hardstyle-i siis neid ei taha kohe sugugi treeningu ajal kuulata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin spordiklubis ja seal lastakse pidevalt RnB´d, mis mulle täiesti sobib ja meeldib. Ja kui on õiged laulusõnad, siis on kohe eriti täiuslik :D

Dubstep on ka mõnus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas Te üldse saate klapid peas trenni teha, et ei kuule enda hingeldamist, südametukseid, ketaste kolinat kangil, oma liigeste nakse jne...

Ma ka imestan. Mu meelest segab keskendumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai ka klappideta käidud, aga viimased paar aastat ainult klappidega. No kuidas sa annad endast maksimumi, ütleme kükis teed viimase seeria väga suure raskusega ja raadiost tuleb mingisugune armastuslaul 80ndatest :D? Võimatu :D. Ja tuleb enda jaoks veel õiged lood ka leida, mul on muusikastiilid seinast seina ja kui mingi väga hea koht tuleb loos, see annab väga palju powerit ja adrenaliinilaksu saab kohe ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klappidega on see asi et peab oskama oma keha kuulata ja vastavalt sellele reageerida. Mis puudutab saalis olevat muusikat siis tavaliselt on see ju raadio ja seega kuuled seda niigi kogu aeg, aint jaam on erinev. Vahemalt meil siin on kull nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endale meeldib sellist jõulist ja energilist musooni kuulata trenni ajal. Nt The Glitch Mob on hetkel üks lemmikuid. Panen siia ka väikese meelitaja

. Üldiselt kõik lood on head sellelt artistilt ja paneb ka trenni rohkem elama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×