Jump to content
Jooksualustaja

Midagi ise teha enne ja pärast trenni söömiseks?

Recommended Posts

Kolmel korral nädalas siis tund korvpalli ja siis kohe 2 tundi jõusaali otsa. Mõtlesin, et võiks kodus ise midagi valmis teha, et enne trenni energiaks süüa, või siis pärast trenni taastumiseks? Mis te arvate? Näiteks kodutehtud lihapirukad tavalise pärmtaigna ja liha-muna seguga, enne trenni sisse on normaalne? :P VÕi siis näiteks kodutehtud kohupiimakook pärast trenni, õhtusöögi ooteks. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen suur kohupiima ja kodujuustu fänn,aga vb riis koos hautatud köögiviljadega + kanafilee :P

Muidu foorumis erinevad toidu soovitused olemas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen suur kohupiima ja kodujuustu fänn,aga vb riis koos hautatud köögiviljadega + kanafilee :P

Muidu foorumis erinevad toidu soovitused olemas ;)

Mõtlesin pigem midagi kiiret, mida saab kaasas tassida, et kui hommikul võtad kaasa ja siis terve päeva vältel kotis kaasas midagi, mida enne/pärast trenni süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmel korral nädalas siis tund korvpalli ja siis kohe 2 tundi jõusaali otsa. Mõtlesin, et võiks kodus ise midagi valmis teha, et enne trenni energiaks süüa, või siis pärast trenni taastumiseks? Mis te arvate? Näiteks kodutehtud lihapirukad tavalise pärmtaigna ja liha-muna seguga, enne trenni sisse on normaalne? :P VÕi siis näiteks kodutehtud kohupiimakook pärast trenni, õhtusöögi ooteks. :P

Miks mitte? Võid proovida ka nt halvaad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tööjuures kaasas kohupiima torud ja kodujuust tavaliselt. Olen proovinud ka neid valgu patoone umbes 3-4a tagasi suht vastikud tegelt. vb nüüd paremad peaks uuesti proovima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida te maapähklivõist arvate muidu? Maapähklivõi võileib banaaniga näiteks? Promotakse välismaisetel lehtedel sellist snäkki küll.

Ma ei saa aru, miks seda niivõrd promotakse.

Küllastumata rasvhapped on jah ülekaalus, aga ülimalt omega6 rikas.

Selle "headus" on vist rajatud pelgalt arusaamisele, et küllastumata rasvhapped on head ja küllastunud halvad, teadmata asjade sisu sügavamalt.

No ja kuna see on hea maitsega, siis tahavad paljud seda uskuda.

Banaan on suhkru- ja trüptofaanirikas puuvili, mis võib soodustada unisust, aga oleneb.

V-o see on mu isiklik eelistus, aga vahepalas nagu ka igas teises eines võiks minu arust esikohal olla valguallikas. Sinna juurde häid pähkleid või puuvili on päris hea lahendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lemmik söök pärast trenni:

lahja, maitseta kohupiim + banaan (või mõni muu puuvili) + lina(või päevalille)seemned.

Eriti hästi maitseb, kui banaan ja kohupiim eelnevalt puruks lasta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×