Jump to content
Hypix

Film. "Pain And Gain" Aprill 2013

Recommended Posts

Ei usu väga, et tõsielu lugu.

Viimasel ajal on vähemalt enamus õudusfilme väidetavalt tõestisündinud lood :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga komöödia tundub :D

Action,Comedy,Drama

A trio of bodybuilders in Florida get caught up in an extortion ring and a kidnapping scheme that goes terribly wrong.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta üks hea motivatsiooni film ole, Pärast seda filmi vaatamist ma arvan, et enamus tahavad/hakkavad jõusaali poole vaatama:D

See küll suht lambist õeldud mu arust. Sama hästi võib väita, et enamus tahavad hakata rikkaid röövima pärast vaatamist.

Muidu ootan ka ise filmi huviga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No muskeldamisest see väga head muljet ei jätnud aga film oli hea, treiler oli ka hästi tehtud, ei rääkinud kogu lugu ära. Soovitan - üks tore, vahva ja jabur äksion komöödia.

Kui lõpus nende pilte näitab, kellede järgi film tehti siis tundub lugu usutavam :D filmi olid võib-olla liiga ilusad ja asjalikud nöod valitud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe. Jõusaalimotivatsiooni film see nüüd küll ei ole. Hea film oli küll. Nii meelelahutus kui mõtlemapanev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjaa...

kahju, et algne "autofilm" on autodest väga kaugele läinud. Esimeste osadega ei anna võrreldagi ;)

Eks ta ole jah, kahjuks. Aeg läheb edasi ja publiku meelitamiseks on ju vaja kogu aeg midagi muud välja mõelda. Kaua sa ikka jahud ainult võidusõidust. Ise plaanin küll vaatama minna, olen juba selline kiirete ja ebapraktiliste autode fänn ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mnjaa...

kahju, et algne "autofilm" on autodest väga kaugele läinud. Esimeste osadega ei anna võrreldagi ;)

Kirjutan alla. Iga uus osa on vanast viletsam. Viimaseid ma polegi viitsinud enam vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×