Jump to content
Cornyy

Millist sheiki juua kohe peale trenni? Milleks?

Recommended Posts

Olen alati arvanud, et peale trenni joon vett ja võtan nt 100-150g kodujuustu või kohupiima+ puuvili(nt õun) ja nii ongi ok...aga ikkagi igaltpoolt loen et peaks tarbima kiireid süsivesikuid ja valke...Ja tihti silma jäänud et kiired süsivesikud on hoopis suhkru näol vist või?

Minu trenniks on 6x nädalas insanyti programm ja see vist läheb intensiivse treeningu alla...

Ehk siis soovingi teada, mida täpselt juua? Ja ehk mõni näida veebipoest mis võiks sobida...hind võiks ka taskukohane olla, kui see üldse võimalik on....Või saan ise millestki endale sheigi kokku keevitada?

Trenni teen rasvapõletamiseks ja keha vormimiseks.

Ja kui mu trenn satub ennelõunale, kas lõunasöögiga võiks siis oodata 1h peale trenni alles? Kohe ei või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puuvili on väga ok pärast trenni, ise kasutan Fast Whey+ ja puuvili kõrvale. Kodujuust + puuvili pärast trenni on sobilik. Sheike juuakse üldiselt lihtsalt selle tõttu, et seda on mugavam kaasas kanda. Päev läbi kodus olnud kodujuust ei pruugi lihtsalt kõige maitsvam olla. :) Hea valmissegu fitshopis on Fast Recovery Feed, Ultralife Lean Gain.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pistan kinni muscle+/carbon sheigi, 50%/50% kohe peale trenni kinni. Avastasin, et väga hästi toimib, muidu alati peale trenni läksin koju mugusin korraliku kõhutäie, nüüd pistan sheigi kinni, lähen koju, (tav nii 8 paiku) ja siis 9 paiku pistan veel kohupiima vahel mõne võiku/pole teab mis tervislik, mis teha/ või banaani kinni, aga vähemalt ei söö megaportsu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni tuleks juua valgu ja süsivesikute rikast sheiki. Kas näiteks mingi valgu pulber millele ise lisad süsivesikuid või siis konkreetne taastus jook või massilisaja.

LeanGain on SUPER (Y) :D

Muudetud kasutaja Hypix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2h enne trenni paras kõhutäis. 1-2h peale trenni järgmine. Ei näe mõtet punnitada enne trenni tarbitud toidule, mis niigi alles seedib veel lisamaterjali... Vastupidavus-spordiga mitu korda päevas ei tegele seega süsivesikute vajadus puudub, valgud alles seedivad, seega vajadus puudub.

Vett võib juua... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult söön 1h ennem trenni 4 muna (neist 2 munakollasega), 3 tera leiba, 2 viilu 10% juustu ja joon rohelist teed peale.

Ja pärast trenni 1.5h 2 kartulit, tomat/kurk/paprika, 250g kanafileed :)

Ja ei tarbi neid sheike või asju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult söön 1h ennem trenni 4 muna (neist 2 munakollasega), 3 tera leiba, 2 viilu 10% juustu ja joon rohelist teed peale.

Ja pärast trenni 1.5h 2 kartulit, tomat/kurk/paprika, 250g kanafileed :)

Ja ei tarbi neid sheike või asju:)

Ja miks 10% juustu, 28% oma palju maitsvam ju.

Rasv teeb ilusaks - ütles juustuekspert Ringvaates. Jäta üks leib söömata ja söö parem korralikku juustu kui tahad kaloraaži hoida.

Aga noh, maitse asi ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×