Jump to content
matjusm

Kuidas piima kaseiini pulbrit vedelikus paremini lahustada?

Recommended Posts

Lugu selline et hanksin endale veidi piima kaseiini pulbrit et enne magamaminekut veidi võtta kuid mul on probleem: mitte kuidagi ei taha see kraam korralikult vedelikus lahustuda. Alati jääb tassi vedeliku peale selline pulbrine vahutav kiht kus peitub umbes pool sellest pulbrist mida ma sinna sisse panin. Päris palju on ka selliseid klimpe mis on seest kuiva pulbrit täis. On ehk kellegil kogemusi või nippe kuidas seda valgupulbrit (vadakuga mul kunagi pole sellist jama olnud) paremini lahustuma saada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisama tassi sees tegemiseks enamik pulbreid ei sobigi. Vähemalt Shaker võiks olemas olla, raskemini lahustuvate jaoks blender. Erinevaid tooteid võid ka muidugi proovida - mõned lahustuvadki väga kehvalt, mõned paremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sega alguses pulber vähese piimaga pastaks, siis lisa vähehaaval piima, peale igat lisamist sega uuesti. Segamiseks kasuta kahvlit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogemus Optimum Nutritioni kaseiini ja vee segamisel näitab et pulber lahustub sheikeris hästi. Tükke ei jää erinevalt näiteks SciTec-i kaseiinipulbrist. Fasti Prode90 lahustus ka üsna hästi. Blenderiga segamine on kindlasti õike tõhusam ma arvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×