Jump to content
matjusm

Kuidas piima kaseiini pulbrit vedelikus paremini lahustada?

Recommended Posts

Lugu selline et hanksin endale veidi piima kaseiini pulbrit et enne magamaminekut veidi võtta kuid mul on probleem: mitte kuidagi ei taha see kraam korralikult vedelikus lahustuda. Alati jääb tassi vedeliku peale selline pulbrine vahutav kiht kus peitub umbes pool sellest pulbrist mida ma sinna sisse panin. Päris palju on ka selliseid klimpe mis on seest kuiva pulbrit täis. On ehk kellegil kogemusi või nippe kuidas seda valgupulbrit (vadakuga mul kunagi pole sellist jama olnud) paremini lahustuma saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisama tassi sees tegemiseks enamik pulbreid ei sobigi. Vähemalt Shaker võiks olemas olla, raskemini lahustuvate jaoks blender. Erinevaid tooteid võid ka muidugi proovida - mõned lahustuvadki väga kehvalt, mõned paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sega alguses pulber vähese piimaga pastaks, siis lisa vähehaaval piima, peale igat lisamist sega uuesti. Segamiseks kasuta kahvlit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogemus Optimum Nutritioni kaseiini ja vee segamisel näitab et pulber lahustub sheikeris hästi. Tükke ei jää erinevalt näiteks SciTec-i kaseiinipulbrist. Fasti Prode90 lahustus ka üsna hästi. Blenderiga segamine on kindlasti õike tõhusam ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×