Jump to content
Hypix

Jook mida jood trenni aeg?

Recommended Posts

Ise kasutan hetkel Amino Rushi, kuid teine lemmik on uus Intra. Rushis on kreatiini ka korralikult ja seda vaja hetkel ,et jõunäitajates veel edasi minna. Eilegi kui trenn oli raske ja venis päris pikaks, tundsin ,et Rush aitas lõpuni kesta, sest ka toitu olin päeva peale vähem söönud kui tavaliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vesi. Tunnen kuidas vereplasma maht ei vähene, tänu millele jätkub sooritus ei lange trenni lõpuni.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vesi. Tunnen kuidas vereplasma maht ei vähene, tänu millele jätkub sooritus ei lange trenni lõpuni.

Mul on küll päris suur vahe kas teen veega või teen vesi + BCAA , viimase variandi puhul on lihasväsimust selgelt vähem. Selge, et aastaid sai tehtud ka ainult vee pealt ja ei olnud ka häda midagi, kuid BCAA lisamine andis juba esimesel proovimiskorral selge vahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on küll päris suur vahe kas teen veega või teen vesi + BCAA , viimase variandi puhul on lihasväsimust selgelt vähem. Selge, et aastaid sai tehtud ka ainult vee pealt ja ei olnud ka häda midagi, kuid BCAA lisamine andis juba esimesel proovimiskorral selge vahe.

Olen ise ka mõelnud, et peaks rohkem panustama lisanditele kui tahan ikka kõrgemal tasemel selle spordiga tegeleda. Aga raha ei kasva puu otsas ja söök on siiski tähtsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka mõelnud, et peaks rohkem panustama lisanditele kui tahan ikka kõrgemal tasemel selle spordiga tegeleda. Aga raha ei kasva puu otsas ja söök on siiski tähtsam.

Selge, et alus on tavatoit ja kui see juba paigas, siis saab ka juba väga hea tulemuse ,kui vähegi geneetiliselt midagi kaasa on antud. BCAA kulu tegelikult ei olegi väga suur. Kui võtta võistleja sportlane, kes saab -20% soodustust Fitshopist, siis näiteks Olimpi BCAA hind tuleb sisuliselt 32€ purk ja seal on 50 portsu ,ehk ca 0,6€ trenn, kui võtta et inimene treenib 5 korda nädalas, siis 12-13€ on kulu BCAA -le kuus, mis tegelikult ei olegi nii väga palju, kuid see mõju on päris tuntav...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BCAA mõju treeningul olen eriti hästi tajunud bodypumpis, kus seda vahepeal juues säilib selgelt parem sooritusvõime.

Mida intensiivsem tegevus seda tuntavam see on ja eriti tuntav on see dieedi ajal....kui kõht täis siis ei ole häda midagi ka veega treenides, kuid dieedi ajal on see vahe päris suur.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, et alus on tavatoit ja kui see juba paigas, siis saab ka juba väga hea tulemuse ,kui vähegi geneetiliselt midagi kaasa on antud. BCAA kulu tegelikult ei olegi väga suur. Kui võtta võistleja sportlane, kes saab -20% soodustust Fitshopist, siis näiteks Olimpi BCAA hind tuleb sisuliselt 32€ purk ja seal on 50 portsu ,ehk ca 0,6€ trenn, kui võtta et inimene treenib 5 korda nädalas, siis 12-13€ on kulu BCAA -le kuus, mis tegelikult ei olegi nii väga palju, kuid see mõju on päris tuntav...

Eks see teebki asja "kalliks" kui peab korraga summa välja käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower

nagu Rafa, ühest pudelist rüüpan pikemat energiat (minu puhul Malto 6) ning teisest mineraalvett. kusjuures iga 5min järgi 3-4 lonksu, et mitte vedelikku potti suunata, vaid tal organismis imeduda lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, et alus on tavatoit ja kui see juba paigas, siis saab ka juba väga hea tulemuse ,kui vähegi geneetiliselt midagi kaasa on antud. BCAA kulu tegelikult ei olegi väga suur. Kui võtta võistleja sportlane, kes saab -20% soodustust Fitshopist, siis näiteks Olimpi BCAA hind tuleb sisuliselt 32€ purk ja seal on 50 portsu ,ehk ca 0,6€ trenn, kui võtta et inimene treenib 5 korda nädalas, siis 12-13€ on kulu BCAA -le kuus, mis tegelikult ei olegi nii väga palju, kuid see mõju on päris tuntav...

Millised kriteeriumid neile võistlejatele on ?Kas peavad ainult kuturism ja fitness alal tegused olema või kehtib ka muus liigas sportimine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni ajal:

Asendamatuks kaaslaseks saaanud aminohapped, kas siis kogu kompleks või siis BCAA. Samuti korralikus koguses vett juua, olen lisanud kraaniveele soola kui pole olnud käepärast mineraalvett. Lisaeesmärkidel: kreatiin ja beeta-alaniin.

Samuti väga tähtis, mida tarvitada enne ja pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×