Jump to content
Hypix

Jook mida jood trenni aeg?

Recommended Posts

Mis vedelikku te tarbite trennis olles.

Pikemat aega olen tarbinud Arctic Sporti. Greibi ja apelsini oma lemmik. Aga kui seda pole siis väike vee pudel ikka kõrval. Olen kiikand ka fitshopis seda sinist Athletic fitnessi jooki aga ei usu et ta nüüd kuidagi parem on...või? Minuarust need fat burnerid,arctic spordid jne kõik samad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain oma komboga kaasa sellise toote: http://fitshop.fitness.ee/aminohapped/0/readmore/47/BCAA%20Xplode%E2%84%A2/ mida kasutasin pühapäeval BodyPumpi ajal ja täna ka. Maitselt meenutab natuke FatBurnerit aga toime on mitu korda parem - täheldasin seda, et lihased pole üldse nii kanged kui tavaliselt pärast trenni. Minu jaoks on see ikka jube suur pluss, sest olen mõnikord niimoodi ülepingutanud, et järgmisel päeval peab mu teine pool mulle särki selga panema ja seda rohkem kui üks kord :D

Mul oleks endalgi huvitav, mida teistel selle pulbri kohta öelda on, aga ma olen täitsa vaimustuses hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BCAA Xplode on üldiselt mu suur lemmik, aga vahel ka kraanivesi maitseb väga hästi :)

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BCAA Xplode on pigem see enerksi ja taastumis toode aga vai not kasutada ka trenni ajal jah ;) Aga ise kasutan tööpäevadel enne trenni ergutina Olympi kapsleid..olen samuti mõeld BCAA Xplode peale.

Muudetud kasutaja Hypix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamasti ikka tavaline kraanivesi, kuid viimasel ajal olen hakanud ka üsna tihti rohelist teed (jahtunud kujul siiski) kaasa võtma. Väikene vaheldus + annab ka energiat juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaline puhas jahe kraanivesi on parim janukustutaja,

samas kui on taastumisega probleeme, siis on maitsestatud BCAA hea variant,

vahel kasutan ka elektrolüüdijooki http://fitshop.fitness.ee/vitamiinid-ja-mineraalained/0/readmore/706/Sportaktive/ kui tunnen, et energiat veidi juurde vaja ja soolakadu suur.

Vahel on proovitud ka vahelduse mõttes nö magusat vett: vesi+magusad kuivatatud puuviljad (datlid, rosinad, aprikoosid), saab ka veidi juurde ampsata.

See variant veidi sarnane neile maitsestatud veedele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse poolest on parimad variandid olnud roheline FatBurner veega pooleks ja vesi, millesse on lisatud lahustuv c-vitamiin (Additiva). Praegu tarvitan Olimpi BCAA Xplode, mis annab jõudu ja vähendab lihasvalu, aga natuke häirib, et ei lahustu väga hästi ja maitse minu jaoks veidi lääge, vb harjun.

Kuidas see Workout Intra on võrreldes Olimpi BCAA-ga? Toimelt, maitselt lahustuvuselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse poolest on parimad variandid olnud roheline FatBurner veega pooleks ja vesi, millesse on lisatud lahustuv c-vitamiin (Additiva). Praegu tarvitan Olimpi BCAA Xplode, mis annab jõudu ja vähendab lihasvalu, aga natuke häirib, et ei lahustu väga hästi ja maitse minu jaoks veidi lääge, vb harjun.

Kuidas see Workout Intra on võrreldes Olimpi BCAA-ga? Toimelt, maitselt lahustuvuselt?

Intra maitset annab võrrelda apelsini Olimpi BCAAga, ehk vb suti tugevama maitsega. Ise panen 20g pulbrit ja 400 ml vett, siis jääb minu jaoks hea vahekord. Mina ei tea, kuidas teil nende lahustuvusega probleeme on.. Mul lahustub nii Intra kui ka Olimpi BCAA ilusti ära. Eks alguses võtab aega natuke, seetõttu ei teegi väga külma veega ja lasen pärast raputamist natuke seista kuni soojendust teen ellipsil ning siis raputan uuesti ja siis lahustub ilusti ära. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni ajal küll jah aga kas paljuks ei lähe korraga, koos sheikkidega mis on enne ja ja peale trenni. 30-40g(lean gain enne trenni) +20g( Intrat ) + 30-40g(lean gain peale trenni) + veel söök.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni ajal küll jah aga kas paljuks ei lähe korraga, koos sheikkidega mis on enne ja ja peale trenni. 30-40g(lean gain enne trenni) +20g( Intrat ) + 30-40g(lean gain peale trenni) + veel söök.. :)

Lean Gaini pole eraldi lisatud nii kontsentreeritult aminohappeid kui seda on Intras.

Sööma peab niikuinii, ega sellepärast seda 20g Intrat kärpima pea hakkama.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×