Jump to content
Hypix

Selja vigastus.

Recommended Posts

Olen seda kogenud 3 korda(loodan et enam mitte).

Vigastus on tekkinud 2hel korral biitsepsi tegemisel kangiga seistes ja 1hel korral hantleid külgedele tõstes sirgete kätega.

Kui see on juhtunud siis just viimase pingutuse ajal ja käib üla seljas kuskil sügaval selline ragin või krudin. Siis olen jätnud trenni pooleli ja järgmised 5 päeva ei suuda ilma oigamiseta voodis külgegi keeratud. Kas tegu on mingi närviga või lihase rebendi või venitusega? Milles võib olla probleem ja kuidas seda vältida/parandada.

Nüüd trennis olles kui tunnen et kui hästi tahan ja ühe veel jõuan siis jätan selle pigem punnitamatta :)

Õnneks ei ole seda vigastust enam tekkinud tvui-tvui-tvui...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib olla peaks soojendusele rõhku panema ja mitte kohe raskete raskustega alustama.Seistes võid seljaga kuskile toetada vajaduse korral.Loomulikult tehnika paika.Suurte raskustega hakkadki väänutama.Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see on juhtunud siis just viimase pingutuse ajal ja käib üla seljas kuskil sügaval selline ragin või krudin. Siis olen jätnud trenni pooleli ja järgmised 5 päeva ei suuda ilma oigamiseta voodis külgegi keeratud. Kas tegu on mingi närviga või lihase rebendi või venitusega?

Lihased teatavasti ei ragise :D

Rebenemisel üsna tuntav rudin käib küll.

Kui sa mingitki diagnoosi tahad siis tasuks rudina ja valu asukohta kirjeldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aba luu ja selgroo vahel kuskil sügavamal. Asi võis vabalt olla enda "väänutamises" :)

Üsna tavaline asukoht jõualade sportlaste puhul. Mida sa väänutamise all silmas pidasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×