Jump to content
amstaff1

Toitumine

Recommended Posts

Kiire küsimus

Mida vastata elukaaslase totrale ütlelusele, et ära söö enne restorani minekut (u. 2-3h enne)

Ma ütlen, et magu peab saama toitu, et hiljem restoranis selle võrra rohkem ei õgiks. Millised oleksid teie vastused sellisele naisele.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire küsimus

Mida vastata elukaaslase totrale ütlelusele, et ära söö enne restorani minekut (u. 2-3h enne)

Ma ütlen, et magu peab saama toitu, et hiljem restoranis selle võrra rohkem ei õgiks. Millised oleksid teie vastused sellisele naisele.

:D

Aga miks peab üldse midagi vastama?

Naistel on ju kombeks vahetpidamata midagi seletada.Kes krt neile kogu aeg vastata jõuab ..., :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire küsimus

Mida vastata elukaaslase totrale ütlelusele, et ära söö enne restorani minekut (u. 2-3h enne)

Ma ütlen, et magu peab saama toitu, et hiljem restoranis selle võrra rohkem ei õgiks. Millised oleksid teie vastused sellisele naisele.

:D

Et raha tahad kokku hoida? Sellisel juhul pole vist üldse väga restosse mõtet minna. Kui raha napib siis pigem sööge kodus. :D

Toitumise koha pealt pole vahet, kas sööd kodus ja siis restos (1+1) või kodus ei söö ja restos siis rohkem (0+2), tulemus sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire küsimus

Mida vastata elukaaslase totrale ütlelusele, et ära söö enne restorani minekut (u. 2-3h enne)

Ma ütlen, et magu peab saama toitu, et hiljem restoranis selle võrra rohkem ei õgiks. Millised oleksid teie vastused sellisele naisele.

:D

Ole rahulik, natuke aega läheb ja sa omandad mooduse mitte kuulda ebavajalikku. Tihti möödub niimoodi vesteldes pool tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×