Jump to content
DannuDannu

Toidulisandite teema taastumine ja kahanemine.

Recommended Posts

Ma tahtsin küsida kas ma kuulsin on tõde või ei ole ,et kui inimene on tegelenud pidevalt trenniga nädalas 4-5korda ja tarbib toidulisandit 8kuud lihaste taastumiseks ja paremini tulemust . kui lõpetab toidulisandite tarbimist ja tegeleb edasi jõusaali trenniga siis kas lihased kahanevad kiiresti alla või taastub edasi ka ilma toidulisanditeta kui inimene sööb korralikult toidukoguses päevas vajalikke ?

Ootan huvi vastust .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahtsin küsida kas ma kuulsin on tõde või ei ole ,et kui inimene on tegelenud pidevalt trenniga nädalas 4-5korda ja tarbib toidulisandit 8kuud lihaste taastumiseks ja paremini tulemust . kui lõpetab toidulisandite tarbimist ja tegeleb edasi jõusaali trenniga siis kas lihased kahanevad kiiresti alla või taastub edasi ka ilma toidulisanditeta kui inimene sööb korralikult toidukoguses päevas vajalikke ?

Ootan huvi vastust .

Toidulisand on väga laimõiste, täpsusta palun, kui soovid täpsemat vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahtsin küsida kas ma kuulsin on tõde või ei ole ,et kui inimene on tegelenud pidevalt trenniga nädalas 4-5korda ja tarbib toidulisandit 8kuud lihaste taastumiseks ja paremini tulemust . kui lõpetab toidulisandite tarbimist ja tegeleb edasi jõusaali trenniga siis kas lihased kahanevad kiiresti alla või taastub edasi ka ilma toidulisanditeta kui inimene sööb korralikult toidukoguses päevas vajalikke ?

Ootan huvi vastust .

Kas lisandid on sul korrastatud toitumist asendanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma räägin seda et ma olen käinud 2 aastat rohkem jõusaalis ja sõin muidu pidevalt ja korralikult toite muudkui lihased kasvasid. siis 2kuud tagasi võtsin juba toidulisandeid ,mis on lihaste kasvuks ehk hera80,kretaiin ja dextoriga seguga sheik peale trenni ainult nii ja ostsin poole aastase kohta neid lisandeid jätkuks (hera80 2x,dextor 2x, 2x kretaiin,puddingu pakk,batoonišokolaadi ostan kui käin poest läbi prismas või fitness ) (ühes kapis on täis lisandeid :D ) ja mõni väidab ,et kui tarbin neid poole aastaga ära ja kui lõpetan neid kasutamist 2-3kuud siis lihased kahanevad kiiresti alla kui käin jõusaalis nagu edasi ja kui söön ainult toidude pealt valkude,süsikad,rasva,kiudaineid ja vitamiine vms....

Aga muidu ise söön pidevalt praegusel iga 2-3tunni tagant ja tarbin pärast trenni sheik peale .

Muide näidan ennast pilte mis aasta tagasi oli (2011a) ja (2012a) oktoobri kuus oli mul .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=517326648278085&set=a.279474908729928.80740.100000022627508&type=3&theater

kellegil on fb siis

Otsisin muudkui kuidas panna siia pilte aga ei osanud teha. siis mõtlesin et annan FB lingi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh... Katsu nüüd aru saada, et lisandid ei ole mingid maagilised asjad, mis sul lihast ehitavad ning peale mille tarbimise lõpetamist lihased kaovad.

Lisand on TOIT - kontsentreeritud kujul. Kui sa niigi sööd piisavalt tavatoitu siis need lisandid ei aita sul mitte pisematki grammi lihast juurde ehitada ning pärast nende tarvitamise lõpetamine ei võta sult ka ühtegi grammi vähemaks. Kui sa lisanditega kompenseerid muidu puudulikku toitumist ja siis lõpetad lisandite tarbimise ja toitumist ei korrigeeri siis võib areng aeglustuda - aga mitte ükski algaja ei kaota enam korraliku toitumise ja trenniga paari aasta jooksul omandatud lihast, kui ta jätkab korralikult treenimist ning täitsa nälgima ei hakka.

Sul on mingi haige fantaasia nende lisanditega. Ma ütlen sulle, et viska kogu see jama minema, hoia raha kokku ja treeni hästi ja söö mehiselt ja mitmekülgselt õigeid tavatoite. Kasvab sul see lihas mühinal nagu nalja. Pärast võid vaba raha eest endale auto osta aasta pärast ning naerda teiste vendade üle, kes iga kuu 100euri magama panevad, et pulbreid süüa.

Täielik massipsühhoos nende lisandite ümber ma ütlen. Krt päevas 5x facebookis sõnumineeritakse mulle, et kas see lisand on hea ja kas see on lihaskasvuks kasulik jne jne. Krt küll mehed. Tehke saalis korralikult trenni ja sööge nagu mehed peavad ning lõpetage "short-cuttide" otsimine ja raha tuulde loopimine.

Selle asemel, et toidulisandi firmasid mõttetult nuumata pange see raha parem kuskile kasulikumasse kohta.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt sama jutt mis sul on kirjutatud ja väideti ka mulle :D :D ... Ma muidu imestan ,et nagu tippjõukad kasutavad neid lisandeid ja minu arvamus on see nagu et sponsorid paluvad tippjõukadele nagu kasutada lisandeid ,et inimesed nagu märkaksid neid silmadega ja lähevad ka ise jooksma poodi ostma siis sponsoritel on suurem kasumit rahhi kätte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt sama jutt mis sul on kirjutatud ja väideti ka mulle :D :D ... Ma muidu imestan ,et nagu tippjõukad kasutavad neid lisandeid ja minu arvamus on see nagu et sponsorid paluvad tippjõukadele nagu kasutada lisandeid ,et inimesed nagu märkaksid neid silmadega ja lähevad ka ise jooksma poodi ostma siis sponsoritel on suurem kasumit rahhi kätte :D

Paljud "kuulsused", kes reklaamivad tooteid ei kasuta neid. Mul on olemas kirjavahetused mõne kohaliku "tegijaga", kes agaralt lisandeid reklaamivad müügi eesmärgil ning nende endi sõnade järgi pole juba aastaid seda "jahu" tarbitud kuna tavatoit katab kõik vajaliku ära. Ning eks vaikimisi annavad mõista, et steroidid pakuvad ülejäänu, mis vaja.

Toidulisandite äri on väga suur äri, Eesti on väike, aga seda enam on siin kõik varmad ükskõik mida suust välja ajama, et saaks lisakopika taskusse. Kuna keegi ju jõuga sinu koju ei tule siis ei saagi ka keegi kontrollida, kas sa päriselt ka lisandeid tarbid või mitte. Seega on lihtne väita, et iga päev läheb menüüsse 10 toodet, samas kui reaalselt on kodus vaid tühjad pakendid riiulil piltide tegemiseks.

Aga jah - mida rohkem sa oled saavutanud, seda enam ronivad paljud firmad sulle ise külje alla ning paluvad, et sa nende tooteid esindaksid. Sportlaste puhul on peamisteks lisandid ja erinevad toiduained, treening-inventar. Ning nii ongi, et kui tavainimene näeb pilti, kuidas suur lihastes kulturist mingit toodet kasutab - all kiri, et see on edu saladus, - siis tõesti, ostetakse rohkem. Kahtlemata.

Vähegi targemad aga ei lase ennast reklaamidest mõjutada.

Sportlasi pole mõtet tõe varjamise eest hukka mõista, kuna sport on kallis ning sponsorite raha väga vajalik, et oleks finantse/võimalusi tippu jõuda. Küll aga tahaks loota, et tulevikus ei peaks sport keerlema valede, sponsorluste ja poliitika ümber nii julmalt ning inimestel oleks sporti kergem viljeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need "lisandid", mille tarbimise lõpetamise järel toimub märkimisväärne kahanemine, lähevad üldjuhul juba retseptiravimite klassi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×