Jump to content
VDO

Kaal (aparaat) ja kaalumine

Recommended Posts

Kuidas olete rahul oma koduste kaaludega? Kas need on täpsed? Minul on kasutada üks üle 10a vanune elektrooniline kaal, mis näitab umbes 5kg erinevaid numbreid olenevalt sellest, kuidas ja mitmendat korda sinna peale astuda. Tulemused pole sedasi ju võrreldavad! Kas uued kaalud on paremad? Milliseid mudeleid konkreetselt soovitate, kui uut kaalu ostma hakata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada kõige täpsemad kaalud on need vanad, mida pead ise näpuga seal raskusi taga ajama, Need pidid kõige täpsemad olema. Kuskil äkki on kindlasti testitud erinevaid kaale, mingi galileos nt. Osadel uutel kaaludel on neli toetumispunkti, aga kui kaal kõigub, ei saa ka õiget kaalu kätte. Vana ja raske tehnika ma arvan, et teeb neile uute maailma asjadele ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul laheb tavaliselt 1-2 elektroonilist koogikaalu aastas. Siiani pole vastu pidanud ei Salteri ega ka Soehnle tippmudelid. Hoian nagu s*tta pilpa peal, aga lopuks hakkavad aiateibaid naitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul laheb tavaliselt 1-2 elektroonilist koogikaalu aastas. Siiani pole vastu pidanud ei Salteri ega ka Soehnle tippmudelid. Hoian nagu s*tta pilpa peal, aga lopuks hakkavad aiateibaid naitama.

Käid vist iga tund seal kaalu peal ,et vastu ei pea :) .Mul on mingi Bomanni oma ja aastaid juba,paar korda on laps ka seda loopind ja näittab suht täpselt veel (võrreldes mujal kaaludes)

http://www.perenaiselemmik.ee/väikesed-kodumasinad/kaalud/PW_1409_FA-kaal-bomann-pw1409cb/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käid vist iga tund seal kaalu peal ,et vastu ei pea :) .Mul on mingi Bomanni oma ja aastaid juba,paar korda on laps ka seda loopind ja näittab suht täpselt veel (võrreldes mujal kaaludes)

http://www.perenaiselemmik.ee/väikesed-kodumasinad/kaalud/PW_1409_FA-kaal-bomann-pw1409cb/

Kasutan lihtsalt igapaevaselt, aga ilmselgelt on need moeldud perenaisele, kes kord pyhapaeviti kooki tehes jahu vms kaalub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×