Jump to content
thunder

Mis klubides käite?

Recommended Posts

Tunnen huvi, millistes Tallinna klubides on parimad tingimused jõusaalitreeninguks? Ise käin Planet Spordis, mis peaks suht tasemel olema.

Siiski tunnen huvi ka teiste klubide vastu, näiteks olen kuulndu, et Reval Sport-is on päris hea masinapark ja head hinnad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise käin küll mitmes kohas. tegelikult käin isegi kõik tegijamad eesti klubid läbi. no eks ikka naiste saamiseks. vahel tükin liialdama kah. oih. te rägite spordikluibdest. sorry väga sorry. las moderaator kustutab mu mõtetu postituse ära nagu tavaliselt. ma siin mõtlesin et jutt käib ikka ÖÖ klubidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin tulbi spordiklubis,suhtleiselt hea minu arust,sest ei meeldi kui on palju rahvast ja seal just eriti palju tavaliselt ei ole.Samuti tulid hiljuti uued masinad Teca omad.Hind on aga suhteliselt kallis,olen kuulnud et mujal palju odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MSK jõusaalis.Kuupilet 60 eeku.Masinaid pole.Korralikku seina vahel pole.Kõik kohad kettlereid täis.Ventilatsiooni pole.Soojendust pole.Ruumi ka eriti pole.Adminid ja klubi boss mängivad ######.aga lihas ja jõud tuleb mõnusalt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keila Tervisekeskuse jõusaal.

Kunagi oli Planet Sport, kuid see seltskond arvab seal endast vist liiga hästi, et nii kõrget piltihinda küsib...

Muudetud kasutaja jaanuse poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel käin Reval Spordis..muidu on täitsa OK- ruumi on, masinaid ka palju aga probleemne on meeste dush(liiga vähe ruumi) ja saunas pole istumisaluseid- kuuma kahhelkivi peal just eriti mõnus istuda pole. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas elades käisin Revalis. Norm koht, aga õhtuti suht täis, eriti pidi ootama siis, kui vaja nats aeroobset peale trenni teha. Muidu paistab, et üpris tegijate koht (arvestades rahva musklite ümbermõõtu :rolleyes:)

Koolitustega seoses olen ka Planetis käinud. Suur, palju masinaid ja võimalusi aeroobset teha. Ses suhtes 5+. Hind vist suts kallis.

Praegu asun Tartus ja käin Avancias, kuna see kodule kõige lähemal. Võimalused on seal piiratud ja pisike on ka, aga samas kodune ja paneb loomingulisuse tööle (lõpuks saab ikka kõik asjad ära tehtud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule Crash, see saun oli Revalis jah rõve. Peale remonti tehti lava kividest. Krt, kõrvetasin paar korda end ikka kõvasti ära, mis sest, et oma istumisalus oli kaasas. Nagu panni peale istu seal..

Naiste dushikas on seal ka liiga pisike. Üksteise seljas on ikka rõve riideid vahetada :rolleyes:

Kui remonti tehti, siis naiste dushikas käisid saina ehitavad remondimehed ringi, sel ajal kui naised dushi all olid. Väga nõme. Keegi ei hoiatanud ka kusjuures ja siis ühtäkki avastad, et mingi silmapaar jälgib..Mitte, et midagi häbeneda oleks, aga selline pervovärk ei lähe ikka küll peale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Status Club , BodyZone - BodyPumpi tegemas.

Jõusaal on jäänud pärast BodyPumbi tulekut minupoolt pea puutumatuks,

BP regulaarne külastamine annab kiiremini paremaid tulemusi - kõik sõltub muidugi igamehe enda eesmärkidest .

Uuest aastast kõik pumpima !! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×