Jump to content
AmAcC

arginiini mõju kehale

Recommended Posts

küsimus selline: kuna arginiin on oluline lihaskasvule ja suurendab kasvuhormooni toodangut siis kas arginiin soodustab ka keha kasvamist pikkuses?

Ahsoh, suurendab lihaskasvu ja kasvuhormooni toodangut? Mis tõendite alusel? :)

Toidulisandi firmade meedia-mull lihtsalt enamuses. Midagi üht-teist nagu uuringutes lubab aga midagi kindlat küll mitte. Kindlasti mitte niivõrd palju, et omaks mingit märgatavat mõju lihaskasvule või kasvuhormoonile. Liiatigi toidulisandina tarbituna omandub arginiini niivõrd vähe, et tegemist on põhimõtteliselt raha tuulde viskamisega.

Ausalt öeldes ma soovitaks raha tuulde viskamist sest siis saab vähemalt hetkekski lõbu, kui rahatähed õhus keerlevad. :D

Kasvu pikendamiseks saad paremaid tulemusi pea alaspidi rippudes. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Verevarustust ikka parandab. Seda trennis isegi kohati tunda.

Arginiin pidavat jep verevarustust parandama.

Oleneb palju võtta. Midagi ta võib teha jah aga ma ei ütleks küll, et oma hinda väärt on. Osaliselt platseebo ma pakun. Ma olen ka paar korda huvi pärast võtnud aga pole midagi tundnud.

The bioavailability of single oral doses of arginine (3–30 g) varies from 21 to 68% depending on the experimental method (57,103,104),

http://examine.com/supplements/Arginine/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Verevarustust ikka parandab. Seda trennis isegi kohati tunda.

Lihaskasvu seisukohalt siis pigem miinus sest hapnikupuudus kasvatab lihast :)

Tõsi küll, ilmselt sarkoplasma arvelt.

Aga arginiin on katsetes lihast kasvatanud küll (vist olid loomkatsed) või dieedi ja aeroobika ajal lihast säilitanud (inimestel).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahsoh, suurendab lihaskasvu ja kasvuhormooni toodangut? Mis tõendite alusel? :)

Toidulisandi firmade meedia-mull lihtsalt enamuses. Midagi üht-teist nagu uuringutes lubab aga midagi kindlat küll mitte. Kindlasti mitte niivõrd palju, et omaks mingit märgatavat mõju lihaskasvule või kasvuhormoonile. Liiatigi toidulisandina tarbituna omandub arginiini niivõrd vähe, et tegemist on põhimõtteliselt raha tuulde viskamisega.

Ausalt öeldes ma soovitaks raha tuulde viskamist sest siis saab vähemalt hetkekski lõbu, kui rahatähed õhus keerlevad. :D

Kasvu pikendamiseks saad paremaid tulemusi pea alaspidi rippudes. B)

Aga Veerpalul tõstis ju... :rolleyes::ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus seda näidatud on et tõstis?

See väide käis meediast läbi, lihtrahvast võib ju kõigega lollitada.

"Suusakoondise peatreeneri Mati Alaveri sõnul ei suutnud nad ise alguses olukorda adekvaatselt analüüsida, sest Veerpalu oli kasutanud meditropini ja L-arginiini, mis on mõlemad lubatud ained, kuid suurendavad ka kasvuhormooni sisaldust veres."

http://www.epl.ee/news/eesti/andrus-veerpalu-voitlus-pole-veel-loppenud-minnakse-kohtusse.d?id=51295069

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arginiin toimetab väga hästi.verevarustus paraneb, ning veresooned tulevad paremini nähtavale. kui kardiotrenni peale teha, siis psühholoogiline mõju trenni efektiivusele on suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et pikkust see küll ei mõjuta. Pikkust mõjutatakse hormoonsüstidega. Arginiini toime ei jõua kindlasti ligilähedalegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See väide käis meediast läbi, lihtrahvast võib ju kõigega lollitada.

"Suusakoondise peatreeneri Mati Alaveri sõnul ei suutnud nad ise alguses olukorda adekvaatselt analüüsida, sest Veerpalu oli kasutanud meditropini ja L-arginiini, mis on mõlemad lubatud ained, kuid suurendavad ka kasvuhormooni sisaldust veres."

http://www.epl.ee/ne...e.d?id=51295069

Antidopsivennad lollitavad lihtrahvast päris mõnuga küll jah :D

Aga kuna Veerpalu kasvuhormoonitoodangut on mõõtnud ainult suusaliit siis minul näiteks selle kohta andmed puuduvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×