Jump to content
vend vähk

Staarkulturist jäi teiseks!

Recommended Posts

Kulturismist on küll asi kaugel, õnneks. Sellegipoolest pole tädil ilmselt enesehinnanguga(mõistusega) kõik korras.

Aga noh, korralik materjal pimedateks talveõhtuteks siiski. :rolleyes:

Loodan, et täna keegi hr Kirbuga kätlema ei pea :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit Briti sopalehte sirvides jäid küll silma pildid sellest preilist kus oli tal ka rasvaprotsendiliselt tehtud täiesti kena vorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismist on küll asi kaugel, õnneks. Sellegipoolest pole tädil ilmselt enesehinnanguga(mõistusega) kõik korras.

Aga noh, korralik materjal pimedateks talveõhtuteks siiski. :rolleyes:

Kui tädil oli valida, kas osta mõistust või pallid, siis tegi ta minu arust õige otsuse -sest igaüks ostab ikka selle, mida tal ei ole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tädil oli valida, kas osta mõistust või pallid, siis tegi ta minu arust õige otsuse -sest igaüks ostab ikka selle, mida tal ei ole. :)

Aga äkki on ikkagi naturaalne päts? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Implanteeritud naiskulturistid viivad kulturismi mainet alla. Päris masendav.

Tavalistel kodanikel on lõpuks kõik segamini nagu puder ja kapsad et kes on naiskulturist ja kes on Sabrina :rolleyes:

post-50-0-93481400-1354647674.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavalistel kodanikel on lõpuks kõik segamini nagu puder ja kapsad et kes on naiskulturist ja kes on Sabrina :rolleyes:

post-50-0-93481400-1354647674.jpg

Imre ära jama selliste piltidega mõnel mehel võib talveõhtu päris pikaks venida !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre ära jama selliste piltidega mõnel mehel võib talveõhtu päris pikaks venida !

Keegi peab ju inetute meeste eest ka seisma! Las olla neilgi toredam! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mr. Vahil on paris imelik maitse voi siis minul :D . Minu ila on ajanud ikkagi tilkuma NATURAALSED NAISED. Pallidega naistest ma kain laias kaares mooda :D . Maitse asi muidugi :) .

Neid palle leidub ka naturaalsete naiste hulgas. Kes otsib see leiab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mr. Vahil on paris imelik maitse voi siis minul :D . Minu ila on ajanud ikkagi tilkuma NATURAALSED NAISED. Pallidega naistest ma kain laias kaares mooda :D . Maitse asi muidugi :) .

Inimene, kas mina olen öelnud, et minule sellised meeldivad????? Ärme moodustame lauseid eksole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene, kas mina olen öelnud, et minule sellised meeldivad????? Ärme moodustame lauseid eksole.

Imre anna andeks kui ma solvasin. Uritasin ainult nalja visata, anna andeks et loodus pole mulle huumorisoolikat andnud. Isegi kui on siis se selline imelik isegi siin valismaal peetakse mind meheks metsast,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×