Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Minu kõhulihaste trenn.

40cc85317856.jpg

Lisan video ja näitan mõned hatjutused mis ma teen. Need on võimalik ka teha kodus kui nt ei ole võimalust trenni minna. Kõhulihased on nähtavad kui te pidate ka dieedi. Harjutamine ja õige toitumine annab ilusa kõhu =)

MInu viimane kõhulihaste trenn nüüd, tavaliselt teen iga harjutus 30 või rohkem korda ja järjest! Kokku tuleb 3 seeriat.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll pärast kõhulihaste tegemist nii rõõmus ei ole, tavaliselt ma hingeldan kuskil nurgas ja nutan kui valusad mu kõht on :D

Andsid mõne hea idee kõhulihastele :)

Tubli oled ja motiveeri ikka inimesi edasi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures tahtsin ka just mainida, et pärast kõhulihaste treeningut küll paljud nii heatujulised pole :D

Hea mõnus ja kodune vaheldus ehk pole pääsu, kui treeningsaali ei saa minna :D Väga motiveeriv blogi, plussid piltidele ja videotele :)

Kristina, kui tihti kõhtu treenid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

renku kui palju rahvast :D Need oт juba suuremad. Meil ka osalesid sama vanusega lapsed.

Mehed eriti nii palju kõhu ei tee, siis on normaalne hingeldada kuskil nurgas)) Pärast 3 seeria ma ka harva naeratan :D

Ma püüan teha neid iga päev, kuid kui oli liiga raske trenn ja tunnen et ei jõua enam, siis ei tee. Vähemalt 4 korda nädalas teen küll. Alguseks võiks olla väga raske, aga pärast kindlasti tuleb vajadust korduste arvu tõsta. Olen väga rahul, kui te proovite seda teha, 3 seeriat lõppuni. :) Ise kasutan ka vahepea masinad, kuid videos seda ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed eriti nii palju kõhu ei tee, siis on normaalne hingeldada kuskil nurgas)) Pärast 3 seeria ma ka harva naeratan :D

Ma püüan teha neid iga päev, kuid kui oli liiga raske trenn ja tunnen et ei jõua enam, siis ei tee. Vähemalt 4 korda nädalas teen küll. Alguseks võiks olla väga raske, aga pärast kindlasti tuleb vajadust korduste arvu tõsta. Olen väga rahul, kui te proovite seda teha, 3 seeriat lõppuni. :) Ise kasutan ka vahepea masinad, kuid videos seda ei teinud.

Varsti oled sama usin kõhulihaste tegija kui see mees kunagi (RIP):

serge-nubret.jpg

Serge Nubret tegi iga päev 1h järjest istulitõuse. Kokku mingi 2000x kõhulihast. :D Ning tema kõhulihaste peale oleks ma usun, et isegi Imre Vähi kade. Nii sügavalt välja joonistunud kõhtu pole kellegil ma näinud. Seega sa oled ka vist õigel teel iga päev tegemisega. B)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti oled sama usin kõhulihaste tegija kui see mees kunagi (RIP):

serge-nubret.jpg

Serge Nubret tegi iga päev 1h järjest istulitõuse. Kokku mingi 2000x kõhulihast. :D Ning tema kõhulihaste peale oleks ma usun, et isegi Imre Vähi kade. Nii sügavalt välja joonistunud kõhtu pole kellegil ma näinud. Seega sa oled ka vist õigel teel iga päev tegemisega. B)

Raske vastu vaielda, aga ega see mees ka palju alla ei jäänud:

F4EC3BF741D947A282F7F6F023168C3A.jpg

Ma isiklikult arvan, et kõikidest lihastest on geneetika kõige olulisem kõhulihaste puhul. Neid võib kaks korda päevas ka treenida, aga kui ikka pole seda õiget vormi, ei aita miski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×