Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Nii kui sa kirjutad on A. Sirel platsis.... :D . Tubli oled, mis seal ikka, mõni päev veel ära kannatada ja siis on palgapäev, usun et seda on põhjust oodata, vaadates vormi ja pilet - mis on telefoniga tehtud, grimm peale ja valguse kätte ja effekt on kaks korda parem. Järgmine neljapäev kui Tallinna tuled ja viimased trennid teed + poseerimine on ka Fitness TV kohal, kes selle jäädvustab - usun et publik soovib juba SKT uusi osi näha ja töö ümberkorraldus annab selleks ka võimaluse.... ;)

A.Sirel on Krissu töövari...aastaringselt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur aitäh, Annika ;) Mina tahan, et inimestele oli huvitav, nind abistada ka armastan!

Minu kõige maitsev toidukord päevas: hommikusöök. Kaerahelbe puder rosinatega ja BLOCK proteiiniga.Kohv.

17425e0ef62a.jpg

Siis oli trenn, Bodypump ning kõhulihaste 20 minutiline trenn. Pärast tegin kardiot, 20 min kõndimine ja natuke ka jõusaalis mõned harjutused.

331e55cb0480.jpgfd64f85e6e49.jpg

Tegin ka vabakavat. Sel ajal juba olin väsinud ja alustasin natuke süüa :D FEED protein.

4c75afc27fae.jpg

Kohe pärast sõin kanafileet ja natuke makarone. Õhtul siis munad, kasutasun suured XL Tallegi munad, kurk ja natuke porgandit.

6a5d40d3f721.jpgac61f434e957.jpg

Homme alustan oma treeningut vabakavaga, sest ise märkasin, et pärast trenni ei jõua väga hästi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krissul suht sarnane menüü ainult "Oti munade" asemek on Hiidmunad.... :D . Block on hommikupudruga ka minu lemmik.... ;) H.Tilga ootab juba järgmise aasta laagrit, et Blocki sisse kühveldada....järgmisel aastal usun ,et ka Fasti Puding saab olema vabalt käes, nii et soovitan suvelaagri aja juba ära bronnida 15-22juuli ja kui on soov priipääse välja teenida, siis ärge unustage ka Fitshopi külastada ja loosikupong täita. Taavi Ottoson, kes on vana laagriline oli see õnnelik, kes viimase loosi võitis, seega õnn ei käi kauge kaarega vaid tuleb otse sinu juurde... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krissul suht sarnane menüü ainult "Oti munade" asemek on Hiidmunad.... :D . Block on hommikupudruga ka minu lemmik.... ;) H.Tilga ootab juba järgmise aasta laagrit, et Blocki sisse kühveldada....järgmisel aastal usun ,et ka Fasti Puding saab olema vabalt käes, nii et soovitan suvelaagri aja juba ära bronnida 15-22juuli ja kui on soov priipääse välja teenida, siis ärge unustage ka Fitshopi külastada ja loosikupong täita. Taavi Ottoson, kes on vana laagriline oli see õnnelik, kes viimase loosi võitis, seega õnn ei käi kauge kaarega vaid tuleb otse sinu juurde... ;)

Selle Fast Puddingu sööb juba esimese laagripäevaga ära. Ma kardan, et piisavat kogust nädalaks ei too ühe praamitiirugagi ära :D
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle Fast Puddingu sööb juba esimese laagripäevaga ära. Ma kardan, et piisavat kogust nädalaks ei too ühe praamitiirugagi ära :D

Siis tuleb sind küll teistest laagrilistest ära isoleerida, sest muidu ei saa keegi peale sinu kempsu... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...nii et soovitan suvelaagri aja juba ära bronnida 15-22juuli ja kui on soov priipääse välja teenida, siis ärge unustage ka Fitshopi külastada ja loosikupong täita. Taavi Ottoson, kes on vana laagriline oli see õnnelik, kes viimase loosi võitis, seega õnn ei käi kauge kaarega vaid tuleb otse sinu juurde... ;)

Tahaksime väga väga laagrisse tulla aga juuli lõpus vaja ka pulmad ära pidada. Kui aga juhtub mingi ime, et loosiõnn naeratab siis veedaksime hea meelega aktiivse puhkuse nädal aega enne pulmi. Saaksin selle nädalaga anda viimse lihvi oma vormi, et pruutkleidis veel parem välja näha:D

Tuleb hakata Fitshopi tihedamini külastama:)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaksime väga väga laagrisse tulla aga juuli lõpus vaja ka pulmad ära pidada. Kui aga juhtub mingi ime, et loosiõnn naeratab siis veedaksime hea meelega aktiivse puhkuse nädal aega enne pulmi. Saaksin selle nädalaga anda viimse lihvi oma vormi, et pruutkleidis veel parem välja näha:D

Tuleb hakata Fitshopi tihedamini külastama:)

Oi - oi mis head uudised, ma loodan ,et külalisi kostitatakse ka Protein Blockiga või uue Pudinguga... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii sportlased on toimetatud lennujaama ja nüüd on nad üle antud Finnairi kätesse, sest Estonian Airi ei saa usaldada.... :D. Estat ja Merikese laia selga nägin ainult turvakontrollis, algul vaatasin, et kes see muu saab olla kui mõni turjakas G4S turvamees, kuid siis selgus, et Merike... :D Seega lihased ei ole dieetitamisega ära kadunud... ;) -

Nii et ühispitli mul panna ei ole, Krissu ja treener

post-22-0-00259600-1355466189.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu selgus on ka esimesed takistused meie võistlejate teel, nimelt lendu on edasi lükatud 8.50 le, mis omakorda tähendab seda, et samal ajal peaks algama pardaleminek juba Helsinkis - Budapesti lennule....kuid väidetavalt lubati ära oodata, sest tegemist lennufirma poolse tõrkega ja loodame, et sportlased ikka ilusasti kohale jõuavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal niipalj uuudiseid, et meie delegatsioon jõudis nüüd kohale läbi Varssavi lennuga nagu selgus, siis lendu ,kus oleks pidanud neid ära oodatama ei oodatud ja suunati Varssavist läbi, helistasin ka korraldajatele ja teavitasin lennu muutumisest ja neil oldi lennujaamas vastas. Kuid nüüd on pagas kadunud....ühesõnaga nokk kinni saba lahti. Krissul olid ilusasti võistlusriided ja grimmid lennukis kaasas, kuid Estal ja Merikesel mitte ja loodetavasti saavad õhtul pagasi kätte...Kogenud võistlejad peaksid teadma, et alati tuleb võtta lennukisse kaasa võistlusriided ja ja grimm, sest ilma nendeta võistleda on keeruline kui mitte võimatu. Kuid loodetavasti laheneb see asi meie jaoks postiivselt ja edaspidi võtavad ka teised lennukisse võistluse jaoks vajalikud asjad kaasa.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal niipalj uuudiseid, et meie delegatsioon jõudis nüüd kohale läbi Varssavi lennuga nagu selgus, siis lendu ,kus oleks pidanud neid ära oodatama ei oodatud ja suunati Varssavist läbi, helistasin ka korraldajatele ja teavitasin lennu muutumisest ja neil oldi lennujaamas vastas. Kuid nüüd on pagas kadunud....ühesõnaga nokk kinni saba lahti. Krissul olid ilusasti võistlusriided ja grimmid lennukis kaasas, kuid Estal ja Merikesel mitte ja loodetavasti saavad õhtul pagasi kätte...Kogenud võistlejad peaksid teadma, et alati tuleb võtta lennukisse kaasa võistlusriided ja ja grimm, sest ilma nendeta võistleda on keeruline kui mitte võimatu. Kuid loodetavasti laheneb see asi meie jaoks postiivselt ja edaspidi võtavad ka teised lennukisse võistluse jaoks vajalikud asjad kaasa.

Olen kuulnud, et õigel kulturistil on poseerimispüksid 24/7 jalas. Nii igaks juhuks. Nagu Mr Mesil. Tal on põhimõtteliselt grimm ka koguaeg peal. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krissul super vorm!!! Mega kohe!

Ehmatad siin vastu ööd Egle.... :D Arvasin et meie püstolreporter Krissu ärkas lõpuks, kuid ei, proovisin ka helistada, kuid ei vastata, seega 0 infot hetkel. Eks neil oli raske päev ka kõik see lendudega seotud jama ja kui õhtul kaalumine lõppef ,siis hakatakse ju hommikuks juba make tegema.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud, et õigel kulturistil on poseerimispüksid 24/7 jalas. Nii igaks juhuks. Nagu Mr Mesil. Tal on põhimõtteliselt grimm ka koguaeg peal. :P

Mesi on eesti kulturismi kullavaramu - ei tea kas on elavate kirjas veel, kadunud nagu vits vette.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Meil on õnneks kõik korras. Meie pagas oli kohal 4,30 öösel! Õnneks mul oli oma asjad kaasas ja ma sain ilusasti registreerida, Estale ja Merikesele me leidsime ka registratsioonile bikiinid ning kingad (Läti sõbranna abiga=). Siis oli korras kõik. Registratsioon võtis palju aega, nagu alati. Rahvast oli palju. Minu kategoorias 13 võistlejat. Eile poseerimisega harjutasime ka. Täna algab minu võistlus õhtul, täpselt öelda ei saa mis kell. Kuid praaegu sõime oma hommikusööki ja läheme grimmi peale kandma ja ettevalmistama. Internet on ainult 1 korrusel, väga palju aega ei ole et istuda.

Mina registreerimisel

b8d141e9046b.jpg

Esta ja Merike oli kõike säravamad)

5b52d375609e.jpg

Natuke pilte veel

c7a69f60495a.jpg

35649c3f42cc.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et kõik lõpuks lahenes. Eks Merikesel ja Estal oli palju kõvasti muretsemist, aga nüüd nad maandavad oma pinged lavalaudadel kindlasti mitmekordselt! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×