Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Õnneks nädalavahetused. Sel nadalal pidin väga palju õppima, nüüd kõik asjad tehtud ja edasi tegelen ainult diplomitööga! See on ju super uudis, sest ma saan korralikult trenni tegema ning töötada ka. Viimasel ajal mul oli natuke raske olla, nii trennis kui ka kodus. Ei tea miks, vb pean rohkem sööma, sest õppimine ja treeningud võtavad väga palju energiat. Nüüd saan õnneks rohkem magada ! Rahulikult teen trenni!

Kuna ma ei võistle kevadel, siis mu söömine on normaalne) Ma ei söö nii palju sokolaadi nagu varem, kuid armastan nagu alati))) Söön väga tihti. Jõu treeningus raskused on parem, kuid mitte alati. Üks nädal suurepärane ning mul on palju jõudu, teine nädal üleraske (lihased väsinud või valus)

98a77e493399.jpg

Ja Krissu Venemaal. Suvi! Igatsen väga! Minule üldse ei meeldi talv, nii külm!

1d1ed03bac04.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hello Anne!

I plan to compete in autumn, World championships. May be Arnold Classic (autumn). I train a lot and I have time to do this until autumn, now I have to rest so this spring I dont compete :)

Thank you for asking!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näitasin oma pilte oma sõbrale Elarile (kes hakkas jõusaalis töötama) , et motiveerida teda. Ja olin ka õnnelik seda näha))

Vaadake ise : Mulle nii meeldib see tuhara lihase areng! Ausalt olen nii rahul! Ise ei saa tunda, et midagi NII PALJU muutus...kuid kui vaatad....

Enne pilt 2008 a , pärast 2013 a

124d22928045.jpg

Nii erinev keha! Uskumatu, mis jõusaal teeb.) väga õnnelik, et tegelen sellega!

8f6b8658e618.jpg

Ja need pildid on selleks, et näidata nendele, kes mõtlevad ei jõusaal teeb naised koledaks...

Pildil mina suvel, ei ole kuiv, täitsa normaalne inimene kes sööb normaalselt ja tervislikult ja teeb trenni. Ei usu, et keegi saab öelda et see on "mehelik, või kole" Lihased pole nii nähtavad!

NAISED minge julgelt jõusaali!

1b4710f67b01.jpg

951dc3edac1e.jpg

5465ea0dab84.jpg

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägin, millised toidulisandid mina tarbin.

Proteiini pulbrid.

On olemas erinevad proteiini pulbrid. Kui sa oled algaja, on väga raske valida! Ei tea, milline, millal ja miks. Igal juhul on parem abi küsida treenerilt, jutustada oma eesmärkidest ja valida siis sobivat.

Proteiin – pole keemia! Ausalt, mõned inimesed mõtlevad , et see on keemia ja seda ei tohi tarbida! Proteiin on väga kasulik meile, nii spotrlastele kui ka mitte! Muidugi sportlastele asendamatu toode.

Mina räägin, mida mina tarbin ja millised mulle meeldivad kõige rohkem. Tihti inimesed küsivad minu käest, milline proteiin on parem ja milline ma soovitan.

Muidugi, ma soovitan ainult FASTi tooded. Kuid peab teadma, milline erinevused proteiinidel on. On olemas pulbrid, kus on süsivesikud ning valgud, on olemas sellised, kus on peaaegu kõik valgud. Neil on erinevad eesmärgid. Pärast trenni on vaja tarbida proteiin, kus on süsivesinukud sees.

Pulbrid, mida ma kasutan kohe pärast trenni.

d0e3ae1ad3b9.jpg

Minu lemmikum after-workout pulber on FEED RECOVERY. Sisaldab süsivesikud ja valgud. Ideaalne jook pärast trenni. Kiirendab taastumist pärast jõutrenni ja on väga hea maitsega! Maitse võib ka valida. Minu lemmik maitse on sokolaadi-piparmündi. Seda ma tarbin iga kord pärast trenni, ja nt pärast bodypumpi ning ka bodyattacki ka. Siis mul kohe kaob ära söögi isu ja tunne on väga hea, nii mõnus post workout feeling.

82c0a44504c2.jpgfc96692f0fbc.jpg

Samuti minu lemmik toode on High Protein Recovery (HT-R). Pulbria on rohkem valku. Seda ma tarbin, kui mul oli raske päev jõusaalis (jõutreening suurte raskusega) Lihased vajavad rohkem valku. Süsivesikud on ka piisavalt. Pulber sisaldab ka kreatiini ja glutamiini, mis on muidugi väga kasulik lihastele pärast jõutreeningut. Muscle+ pulber on ka suure valgusisaldusega ja sobib väga hästi ka pärast jõutreeningut. Need pulbrid ideaalselt sobivad, kui eesmärk on lihased kasvatada või tugevdada. Minu lemmik maitse on sokolaadi piparmündi. Pärast trenni maitseb seda eriti hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen tana koolis keefiri jaatist. Vaga hea, maitsev ja kasulik. Hasti rasvane ja valgurikas jaatis, eesmargiks on keefiri kasulikku mikrofloora sailitada. Saan ka ise nagu vahepala suua :)

8f0936a17d80.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ei olnud juba 2 nädalad puhkepäeva! Aga ma naeratan igal juhul ja naudin elu! Fasti BCAAd ja FEED minuga koos, ja ongi jõudu on palju! Ärge unustage pärast trenni iga kord venitada.

0747ee9b978d.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on minu sünnipäev, juba olen päris vana :D

Olen oma eluga väga rahul, armastan oma pere ning sõbrad ja mulle väga meeldib seda, millega tegelen. Mis võiks olla parem!? SUper tunne ja super päev!

Lemmik koht ja hea söök ja puhkus)

Ma arvan, et olen alati 16-aastane :D

d765e8212dae.jpg

Mina ja meie pere loomad) Mopsil on alati offseason :D Elab vanaema juures, kohe näha)

707cab3331a3.jpg

Minu ema meiega.

8b5bbb61ea3d.jpg

Samuti ka soovin teile Ilusat pühi ka!

Head töö ning treening nädalat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ülikoolis oli autasustamine. Mina olen Eesti Maaülikooli parim aasta sportlane. Ootamatult ja väga tore, viimane aasta ülikoolis ja selline meeldiv asi :)

eacad68cb97a.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei)

Mina olen nüüd toiduainete tehnoloogoia magister! Seoses lõputööga olin nii kinni! Nüüd pean rahulikult puhkama)))) Olen väga õnnelik!

Viimane Fasti saak, uus shaker on super! Saad endale kingitusena kui ostad Fasti pro seeria toodet!

Minu lemmik piparmündi maitseline protein ja uus lemmik Hera80 maitse! See on lihtsalt nii hea! Peab proovima!

0d10d3a48c94.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×