Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Heameel teatada, et Team FASTiga liitus 2012 Euroopa juuniorite absoluutne meister fitnessis Kristina Koroljak!

post-3216-0-69924200-1353684538.jpg

Lähiaja parimad saavutused on Kristinal veel 2011 maailmameistrivõistluste 7. koht, Balti Matši võitja 2012 ning Eesti meister ja karikavõitja fitnessis 2011-2012

post-3216-0-43063300-1353684537.jpg

Kristina järgmine võistlus on juba õige pea, juunioride ja vetaranide MM, Ungari - Budapest 14.12.2012!

Võistlusest ja võistlejatest saad lähemalt lugeda SIIT!

Kas tuleb lisaks EM kullale ka MM kuld? ;)

Kristina koduleht SIIN!

post-3216-0-66703200-1353684737.png

Persoonilugu Kristinaga: TUNNE EESTI TEGIJAT: Kristina Koroljak

post-3216-0-11898100-1353684778.jpg

Kristina vabakava 2011 juuniorite meistrivõistluselt

Niiet täpselt kolm nädalat nädalat enne tähtsat jõuproovi käis imekaunis Krissuke oma toidulisandite varusid täiendamas.

Koostöös toitumisspetsialistidega Ott Kiivikas ja Kristjan-Johannes Konsap pandi kokku tippsportlase vajadusi arvestav komplekt.

Mida siis tšempionid söövad?

post-3216-0-55192700-1353684539.jpg

Omalt poolt soovin Krissule edu maailmameistrivõistlustel ning vahedat sulge blogi pidamisel.

Annan sõnajärje üle.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Aitäh , Kistjan

;)

Minu väike fitnessi ankeet, et tutvuda paremini. Loodan, et minu fitnessi ja spordi elu on huvitav, ja ma leian uue sõbrade ning inimeste, kes elavad minuga kaasa võistluste ja võistlustevaba perioodis!

Kristina Koroljak

Sünniaeg : 20.04.1990

Riik ja linn: Eesti, Narva

Treener: Natalia Nazarenko-Kiivikas

Kategooria: IFBB fitness

0f859a788ef7.jpg

Olen sündinud Narvas, tegelesin koreograafiaga lapsepõlvest (4 aastast). Mulle meeldis võimlemise tunnid ja tantsud, ma tegin trenni hea meelega väga palju. Seejäärel mulle meeldis ka aeroobika ning jõusaal, lisaks tahtsin ka treeneriks saada.

Praaegu olen fitnessi ja kulturismi 1 tase treener, Les Mills bodypump ning bodyattack instructor ja lisaks töötan lastega (võimlemine ja koreograafia). Ma õpin Tartus, magistris Toiduainete tehnoloogia erialal.

Minu esimesed võistlused oli kui ma olin 18-ne, minu sünnipäeval! Tahtsin ennast proovida mingi spordivõistluses. Nüüd ma jätkan võistelda, ja näen, et iga aastaga saan teha rohkem.

Minu võistluste ajalugu, fitnessi kategooria

Eesti Karikavõistlused 2008 – II koht

Eesti Meistrivõistlused 2010 – III koht

IFBB Baltic Match 2010 – IV koht

Eesti Karikavõistlused 2011 – I koht

Eesti Meistrivõistlused 2011 – I koht

IFBB Baltic Match 2011 - II koht

IFBB Maailma karikas Fitness & Bodyfitness , Tallinn 2011 - I koht

IFBB Juuniorite maailmavõistlused -V I I -koht

Lati lahtised võistlused 2012 - I koht

Eesti Karikavõistlused 2012 – I koht

IFBB Baltic Match 2012 - I koht

IFBB Euroopa meistrivõistlused 2012 - I koht, Absoluutne võitja

EM vormipildid

386ec7dc7718.jpg

Pärast EM kodumaal, koos võitjatega!

f8d3bc491683.jpg

Tänapäeval minu parim tulemus on see, et olen Euroopa meister juuniorite fitnessis! See motiveerib väga hästi! Praegu valmistun võistlusele, mul on uus vabakava, uus bikiini ka ;).

Teen palju trenni ja dieedi ka. Sokolaadi ei söönud juba rohkem kui kuu! Ausalt mõtlen, et söön kilo kohe pärast võistlust aga ...

If it doesn't challenge you, it doesn't change you. Make it burn! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pühapäeval tegin kardio treeningut, 40 min kõndimine. FAST INTRA pudelis.

Alguseks mõtlesin, e tahan teha 20*20, aga läks hästi ja sain teha 40 ühe korraga.

b520acc7ab6a.jpg

Siis tegin oma vabakava. Kohustuslik ettevalmistamine ja läks...

9b640d5092ab.jpg

Proovisin pärast teha uut elementi, ja õnneks sain tehtud! surprise! väga hea. :rolleyes:

c69639b06705.jpg

Mida ma siin tegin? Proovisin nii kõhulihaseid trennida, aga ... :D

2e8df1881f0c.jpgded40e0c1e97.jpg

Ja väsinud koju, kohe sööma ;)

e89b058b6158.jpg

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore uudis kõikidele fitnessisõpradele! Kindlasti saab huvilistel põnev olema Kristina tegemisi siin foorumis jälgida! Edu foorumis ja võistlustel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Sel nädalal olin nii kinni! Õppisin, töötasin ja tegin trenni. Täna pidin Tallinna sõitma, aga ilm oli nii halb, et autoga liikumine oli raske.. Väga kahju.

Igapäev teen kardiot ja vabakava, jõutrenningud muidu ka, sel nädalal selg ja jalad juba tehtud, nädalavahetusel siis õlad.

Kolmapäeal mul oli Bodyattacki tund Tartus. Ise naudin kogu aeg seda, nii põnev ja lõbus, inimestele meeldib ja siis mul on ka väga hea tuju. Seda on hea kardio treening, eriti nendele, kellele ei meeldi tavaline jooks ja jalgrattaga sõitmine. Soovitan ;)

e0ce5ef882af.jpg

Siin on 18% gradient! Super ja väga raske! Mulle meeldib teha 20min kõndimine, siis 10 min jooks, ja siis jälle kõndimine 10 min!

Täna trennis tegin paar pilte, tere siis kõigile Narva myfitnessist ;)

870a88f8a2dd.jpg71cb9e707cc1.jpg

Myfitnessi Fasti toidulisandite müügikoht..ja mina :D

8e5a44f41576.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me peame teile Narva ka uut FAST Pudingut saatma, siis saad ka dieedi ajal maiustada.... ;) . Loodan ,et said Kirbu maili ka kätte ja Tallinna tulles tood oma karika ja kuldmedali näitusele... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oii Krissu!:) Mul on väga hea meel, et Sa siin nüüd oma blogi pead. Esimese asjana kui fitness.ee leheküljele tulen, vaatan ma Sinu blogist, et mida uut oled postitanud. Usun, et hakkan nüüd tihedamini fitness.ee leheküljel käima, sest oled mulle fitnessi koha pealt eeskujuks;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • 2f4bb0764461.jpg

Tänased vormipildid.

Teen edasi trenni ja söön korralikult. Harjutan ka iga päev poseerimisega.

Küljepoosid on väga võimsad- keskelt imepeenike ja siis läheb ülevalt sujuvalt laiaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 nädal, jah) juba närviline seisund on, väga vähe aega on jaanud. :rolleyes:

Lisan natuke pilte. Poseerimine. Bikiini tuleb väga ilusasti kaunistatud!

8e9dbd1e6468.jpg8f772ebaa308.jpg

6b184c9a56b3.jpg25b95a450775.jpg

Sel nädalal kardio oli 1 tund, ma ei tea mis võib olla raskem!

1d9cdc770440.jpg

Mina pärast rasket päeva jõudsin lõpuks koju, ja lähen siis magama, et hommikusöök tuleks kiirem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii kui sa kirjutad on A. Sirel platsis.... :D . Tubli oled, mis seal ikka, mõni päev veel ära kannatada ja siis on palgapäev, usun et seda on põhjust oodata, vaadates vormi ja pilet - mis on telefoniga tehtud, grimm peale ja valguse kätte ja effekt on kaks korda parem. Järgmine neljapäev kui Tallinna tuled ja viimased trennid teed + poseerimine on ka Fitness TV kohal, kes selle jäädvustab - usun et publik soovib juba SKT uusi osi näha ja töö ümberkorraldus annab selleks ka võimaluse.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×