Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Ja Annika, väga eksootiline. Aitäh sulle!

Eile saime varem magada, täna hommikul sõime ning kohe sõitsime uue hotelli. Hotell on super, sellega oleme väga rahul. Kohe saime ka süüa lõuna.

Hommikusöök

1774175d8cc9.jpg

Nüüd sellised kaardid meil on olemas. Uues hotellis saime.

d9bf7e2e0ce4.jpg

Lõunasöök

60e360094fa0.jpg

9b42a8b9f419.jpg

Hotelli tuba

6df16ff6dcb7.jpg

fd14b27bf035.jpg

76bce882d9a1.jpg

Aknast vaade. Nüüd elame peaaegu kesklinna tänaval. Kõik uuemad hooned on lähedal.

f8a62575d3de.jpg

af41dd19e22d.jpg

51e5ad1fce05.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tüdrukud, hoian teile mõlemale pöialt! Olete super!

Väga mõnus reportaaž ka! Ma usun, et vähesed meist jõuavad üldse kunagi sinna riiki, mistõttu on väga huvitav lugeda, kuidas elu seal kaugel ka on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemiseks sain 2 koha. Muidu väga rahul ei ole, aga läks nagu läks. Ise tegin ennast 100%. Olin tubli. Vormiga olen väga rahul, vabakava oli mul ka väga hästi tehtud. Suur aitäh kõigile, kes aitab mulle ja toetab mind.

052673ff3d21.jpg

b4100d7adaea.jpg

cfb11cb02a79.jpg

3685c08e88bd.jpg

244928bddbad.jpg

43971e811c16.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõte Mongooliast:

Peab ütlema, et kui alguses oli kõik imelik ja veidikene õudne, siis mida aeg edasi, seda paremaks läks.

Transport- Suurepärane! Ei kujutaks ette, et me niimoodi kuskil teises riigis liiguks, aga siin tundus õige istuda suvalise auto peale ja maksta 1,5- 4 eurot. Alati viidi ukse ette!

Inimesed-Suurepärased! Isegi kui nad olid vahel natukene rumalad (keeli ei räägi ja midagi aru ei saa), siis vähemalt olid nad väga ausad. Poes läks kaardimakse valesti, võeti 0,02 eurot rohkem, tegid sellest nii suure probleemi ja vabandasid ette ja taha. Muidugi jätsime selle neile..

Võistlused: Korraldus oli päris halb võistluspaigas. Vabakavade ja poseerimise vahel polnud teisi kategooriaid, ainult fitnessi pikem kategooria. Mina tegin vabakava teisena, jõudsin ilusasti riided vahetada, sest pärast mind oli veel 6 vabakava. Endla tegi vabakava viimasena ja temal oli aega ainult minu kategooria poseerimise voor riided vahetada ja õli määrida... Natalia tegi head tööd. Kiiresti!

Nataliale tuleb üldse suur aitäh öelda, sest hoidis meid õigel kursil, et võistlusteks oleks meil suurepärane vorm. Meie saime hakkama, kahjuks kohtunike töö andis soovida..

Tuleb tänada ka Ergo Metslat- tänu temale saime siia üldse tulla! Aitäh!

Nädalaga sai Ulaanbaatar meie linnaks- kõiki tänavaid juba tunneme, orienteerume hästi ja julgeme isegi öösel sokolaadi järgi minna. ..Aga kodus tahaks ka juba väga väga olla.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellle nädala Eesti Ekspressis saate minust artikkle lugeda. Internetis on ka:

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/elu/fitnessikuninganna-mind-ei-vihasta-paksud-inimesed-paks-on-lihtsalt-kahjulik-olla.d?id=67378606

Minu jaoks kõik artikklis on õigesti kirjutatud, ma ei arva et on vaja olla "super kuiv" nagu laval, kuid liiga paksus on ikka väga kahjulik.

f3e236ff5c7e.jpg

Nädalavahetusel Tallinnas oli suur ja vahva üritus: Les Mills Fitness Explosion. Mina osalesin. Olin taastreener bodyattackis ja näitasin ka oma fitness kava. Mulle üritus väga meeldis, mulle alati meeldivad kõik Les Mills treeningut. Soovitan kõigele proovida, kes jõusaalis käima hakkavad.

Väga lahe oli Grit treening, nii suur intensiivsus!

Mina laval BA ajal.

c6a35a1022c8.jpg

Enne oma fitnessi kava näitamist

56227d43bc02.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

287b3908a754.jpg

8122d9e9dacc.jpg

EKFL aasta parim naissportlane, parim naisjuunior ja parim naisfitnessist! Aitäh! Olen väga rahul ja tänulik!

Aasta viimane trenn tehtud, nüüd sööma ja pidutsema :D

Head uut aastat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sain anda oma õpilasele tema karikas. Parim lapsfitnessist.

Olja tegi ka bodyattacki treeningu minu tunnis, ja pärast tegime venitust.

Ilus ja õnnelik Olja

8cac12acf703.jpg

4d61d561f956.jpg

Lapsed :D (eriti mina :D )

feccd60416c4.jpg

101b4a3e60fd.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar korda sel aastal käisin GRITi proovima... 30 min treening. Harjutused võib kirja panna, palju rorda jõuad teha 30sek jooksul või palju seeriat 2 min jooksul. Lõpuks ma ei saanud seda kirja panna, oli nii raske. Ma ei jõua kogu aeg seda tegema, sest mul aega tihti ei ole, kuid tahtsin väga proovida mis see on. Proovisin juba GRIT plyo ja nüüd ka GRIT strength... 30 min ja pärast ja järgmisel Bodypumpis 2kg hantlid :D Ülakeha super väsinud! Mulle meeldivad need "võistlus" treeningud, väga lahe ja alla anna ka ei saa sest tunne on nagu võistlusel.

8b8f4f28f38d.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×