Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Tahaks kirjutada et olen veel kord Eesti Meister fitnessis. Sain ka 2 koha MMis mis oli Kievis. Olin väga rahul, sest see oli minu esimene naiste MM!

Varsti sõidame Mongooliasse, kus kohas on juuniorite MM. Mina olen viimane aasta juunior, siis pean osa võtma kindlasti. Mongoolias ma pole varem käinud. Tundub, et tuleb mõnus reis! Pärast MM ka kohe tegin rangelt trenni ning dieetiga oli ka kõik korras. Praegu on dieediga väga raske aga mina nagu alati saan hakama :) Pühapaeval juba sõidame ja siis on palju lihtsam koos treeneriga ja Endlaga :)

5fe308a65948.jpg

9997680a1ce9.jpg

d96cb05b4708.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krissu edu sulle ja Endlale MM -l, proovi ikka sagedamini kirjutada oma trennidest ja tegemistest, kaks kuud ei ole sinust blogis midagi kuulda olnud.... ;) . Loodetavasti kui net võimaldab saate ehk kohapealset elust - olust sealt ka reportaazi teha, usun ,et paljusid huvitaks, mis maa see Mongoolia on, sinna niisama turismireisile ei sõida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reportaaz on alanud paljulubavalt! Loodetavasti siiski ka Mongooliast saate anda ülevaate, kuna võistlus on ikka päris eksootilise kohapeal, siis oleks huvitav vaadata,mis eluolu seal elatakse.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme jõudnud hotelli. Juba oleme shokis sellist elust ja inimesest. :D Teeme hiljem pildid. Siin praegu vara hommik, me oleme väsinud ja tahame süüa. Siis natuke magada peab ka. Seal on täitsa teine maailm, uskumatu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magasime ja puhkasime natukene. Kell on juba 17.00. Lennujaamas oli kõik nii vana ja pagasi kättesaamise koht oli nii väike. Vetsud olid mustad, lukku ei olnud jne. Kohalikud inimesed on nii imelikud, räägivad ainult oma keelt, kuid väidavad, et oskavad inglise keelt ka :D Vene keelega siin hakkama ei saa, ainult telekas on mõned venekeelsed kanalid. Esmapilgul tundub siin päris odav, takso hotelli läks maksma ainult 20 dollarit.

Teedel valgeid jooni pole ja liikulusmärgid on siin harv nähtus. Ehk siis liiklusreegleid siin ilmselt pole, ma ei usu, et neil üldse autokool on! Nad lihtsalt sõidavad nagu tahavad, suhtlevad autosignaalidega ja kiirusepiiranguid vist ka ei ole. Ma ikka kartsin natukene, istusime Endlaga tagaistmel koos oma suure kohvriga. Aga muidu oleme rahul, naudime teistsugust kultuuri. Nüüd läheme avastame linna :)

5c1db3a610f1.jpg

Vaatama ei jõudnud veel palju. Tundub, et väga palju siin ei ole. Meil Tallinnas on nagu Ameerikas :D

Hotellis saime oma toad ja siis tahtsime süüa. Öeldakse, et hommikusöök on kell 8.00, aga siis oli kinni ja oli suur luku pandud. siis kell 9.00 saame süüa. Hommikusook oli praetud muna , kurgid ja vesi. Kohvi ei olnud.

da65750e82e0.jpg

Siis läksime magama ja nüüd tahame välja minna vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijah, peale Indiat ei üllata mind enam miski..... :D sealt räpasemat kohta annab otsia, kuid kui te käinud ei ole, siis selge, et Mongoolia on ka paras ekstreemreis. Tublid olete ja tänud ülevaate eest, loodame et see jätkub. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niisugune hotell jah, õnneks mu hommikusöök kaasas, siis sellega olen väga rahul.. ikka saame kirjutada veel Ott :) Õnneks siin WiFi on olemas.

Minu arust see on väga imelik ja ei ole üldse normaalne , et keegi ei oska mitte midagi öelda inglise keeles. Nii rumalad inimesed, nagu kiviajal.

Käisime natuke jalutamas nind ka poodi. Shoppama :)

Takso siin saab lihtsalt võtta tanavalt, ei ole päris takso vaid lihtsalt auto. Ei ole üldse kallis. Ilm on külm, paneme ka mütsid pähe.

2bdff73682db.jpg

603d6b393bc0.jpg

cb2871b2b47e.jpg

5d894588149d.jpg

54cd9e9d01b7.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkade lendudega ei pruugi kohe õigesse ajagraafikusse saada, ise olen selles osas hea kohaneja sisuliselt ööpäevaga saan kas aasia või ameerika aega sisse. Loodame, et teile varasem kohalejõudmine aitab siiski ajavahega kohaneda võistlusteks - see on peamine, et seal omas rütmis oleksite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just ärkasime... siin on juba 15.00! Normaalne! Aknast vaade on selline täna

54d794521b7a.jpg

Minu hommikusöök. Kogu aeg ootan hommikust, et seda süüa.

7b6fbfc9462c.jpg

Mongoolia raha, oleme nii rikkad ) Väga ebamugav selle rahaga olla.

88cef32eec2e.jpg

812052b33e24.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Lasnamägi on ilus sellega võrreldes, seega peale selliseid reise veendun alati kui hästi me tegelikult elame, kuid selleks ongi vaja väljas käia, et sellest aru saada...enamus, kes siinse elu-olu üle virisevad, ei ole kahjuks eriti üle oma koduõue käinud ja ei kujuta ette kuidas inimesed ilmas elavad. Reisimine paneb nii mõnegi arvamuse, mis tahaks esimese emotsiooniga öelda - ümber hindama.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja , siin ikka veel kord saad aru kui hästi Eestis on!

Täna jalutasime. Tänaval oli külm, aga otsustasime jalgsi minna. See oli natuke trenn meile) Tänasest päevast pildid.

Talv!

5ed78b69b767.jpg

Lihtsalt tänav

1d1323d7fd76.jpg

Business centre :D Parim koht siin, moodne rajoon.

7f88ce7ac040.jpg

Riigikogu hoone.

2b014356b94e.jpg

e7167a25897d.jpg

256099a35db5.jpg

f044020e935f.jpg

Siin liikumust reguleerib politseinik. Ja ükskõik kas roheline või punane... inimesed lähevad ja autod sõidavad... Ei tea milleks neile valgusfoorid on.

9831cd68e2d1.jpg

Meie kohvipaus

dc09b11f99f0.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Two Estonian young stars: Kristina Koroljak and Endla Vaher will come to regain their junior women fitness titles won last year in Budapest. Koroljak in the short class (up to 163 cm) and Vaher in the tall class (over 163 cm). Koroljak will be challenged by the 2013 women’s world champion and Arnold Europe winner Dominika Multanovan (Slovakia). In Kiev Multanova won over Koroljak by 2 points only!. These return match will be super exciting! In the tall class Vaher will meet last year finalist Aleksandra Zhilina (Russia). Now Zhilina will be more matured and who knows…

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×