Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Team FAST - Kristina Koroljak

Recommended Posts

Jõudsin koju, ja panen veel pilte. Kahjuks reportaaz ei olnud hea, nagu ma juba ütlesin internetiga oli probleemid.

Mina ja Natalia bankeetis.

cf52c85ac149.jpg

Rafael Santonja, Natalia ja Kristina.

69bbcc93e6df.jpg

Mina ja Läti tudrukud. ps bikiini poos juba olemas, siis võiks ka võistleda minna :D

7d0e5fbbede1.jpg

73f465262408.jpg

Team FAST koos

01e8b9dad2bd.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head Jõulud kõikule =)

aab6f3ec0017.jpg

Saabumine.

16a7f0b1b0d6.jpg

Eesti meeskond MMis

74af9b2b3faf.jpg

Mina ja minu ilus treener ;)

f03056665cda.jpg

Nüüd saab süüa))) aga ausalt ma enam ei taha :D

5d123446d4a1.jpg

Lipuga pilt ka olemas)!

1a23573febd4.jpg

Veel kord tänan teid! Usun, et tuleb veel parem tulemus!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimas vabakava. Selliseid vägevaid etteasteid vaadates jään tahest-tahtmata mõtlema, et ka kulturismis peaksid koondise mehed, kellel on lootust finaali pääseda, oluliselt rohkem vabakavaga vaeva nägema et sellistest meestest, kes 7 korda ainult trapetsit näitavad, mõnuga üle sõita. Samas tundub, et vabakavades saavad esimese otsa mehed ikkagi vabakavade eest kõrgemad punktid ilma erilise tantsuoskusetagi puhtalt võimsa väljanägemise eest. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kena Jõulu !

Hea kingitus - aasta parim naisjuuniori tiitel. See aasta oli mul väga lahe, nüüd olen tõeline rahvusvaheline sportlane ja absoluutne Euroopa Meister! Lisaks MMil 2 koht on minu jaoks super tulemus! Uuel aastal loodan , et tulevad veel rohkem võistlusi! Tänan väga oma treeneri Natalija ja abi-treeneri Ott ;) Ja neid, kes mind toetasid ja uskusid, et saan ilusa tulemuse võistlustel saada!

13be0cc88195.jpg

Praaegu puhkan, olen natuke haige, siis istun kodus. Minu koerake magab padi all!

b03606efd8b8.jpg7db17fd92cf5.jpg

Seda ma tegin täna, pidulik sokolaadi söömine ;)

8fc5b2b0791b.jpg

Soovin kõigile häid pühi, kõike head uuel aastal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau! ;)

Heat uut aastat veel kord kõigile! Soovin jõudu trennis, parimat tulemused ning rohkem võimalust ennast realiseerida laval! Tahan öelda, et ära karda lavale minna, see tunne on suurepärane. Jätab nii tugev mulje ja annab suurt motivatsiooni teha oma keha ja vaimu veel parem! Iga kord enesetunne laval on erinev. MIna alati kardan enne vabakava, kuid juba oskan enne poserimist ennast hästi tunda.

Kirjutan oma uue aasta plaanidest)

Sel aastal loodan tulevad mul ka rahvusvahelised võistlused. Praaegu töötan juba õige reziimiga jõusaalis, toitumisega ka juba kõik korras. Võistlen ikka Eestis ja Balti Matsil.

Plaanides on Euroopameistrivõistlused ning ka Maailmameistrivõistlused. Kuna ma olen viimane aasta juunior, siis võistlen veel juuniorite kategoorias.

On soov ka ennast proovida täiskasvanute kateoorias, kui võimalus on siis tahan ka EM'il ning ka MM'il osa võtta. Vaatan veel kus võin osaleda, mõtlen et praaegu tahan väga rohkem esineda, sest enesetunne on hea ja töösoov on väga suur.

Harjutan ka oma vabakavad, proovin uued elemendid. Fitness on raske ala, jõusaalis töötamine ja liisaks veel vabakava treening, mõnikord on raske seda kokku panna.

This is fitness and I love it )

ea5d5bc900fc.jpg

e726565e397e.jpg

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×