Jump to content
fender

Human flag ehk inimlipp

Recommended Posts

Tere!

On plaanis eesmärgiks võtta inimlipu sooritamine ja selle hoidmine (5-10sek).

Esialgu oli plaan, et niipea kui väljas soojemaks läheb, liigun kooliväljakule ja hakkan seal treenima. (igast erinevad lõuatõmbed, muscle ups, rööbaspuudel surumine jne).

Probleem on selles, et tahaksin alustada varem, ehk on keegi harjutust sooritanud ja oskaks anda häid nippe, kuidas ja mida on võimalik treenida, et ennast juba kodus/saalis ette valmistada?

Kodus on olemas lõuatõmbepaik (iron gym express). Kahjuks on seal tegemine limiteeritud, ei saa teha näiteks muscle upe, aga mingil määral saaksin sellega treenida küll. Siis on hantlid,z kang (nendest ilmselt lipu sooritamisel palju abi pole) ja varsti on saabumas ka reguleeritav pink, millega saaks teha ka erinevaid core-harjutusi...

Trennis hakkan käima lasnamäe hallis, ning ilmselt käiksin seal 2x nädalas lipu jaoks treenimas, sest seal ma saaksin seda ka reaalselt proovida teha... ma ei tea mis võimalused seal täpsemalt on, aga olen kuulnud et seal on võimalik seda teha.

edit:// väga tähtsa asja jätsin mainimata, et jalgu ei tahaks siiski oma treeningust välja lükata :D. Kas oleks hea mõte näiteks iga treeningpäev teha hantlitega väljaasteid, kükke ja saalis samuti kükke, et jalad ka ikka vurtsu saaks ? Inimlipule see ilmselt kaasa väga ei aita, aga et lihased ikka balansis oleks

Muudetud kasutaja fender poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd jalgade pärast küll muretse. Kursavennal jalad all nagu tammepakud ja teeb lipu lebolt ära.

Ma arvan, et aitaksid igasugused staatilised hoidmised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt jah...

ei jalgade osas ma rohkem mõtlesin seda, et olen paljude videote pealt näinud, kuidas on suured mänguväljakul treenijad ja teevad igast hulle asju seal, aga jalad on all nagu tikud :D, et ei taha et see minuga juhtuks. Ma lihstalt mõtlen et kui ma iga trenn teen 5 seeriat 8-10 kükke näiteks, kas see kataks mu jalatrenni ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta varbseina seal.Kui suudad tasakaalu hoida siis kätega lipu asendis olles viska mõlemad jalad üles sirgeks.Sealt hakkad vaikselt(kõverdatud põlvedega)Jalgu alla tooma.Nii mõlemale kehapoolele.

Kui suutlikus paraneb siis proovi sellises asendis keha juba hoida,näiteks 5-10 sekundit.Sealt edasi juba sirgete jalgade paralleelini laskmine ning hiljem hoidmine.

Väga oluline on käte asend.Esialgu kindlasti fikseeritult ning jälgi,et hoidmises kasutad mõlema käe abi.Alumise käega toetad keha,ülemisega tõmbad/fikseerid.Jälgi,et ei tekiks rotatsiooni.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käisin oma esimesel proovil täna. Suht masendav :D

Muscle upi tegin 2/4 ära ja seda ka väga väärakalt, et vasaku poolega rohkem üles, jalad läksid ümber mingi toru ja kuidagi sain üles :D

Inimlipust rääkimata, sain tunnetuse kätte ja isegi ennast vertikaali aga siis põmmdi kohe alla ka, aga ilmselt saaksin ajaga kätte selle. Aga kui käsi vahetasin ja teist poolt hakkan proovima, siis polnud enam mingit tunnetust ja ''jõutunnet'', seega üks pool on kõvasti tugevam kui teine :(

Varsti on jõusaalitreeningul lõpp ja hakkan kodus vabaraskustega treenima ja keharaskustega harjutused on ka sees + vabadel päevadel hakkan lippu proovima :) eks paistab ..

Muudetud kasutaja fender poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina usun küll, et Sarge võttis vaid korraks asendi ja lasi kähku pilti teha :P

Sa nii saamatu, et ei suudaks isegi pildistamiseks lippu sisse võtta :D.

Aga muidu hoidsin jah nii kaua kuni pilt tehtud sai. Miks ma oleksin pidanud edasi hoidma? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa nii saamatu, et ei suudaks isegi pildistamiseks lippu sisse võtta :D.

Aga muidu hoidsin jah nii kaua kuni pilt tehtud sai. Miks ma oleksin pidanud edasi hoidma? :D

Keksi-keksi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×