Jump to content
kerstil

MRM Whey protein

Recommended Posts

Olen proteiinipulbrite osas veel võhik, samas trenni teen ning lisaproteiin ei teeks ilmselt kehale paha?

Äkki on keegi nii tore ja vaataks üle selle http://www.iherb.com...923-g/7017?l=ru ja ütleks, kuidas see tundub? Nii palju kui ise uurisin tundub igati mõistlik kasvõi ühe kergema toidukorra asendajaks või pärast trenni joomiseks. Igaks juhuks mainin, et olen 21. aastane tütarlaps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proteiinipulbrite osas veel võhik, samas trenni teen ning lisaproteiin ei teeks ilmselt kehale paha?

Äkki on keegi nii tore ja vaataks üle selle http://www.iherb.com...923-g/7017?l=ru ja ütleks, kuidas see tundub? Nii palju kui ise uurisin tundub igati mõistlik kasvõi ühe kergema toidukorra asendajaks või pärast trenni joomiseks. Igaks juhuks mainin, et olen 21. aastane tütarlaps.

Kahtlane kraam. Ei julge selliseid tundmatuid lisandeid kasutada. Pealegi võrdlemisi kallis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub okei, aga kallis. Firma on tundmatu.

Samahästi võid eestist osta maitsestamata vadakut ja ise seda kuidagi maitsestada.

Mõne firma oma on muidugi õudus kuubis, teise oma jälle okei. Kui sa neid värvaineid ja maitseid kardad (muud põhjust ma ei näe selle MRMi tellimiseks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub okei, aga kallis. Firma on tundmatu.

Samahästi võid eestist osta maitsestamata vadakut ja ise seda kuidagi maitsestada.

Mõne firma oma on muidugi õudus kuubis, teise oma jälle okei. Kui sa neid värvaineid ja maitseid kardad (muud põhjust ma ei näe selle MRMi tellimiseks)

Samas ma ei leia, et see kallis on. Hind ju dollarites (eurodes tuleks 20) ja kogus suur, kui võrrelda näiteks paljude Eestis müüdavatega. Ja ilmselt jah see, et ta kunstlike värvainete, maitsete ja muu taoliseta on, mind ostma meelitabki. Aga aitäh, uurin selle maitsestmata vadaku võimalust ka (kuigi antud pulber iseenesest maitsetu pole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitsetu vadaku mõte oli selles, et maitsestatud pulbrid on tavaliselt mingis osas sünteetiliste asjadega maitsestatud, 100% naturaalse maitselisandi saad aga alati tekitada ise lisades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×