Jump to content
bbmania

Kuidas suhtub teie elukaaslane/abikaasa teie jõusaali?

Recommended Posts

Mõistvalt suhtub. Jääb lapsega koju.

Kindlasti tuleb kindlalt kokku leppida ajad, millal jõusaali lähed. Mina käin iga teisipäev ja laupäev ja nii siis ongi, ei mingit ärarääkimist, et "äkki ikka ei läheks". Aga kui kindlaid päevi ei olnud paika pandud, siis mees ei olnud end vaimselt ette valmistanud, et jääb lapsega koju ja siis oli raskem trenni saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ajad kokku leppida, siis pigem soosivalt. Samas tekib endal kohati tõrge, sest päeval tööl, õhtul trenn ja ei näegi seda rõõmupalli, kes mängida ja sülle tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hindan ka kvaliteetaega pere ning lastega. Sellepärast on minul suurepärane võimalus teha ära oma treeningud hommikul, kus pere ja lapsed niikuinii kooli ja tööle lähevad. Seega ei saa nad arugi et pereema trennis käib ja lihaseid kasvatab. Muidugi väljaarvatud nädalavahetus, siis katsun ka trenni hommikul kohe ära teha, et õhtul perega midagi põnevat ette võtta. Üldiselt austame ja toetame oma peres kõiki kes mingi hobiga tegelevad. Kui vaja sätime päevakava ringi , et eesmärgid täitmata ei jääks. Pere see on üksteise mõistmine ja toetamine igas mõttes.

Jõudu teile kõigile!

:wub:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh siis olen mina küll ainuke kes kaebab, samas ei kaeba ka. Mul naine küll ei keela jõukasse minekut aga meil peale pisi-poisi väike mure veel , naine nimelt lõpetab doktori kraadi seega olen mina see kes lapsega tegeleb ja oma jõutreeningud tuleb teha öösel ja kodus. Noh vanad head kätekõverdused ja lõuatombed.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu endine elukaaslane mõistis kahjuks hukka minu jõusaalis käimise ja sellest tuli suur jama

Weights before hoes! :D

Minu neiu käib koos minuga trennis :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel seda ka peaks mainima, et ta alati paneb mu trenni asjad kokku ja kui ma ei viitsiks minna, siis ta sunniks mind ;) Eks vist lollidel veabki, kaasa arvatud naistega ...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel seda ka peaks mainima, et ta alati paneb mu trenni asjad kokku ja kui ma ei viitsiks minna, siis ta sunniks mind ;) Eks vist lollidel veabki, kaasa arvatud naistega ...

See on tõesti hea vedamine,kui sul kaasa kenasti isegi trenniasjad kokku paneb ja trenni minekut soosib.Paljudel nii pole,kelkodus kasvamas väikelaps.Enda kogemuste põhjal võin öelda,et eks ikka tuleb vahael kõvasti nuruda,et saali pääseda...aga see selleks...elu ei peagi kerge olama :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu endine elukaaslane ei suhtunud ka väga soosivalt minu jõusaalis käimistesse...asi lõppes kurvalt :(

Lahkuminekut päris jõusaali kaela ajada ei saa aga see oli üks minu "probleemidest" , kulutasin liiga palju aega saalis ja liiga vähe kodus, või vähemalt nii ta arvas, pluss üks hetk öeldi mulle otse et sul hakkavad need "koledad lihased" tekkima :D

Tüdruk ise oli kerges ülekaalus....ju siis mees ei tohi füüsise poolest naisest kenam välja näha...ei mina tea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju see jõusaal ikka aega võtab, mingi 4x1-1,5h nädalas.

Elukaaslast pole, aga vanemad ei suhtu hästi sellesse. Ütlevad, et mine jooksma :lol:

Mul vanematel just hea meel, et käin trennis ja võistlustelt karikaid koju tassin. Kõik võistlused on netivahendusel kaasa elanud ja arvutisse salvestanud :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu endine elukaaslane ei suhtunud ka väga soosivalt minu jõusaalis käimistesse...asi lõppes kurvalt :(

Lahkuminekut päris jõusaali kaela ajada ei saa aga see oli üks minu "probleemidest" , kulutasin liiga palju aega saalis ja liiga vähe kodus, või vähemalt nii ta arvas, pluss üks hetk öeldi mulle otse et sul hakkavad need "koledad lihased" tekkima :D

Tüdruk ise oli kerges ülekaalus....ju siis mees ei tohi füüsise poolest naisest kenam välja näha...ei mina tea :)

Selline ex oli mul ka, kellele kõva kõht ei meeldinud, pidi ikka selline pehme olema, siis on rohkem nummi jne. Nummi my ass, see on pehmem. Jah, ex-wives ashes...head teed neil minna.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju see jõusaal ikka aega võtab, mingi 4x1-1,5h nädalas.

Elukaaslast pole, aga vanemad ei suhtu hästi sellesse. Ütlevad, et mine jooksma :lol:

Milline on siis sinu vanemate visioon sellest, milline peaks inimese füüsiline vorm olema? :lol:
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mees käib trennis 6 päeva nädalas. 5 korda nädalas crossfit 2-3h päevas ja pühapäeviti pikk jooks 1-2h. Ma olen väga rahul sellega.

Keha poolest on ta hästi sale, pole grammigi rasva pm. ja pole ka suuri lihaseid. Täpselt selline nagu mulle meeldib. :)

Mina teen trenni 3 korda nädalas 2h crossfit ja iga päev rattasõit transpordina ja ka mees on väga rahul sellega.

Meil pole kummalgi mehega mingeid pretensioone teineteisele trenni suhtes siiani.

Probleem oleks aga kindlasti majas kui kumbki trennitegemise maha jätaks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti hea vedamine,kui sul kaasa kenasti isegi trenniasjad kokku paneb ja trenni minekut soosib.Paljudel nii pole,kelkodus kasvamas väikelaps.Enda kogemuste põhjal võin öelda,et eks ikka tuleb vahael kõvasti nuruda,et saali pääseda...aga see selleks...elu ei peagi kerge olama :)

Eks ta ole kasvanud teises kultuuris. Mees kes käib tööl, peab perekonda ülal ja teeb otsuseid on kodus pooljumal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatamata sellele, et saalis käin päeval nö tööajast, peab mu elukaaslane seda mõtetuks eneseraiskamiseks või -lõhkumiseks. Isegi karika/medali koju toomisel ei avaldu ühtki emotsiooni. Õhtuse aeroobse tegemisel krimpsutab nina, kuna peab seda pereaja arvelt tegemiseks.

Trennidele vastavat söömist nimetab tõukoera toiduks :D ja toidulisasid peab keemiaks ;)

Et siis ei midagi positiivset :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatamata sellele, et saalis käin päeval nö tööajast, peab mu elukaaslane seda mõtetuks eneseraiskamiseks või -lõhkumiseks. Isegi karika/medali koju toomisel ei avaldu ühtki emotsiooni. Õhtuse aeroobse tegemisel krimpsutab nina, kuna peab seda pereaja arvelt tegemiseks.

Trennidele vastavat söömist nimetab tõukoera toiduks :D ja toidulisasid peab keemiaks ;)

Et siis ei midagi positiivset :D

Hea, et oled vähemalt ise positiivseks jäänud kogu crying game juures. Samas, eks see näitab, et kuigi mõningates asjades võime me täiesti erinevatel arvamustel olla, suudab miski meid siiski kokku jääma.

Mul on üldiselt vedanud kodustega vist, suhtumine on neutraalne, pigem tuntakse muret, et äkki mu treening on võtnud patoloogilised mõõtmed ja rikun tervise ära. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on selline, et iga inimene peaks mingil määral trenni tegema, mitte ainult välimuse jaoks, vaid just nii füüsilise kui ka vaimse tervise hoidmiseks/parandamiseks. Kas selles suhtes saab üldse olla tõelist armastust ja hoolimist kui üks on egoist ning ei hooli oma kaasa tervisest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus on selline, et iga inimene peaks mingil määral trenni tegema, mitte ainult välimuse jaoks, vaid just nii füüsilise kui ka vaimse tervise hoidmiseks/parandamiseks. Kas selles suhtes saab üldse olla tõelist armastust ja hoolimist kui üks on egoist ning ei hooli oma kaasa tervisest?

Kui ei hooli enda tervisest, siis kas saab hoolida teise tervisest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×