Jump to content
Leegi-H

Compression sockid

Recommended Posts

Tugisukad jne, ma kasutaks pigem taastumiseks, lennukiga pikkasid sõite tehes.

Tean, et osad kasutavad joostes pikki maid.

Evelin Talts

563904_468435989867350_183852009_n.jpg

ka kätele olemas.

486946_467971236580492_1742590791_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joostes pikka maad pidi vahendama piimhappe teket saarelihasetes. Ise pole kasutanud ,sugisel voi talvel joostes kasutanud liibukaid. Minul hoidnud jalad ilusasti soojas.

Laktaat ju läbib maksa, kus sellest toodetakse glükogeen, mis saadetakse lihastesse. Hoides laktaadi normaalsel tasemel on see lihaste energiavahetuse loomulik osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen paar kuud kasutanud ja mulle mõnevõrra tundub, et lihas väsib nendega aeglasemalt. Ise olen siis katsetanud jooksmisel. Aga kui saab jälle murdmaad suusatada, proovin kindlasti seal ka ja kevade poole rattaga. Suusatamisel mul sääre esiosa lihas kuidagi alguses kipub eriliselt tunda andma, seal oleks huvitav testida, kas on vahet.

Kuna tellisid UKst ja pakis oli 3 paari korraga, siis jalale 36-40 oleks ühed mustad põlvikud soodsalt edasi müüa, firmaks More Mile :) Juhuks, kui keegi on huvitet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendega kindlasti sama teema nagu tõsterihmade, randmesidemete jne. Liiga tihti kasutades tuleb pigem kahjuks.

Väga oluline on õige suurus valida, et ei pigistaks, aga samas ei tohi ka liiga lõdvalt olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laktaat ju läbib maksa, kus sellest toodetakse glükogeen, mis saadetakse lihastesse. Hoides laktaadi normaalsel tasemel on see lihaste energiavahetuse loomulik osa.

Laktaadist glükoosi tegemine maksas on natuke liiga aeglane et seda nüüd mingiks energiaallikaks nimetada :D

Koormuse ajal ta ikka koguneb ja on töövõimet piirav pudelikael.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suusatamisel mul sääre esiosa lihas kuidagi alguses kipub eriliselt tunda andma, seal oleks huvitav testida, kas on vahet.

Pead m. tibialis anteriori eraldi treenima -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×