Jump to content
Ahfrsk

Jõusaal lasnamäel-kesklinn-pirita

Recommended Posts

Tervist, olen mõnda aega ringi uurinud ja jõusaali otsinud, enamus, mis leitavad on, on suured ärid ja ettevõtted, ehk siis kuukaardiga umbes seal 50-60€ kandis, mis on ebareaalselt palju minu jaoks.

Ma oleks tänulik, kui keegi oskaks soovitada mõnda saali, kus saaks natuke odavamalt läbi.

Asukohaks oleks lasnamäel väga hea ja kõik, mis jääb lanamäe ja kesklinna vahepeale, häda pärast reisiks ka pirita kandis ringi veel.

Hetkel on küll selline seis, et ei saagi trenni teha, kui ma 50 eurot kuus peal välja käima selle eest...ilmad ka külmad juba, eriti õue jooksma ei kipu enam :D

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasnamäe Kergejõustikuhall, see 20€ pääse on veel parem, kui jõusaali oma. Sest areeni kõrval asuvad kangid, tõstepõrandad, kükipuur ja vabad raskused. Soojenduseks saad joosta raja kõrval ning lisaks varbseinale on seal ka see sein,kuhu vastu neid meditsiinipalle saab loopida. Edit: Hantleid on hallis vähe, 10-13 oli, siis 18-24kg oli miskit ja siis 40+-55. Aga saun on ka, see lülitatakse tavaliselt peale 16.00 sisse...

http://www.tsh.ee/est/817/

erhmqt.jpg

Ma ei tea kas jõusaal "samson", mis asus ühes koolis, veel lahti on... pead ise uurima.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uh, tervist jälle.

Pole vahepeal üldse aega olnud tegeleda sellega, aga nüüdseks on asi nii kaugel, et on ka isegi korra juba "trennis" käidud seal lasnamäe kergejõustikuhallis :)

Täitsa mõnus koht, palju ilusaid tüdrukuid võimlemas, keda piiluda :D

Igatahes, raskustega on seal lood, nagu nad on. Eriti lai amplituut raskuste valikul tõesti ei ole, kõige kergem hantel oli vist 15kg, 3x10 seeriat mina sellega ära ei tee, aga ju annad treeningkava ka selle järgi ümber seada, läheb teise teemasse see :)

Aga aitäh teile, nagu öeldud, see LKH on täitsa OK koht mulle, kui algajale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled ööinimene, siis sobiks Sulle ka kesklinnas asuv Scala Fitness. Seal on peale kella 21.00 pakett 21 euri. L ja P saab päevläbi käia.

www.scalafitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhangu 8, Koplis avatakse uus jõusaal, kus ei ole kuukaarti ja liitumistasu. Ühe korra pääse on 2-3 EUR.

Bonsuna Hardcore Gym on nimi.

See on hea uudis küll, odav ka, aga kesklinnast on sinna siiski suhteliselt raske jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on hea uudis küll, odav ka, aga kesklinnast on sinna siiski suhteliselt raske jõuda.

Ei tea. Nr 1 või 2 trammiga Angerja peatusesse, siis sealt mööda Paavli tänavat alla ja distantsiks tuleb kokku umbes 1 km. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea. Nr 1 või 2 trammiga Angerja peatusesse, siis sealt mööda Paavli tänavat alla ja distantsiks tuleb kokku umbes 1 km. :)

Teed tempot ja saadki soojenduse juba ette tehtud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×